خانه » فال روزانه » فال روزانه سه شنبه ۹ بهمن ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها – طالع بینی روزانه ماه تولد

فال روزانه سه شنبه ۹ بهمن ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها – طالع بینی روزانه ماه تولد

بررسی و تحلیل فال روز سه شنبه ۹ بهمن ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها 

گاهی یک فال میتواند آینده شما را تغییر دهد شاید فال امروز شما یعنی ۹ بهمن ۹۷ کاملا مطابق با ستاره اقبال شما باشد و اخباری را به شما منتقل کند که واقعاً برای شما مفید بوده و می‌تواند فردای شما را متحول سازد ولی در برخی مواقع نیز ممکن است این فال آینده شما را به صورت درست پیش بینی نکند ولی به هر حال خواندن فال روزانه خالی از لطف نیست و خواندن آن را به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم. فال روزانه خود را از مجله دلنا مطالعه کنید.

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه 

دوستی نزد شما می آید و طلب پولی می کند، به جای این که مثل همیشه پاسخ مثبت دهید، خوب فکر کنید. به جای قرض دادن این بار پیشنهاد دیگری به او دهید، به عنوان مثال کاری به او پیشنهاد کنید که بتواند از آن کسب درامد کند. با این کار تاثیر مثبت بلند مدتی روی زندگی او خواهید گذاشت. اگر چه هم شما و هم شریک زندگی تان روزهای شلوغی دارید اما نباید از خودتان غافل شوید. تماشای یک فیلم در سینما یا خوردن شام در رستوران مورد علاقه تان، شرایط را برایتان آرام تر خواهد کرد.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 توانایی ذهن شما به خصوص در مورد مسائل مذهبی و سیاسی به خوبی کار می کند. شما می توانید در بحث هایتان دیگران را شکست دهید اما از این کار اجتناب کنید زیرا هر کسی اعتقادات خاص خود را دارد که محترم است. بهتر است به جای این که دیگران را تغییر دهید، زاویه دیدتان را برای خودتان نگه دارید. شاید تا به حال به آن دقت نکرده بودید اما لحن گفتار تاثیر زیادی بر روابط تان دارد. به عنوان مثال اگر رابطه عاطفی شما دچار مشکل شده است، لحن تان را ملایم تر کنید، آنوقت معجزه آن را خواهید دید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه 

امروز پر از شور و اشتیاق هستید. زندگی شخصی و کاری تان به خوبی پیش می رود و دلیلی برای ناراحتی نمی بینید. تنها نگرانی تان مسئولیت بیش از اندازه است. مطمئنا بار زیادی روی دوش تان است اما شما توانایی انجام تمام آنها را دارید. خودتان را دست کم نگیرید تا دیگران نیز چون شما بیاندیشند. امروز بحث کردن با شریک زندگی تان عاقلانه نیست به این دلیل که هر دوی شما خسته اید و ذهن تان آمادگی بحث های جدی را ندارد. این کار را به روز دیگری موکول کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه 

عشق و رمانس امروز برای شما خیلی خوب پیش می رود. با این حال امروز شما متوجه می شوید که بعضی چیزها بین شما و او واقعی نیست یا نسبت به وضعیت فعلی شک دارید. وقتی پرده های فریب و ریا کنار می روند، یک نفر در موقعیت بدی قرار می گیرد و واقعیت برملا می شود. شاید توضیح این مسئله خیلی سخت باشد. همانطور که آب درون کانال یا مسیری جریان پیدا می کند، شما هم به مبنای مطمئن و درستی نیاز دارید تا احساسات شدید و عمیق خود را در این رابطه عاشقانه فاش کنید. انرژی امروز به شما حس امنیت لازم را که امیدوار بودید بدست آورید می دهد. شما متوجه می شوید که فردی که با او هستید کسی نیست که با کوچکترین مشکلی تسلیم شود.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

مسئله حقیقت امروز بخاطر کسی که شما را بهتر از همه می شناسد، کتمان می شود. مدت زیادی طول نمی کشد که با گفتگوهای عمیق یا توضیحات اضافی واقعیت برملا می شود و در واقع ناامید باعث شده بود که واقعیت پنهان شود. سعی نکنید از عزیزان خود که می کوشند بهترین کار ممکن را برایتان انجام دهند پنهان شوید. با کسانی که برایتان ارزش قائلند روراست و صادق باشید. انرژی امروز شاید هیجان انگیزترین چیز در دنیا نباشد، ولی در مورد حیات عاشقانه شما تأثیر مثبت و مفیدی دارد. گاهی لازم است که انسان قبل از شروع رابطه جدید با واقعیت مادی و عملی روبرو شود. به شما الهام می شود کاری را انجام دهید که برای رسیدن به این هدف لازم است.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه 

هر آنچه از دستتان برمی آید انجام دهید تا عواطف شما پایدار گردد. رمانس امروز کند و آهسته می شود اما در صورتی که با خودتان و دیگران در مورد احساساتتان روراست باشید. شاید شما آنقدر در دنیای فانتزی گم شده اید که نمی توانید چیزهایی که به نفعتان جریان دارند ببینید. تضاد و تعارضی که امروز پیش می آید شما را ناراحت می کند، ولی نهایتاً حقیقت ماجرا مشخص می شود. شما آنقدرها ساده لوح نیستید که مسئله مالی کسی که عاشقش شده اید را نادیده بگیرید. می دانید که او به پول احتیاج دارد و بهتری رابطه ها هم می توانند در اثر بی پولی از هم بپاشند. انرژی امروز نشان می دهد که اگر می خواهید بیشتر و بیشتر همدیگر را بشناسید، باید از میزان درآمد او هم خوشحال باشید و او را همانطور که هست بپذیرید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه 

امروز وضعیت کیهانی به گونه ای است که باعث شده شما نسبت به انجام هر کاری که ممکن است شما را به چالش بکشاند ترس و هراس داشته باشید. اما شما باید جسارت پذیرفتن مسئولیت های تازه را داشته باشید، تنها چیزی که ممکن است مانع رسیدن شما به موفقیت شود ترس هایتان است. ایده های دیگران امروز به نظرتان آنقدر جالب و خلاقانه هستند که شاید فکر کنید که ایده های خودتان حتی ارزش این که بخواهند به زبان آورده شوند را ندارند. ولی مقایسه کردن افکار خودتان با دیگران اصلا کار درستی نیست، شما می توانید در عین این که از افکار و ایده های دیگران خوشتان می آید و لذت می برید به ایده های خودتان هم احترام بگذارید.

فال روزانه متولدین آبان ماه 

امروز شما مجبور خواهید شد مسئولیت چیزی را در رابطه عاطفی خود به عهده بگیرید و خوشبختانه شانس با شما یار خواهد بود و در این زمینه موفق خواهید بود. شاید ارزش ها و رسوم خانوادگی شما را از زندگی مورد علاقه تان باز داشته باشند. امروز آن روزی است که اگر به خودتان احترام می گذارید باید به خاطر خواسته هایتان بایستید و دیگران را وادار کنید به شما و خواسته هایتان احترام بگذارند. با وجود این که اوضاع اقتصادیتان در حال حاضر بد نیست ممکن است اخباری بشنوید که باعث نگرانی شما در این رابطه بشوند، پیش از آن که از صحت اخباری که شنیده اید اطمینان حاصل کنید بیهوده نگران نشوید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه 

امروز باید استعدادهای خودتان را بیشتر از همیشه جدی بگیرید، شما در حال حاضر این فرصت را دارید که از این توانایی های خود بهره ببرید، فقط باید خیلی خوب به موقعیت هایی که برای استفاده از این هدیه های خداوند در اختیارتان قرار می گیرند دقت کنید و هیچ فرصتی را از دست ندهید. با فشارهایی که این اواخر به شما وارد شده، یک تعطیلات دو سه روزه، یا یک دور همی دوستانه چیزهایی نیستند که بتوانند حال روحی شما را به وضعیت عادی بازگردانند. شما به دوره ای طولانی تر از تفریح و استراحت نیاز دارید که به زودی هم برایتان فراهم خواهد شد، ولی تا آن موقع قدر لحظات کوتاهی که برای استراحت کردن به دست می آورید را بدانید و از آنها لذت ببرید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه 

امروز خرابی دستگاه ها و وسایل برقی مختلف، به ویژه در محل کار و در مسائل مربوط به مادیات، ممکن است برایتان مشکلاتی ایجاد کند. یک مشکل غیر قابل پیش بینی شما را وادار خواهد کرد قراری که برای امروز داشته اید را کنسل کرده و به روز دیگری بیندازید. اگر شخصی که با او قرار داشته اید به این اتفاق اعتراض کرد سعی کنید در آرامش موقعیت را برای او توضیح داده و از بلند کردن صدایتان و یا استفاده از کلمات نا مناسب به شدت خودداری کنید. به طور کلی امروز اتفاقات مختلف مدام برنامه هایی که برای روزتان داشته اید را بهم خواهند ریخت و باید از خودتان انعطاف نشان دهید و با موقعیت هایی که پیش می آیند کنار بیایید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه 

ممکن است پرداخت هایی که باید در مقابل کارهایی که انجام داده بودید دریافت کنید به موقع انجام نشوند، به ویژه کارهایی که خودتان نیز برای آنها سرمایه گذاری کرده اید. امروز همچنین عملکرد کامپیوترها و دستگاه های مختلف با مشکلاتی مواجه خواهد بود، اما شما نباید اجازه بدهید این وضعیت موقتی باعث وارد شدن فشار عصبی و نگرانیتان شود. سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید و رفتاری که بعدا باعث پشیمانیتان شود را از خودتان نشان ندهید. خوشبختانه خیلی زود سرمایه تان به شما باز خواهد گشت و دستگاه ها و وسایل مختلف نیز روبراه خواهند شد. امروز زیاد خودتان را درگیر مسائل عمیق فلسفی نکنید و به کارهای اصلیتان برسید.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز در محل کارتان ممکن است به خاطر مسائل فنی و مشکلاتی که در ابزار و وسایل مورد نیازتان پیش می آیند به موانعی برخورد کنید. پس خودتان را آماده کنید تا به جای این که اعصاب خودتان و اطرافیانتان را بهم بریزید و داد و قال به راه بیندازید با آرامش به این مشکلات غلبه کنید. همچنین این احتمال وجود دارد که همسایه هایتان رفتارهای عجیب و غریب از خودشان نشان داده و یا مزاحمت هایی برایتان ایجاد کنند. سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید و مقابله به مثل نکنید. این وضعیت موقت است و خیلی زود اوضاع به حال عادی بازخواهد گشت و اگر رفتار نادرستی از خود نشان دهی احساس شرمندگی خواهید کرد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved