خانه » فال روزانه » فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها | فال ماه تولد

فال روزانه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها | فال ماه تولد

بررسی و تحلیل فال روز یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها 

گاهی یک فال میتواند آینده شما را تغییر دهد شاید فال امروز شما یعنی ۷ بهمن ۹۷ کاملا مطابق با ستاره اقبال شما باشد و اخباری را به شما منتقل کند که واقعاً برای شما مفید بوده و می‌تواند فردای شما را متحول سازد ولی در برخی مواقع نیز ممکن است این فال آینده شما را به صورت درست پیش بینی نکند ولی به هر حال خواندن فال روزانه خالی از لطف نیست و خواندن آن را به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم. فال روزانه خود را از مجله دلنا مطالعه کنید.

 

فال 7 بهمن 97

فال ۷ بهمن ۹۷

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه 

در روزهای اخیر دچار کشمکش های روحی بسیاری بوده اید و هیچ نتیجه ای هم در بر نداشته است. اگر در مسیر تحقق خواسته های خود، فردی یا مساله ای مانع پیشرفت شما می شود با دید باز و کنترل اعصاب خود، آنها را از میان بردارید و نگذارید باعث ناامیدیتان بشوند. همه تلاش خود را برای تحقق آرزوهایتان انجام دهید. در رابطه عاشقانه خود بسیار خوشحال خواهید بود. در کنار فردی که دوستش دارید آرامش را تجربه می کنید و می توانید یکی از بهترین روزهای خود را رقم بزنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز می توانید با انجام کارهای متفاوت خود را شاد کنید. بهتر است به همه مسایل با دید مثبت نگاه کنید و عینک بدبینی و شک را از چشمانتان خود بردارید. چه چیزی بهتر از اینکه بتوانید همه جوانب همه مسایل را به خوبی ببینید و به واسطه آن بهترین تصمیم را بگیرید. از نظر احساسی بسیار لطیف خواهید بود و می توانید با فرد مورد علاقه خود لحظه های شادی را رقم بزنید. برای لذت بردن از این موقعیت باید گذشته ها و ناراحتی ها را فراموش کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه 

اگر احساس می کنید به بیرون و تفریح نیاز دارید، سریعا به یکی از دوستان خود زنگ بزنید و برنامه سینما یا رستوران بچینید. در خانه نمانید. بیرون بروید و تفریح کنید. گاهی احساس می کنید بسیار محدود و تحت فشار هستید، اما واقعیت این نیست و باید این را درک کنید. اگر مدت ها است دوست دارید برای همکاران و دوستان خود یک مهمانی ترتیب دهید و آنها را خوشحال کنید، امروز بهترین زمان است. انرژی شما امروز در بهترین و بالاترین حد خود قرار دارد و می توانید لحظه های شادی برای اطرافیان خود رقم بزنید. ایده ها و سوپرایزهای بسیاری هم در سر دارید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه 

امروز همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت: عشق، پول و کار. اما با همه اینها باز هم به دنبال اهداف دیگری هستید و مثلا شاید تمایل به ادامه تحصیل داشته باشید. یا به مسایل ماورایی و روحی یا حتی مسایل عرفانی علاقه خاصی پیدا کنید. همه این افکار به ذهن شما هجوم می آورند و دوست دارید همین الان برای ثبت نام در کلاس های آموزشی اقدام کنید. اما عجله نکنید. لازم نیست همین امروز اقدام کنید. به خودتان کمی وقت بدهید ببینید آیا همچنان این تمایلات در دل شما وجود دارند یا خیر. امروز همه مسایل میان شما و فرد مورد علاقه تان کاملا شفاف است و با هم رابطه بسیار خوبی دارید. امروز با هم بیرون می روید و لحظه های شاد و پرعشقی در کنار یکدیگر خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز همه فکر شما را مسایل مالی و سرمایه گذاری در خانه، خرید سهام یا زمین مشغول می کند. مدام با خود بودجه ای که دارید و وام هایی که می توانید بگیرید را حساب و کتاب می کنید تا بدانید چگونه می توانید ارزش آن را چند برابر کنید. امروز فرصت بسیار خوبی برای این کارها است. فکر اقتصادی شما امروز خیلی خوب کار می کند بنابراین با اعتماد به نفس برای پول هایتان تصمیم گیری کنید. شاید در میان کتاب، روزنامه یا مجله ها بتوانید راهکارهای درست این کار را پیدا کنید. یا شاید حتی بهتر باشد با یک کارشناس حرفه ای مشورت کنید. امروز مسایل بسیار مهم و ارزشمندی در مورد عشق متوجه خواهید شد. اینکه فرد دلخواه شما چگونه لباس می پوشد و تا چه اندازه مرتب، دقیق و باهوش است. امروز سرشار از لحظه های شاد و دوست داشتنی است و از داشتن نامزد خود خدا را شکر خواهید کرد.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه 

رویدادهای اجتماعی یا معاشرت های کاری یا دوستانه امروز باعث می شوند تا نگاهتان به دنیا اطراف تغییر کند و در مسیر جدیدی گام بردارید. پیش زمینه های فکری و دارایی های روحی شما دید جدیدی به اطراف و موقعیت ها به شما می دهند و متوجه می شوید در گذشته چه موقعیت های ارزشمندی را از دست داده اید. ارتباطات امروز بیش از هر زمان دیگری شفاف هستند و این بسیار به نفع شمااست زیرا می توانید با درک درست و انتخابمناسب، بیش از پیش به دوستان و اطرافیان نزدیک شوید. اطرافیان تصور م یکنند شما بیشتر مواقع در حال اعتراض و شکایت از اتفاق ها هستید. شاید بهتر باشد امروز کمی به خود کمک کنید و رفتار مناسب تری با فرد مورد علاقه خود داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه 

امروز هیجان و مسایل عجیبی را تجربه خواهید کرد. احساس می کنید خیابان ها و ساختمان های قدیمی ناگهان به سمت شما هجوم می آورند و تنها کاری که می توانید انجام دهید، پریدن داخل ماشین و فرار کردن از آنجا است. به کوه یا دریا می روید تا بلکه کمی استراحت کنید. شاید این مساله در نتیجه فشار کاری زیاد باشد. شما و شریک عاطفیتان امروز درک بسیار بهتری نسبت به هم خواهید داشت. به همین دلیل اگر مساله یا مشکلی بین شما وجود دارد، همین امروز آنها را برطرف کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه 

 یک رویا یا دیدگاه فکری به قدری همه ذهن شما را درگیر خود می کند که دوست دارید از آن فرار کنید. همین زیاد فکر کردن باعث سردرگمی شما می شود و بهتر است برای آن راه چاره بیابید. شاید کتاب ها یا مقاله های مفید در آن زمینه وجود داشته باشند. آنها را مطالعه کنید تا بتوانید اطلاعات کامل تر در مورد ایده ها و تصورات خود بیابید و آنها را در جهت اجرایی کردن پیش ببرید. بهتر است هر نکته ای به فکرتان می رسد، یادداشت کنید. همیشه برای همه مسایل ایده ها و نظرات کاربردی و جالبی دارید، اما امروز برعکس است. اگر قرار است با فرد دلخواه خود قرار بگذارید و با هم بیرون بروید، نمی توانید همچون همیشه روی یک موضوع تمرکز کنید. اما نگران نباشید، این حالت کاملا موقتی است. 

فال روزانه متولدین آذر ماه 

امروز احتمالا روحیه بسیار خوبی خواهید داشت و این را در چهره خود نیز به خوبی نشان می دهید. افرادی که با شما برخورد می کنند این شادی را می بینند و ممکن است باعث ایجاد دوستی های جدید بشود. اگر در حال حاضر با کسی در ارتباط عاشقانه نیستید، ممکن است امروز فرد دلخواه خود را بیابید. این فرد شاید خیلی مودب و با احترام باشد اما خیلی باهوش نیست. با او خیلی دوستانه و با مهربانی برخورد کنید و از روز خود در کنار یکدیگر لذت ببرید. اگر هم نامزد دارید، امروز برای خود فهرستی بلندبالا از دلایل مختلف می آورید که نباید رابطه خود با او را بیش از این ادامه دهید. اما از طرفی هم عاشق او هستید و با هر بار نگاه کردن به چشمانش، جادوی نگاهش می شوید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه 

شما نمی توانید به تمایل شدیدی که به بیان کردن احساستان دارید غلبه کنید. حتی اگر به تازگی چوب این کارتان را خورده باشید هم نخواهید توانست در مقابل این موضوع خودداری کنید. صداقت بهترین سیاست است، ولی رک گویی حساب نشده و آزار دهنده می تواند زندگیتان را بسیار دشوار کند. هر خبری که می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید را به صورت سازنده و با احتیاط و آرامش بیان کنید. ای کار کلید موفقیت امروز شما خواهد بود. اگر در رابطه عاطفی شما مشکلی وجود دارد بهتر است در مورد آن با دیگران حرف نزنید و خودتان با حرف زدن با یکدیگر مشکلات موجود را از بین ببرید و نگذارید هیچ رازی بینتان باقی بماند.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه 

امروز با طبیعت شاد و آرامتان تأثیر بسیار زیادی روی اطرافیان خود می توانید داشته باشید. با جذابیتی که دارید به هر کجا که بخواهید می توانید برسید، پس از آن هر جور که دلتان می خواهد استفاده کنید. به جای این که با فکر کردن به ناملایمات زندگی خودتان را آزار بدهید روی نقاط مثبت تمرکز کنید و در طرف آفتابی خیابان راه بروید. لبخند بزنید و باعث شادی اطرافیانتان بشوید. امروز در زمینه روابط عاطفی بسیار خوش شانس هستید، تا جایی که می توانید از این فرصت استفاده کنید؛ اگر مجرد هستید به کسی که دوست دارید ابراز علاقه کنید و اگر متاهل هستید هم برای رابطه تان وقت بگذارید و آتش عشق را دوباره در وجود خودتان زنده کنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز صبرتان دارد به سر می رسد و تحمل مشکلی که مدت هاست دارد آزارتان می دهد تقریبا برایتان غیر ممکن شده است. انعطاف پذیری به موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد، ولی نباید باعث شود که اهدافتان را بخاطر دیگران تغییر دهید. کارهای کوچکی ممکن است پیش بیایند که در روند معمول کارهای روزانه تان بی نظمی هایی به وجود بیاورند. اما سعی کنید با یک لبخند هرگونه عصبانیت و آشفتگی و انرژی منفی را فراموش کنید. اگر در جمع دوستانتان کسی وجود دارد که از همراهی با او اصلا احساس خوبی ندارید چرا ارتباط خود را با او قطع نمی کنید؟ دوستی ها باید تاثیر مثبتی روی زندگی ما بگذارند و اگر نقش آنها مخرب باشد بهتر است از زندگیتان حذف شوند.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved