خانه » فال روزانه » فال روزانه سه شنبه ۱۱ دی ۹۷ | متولدین تمام ماه ها | طالع بینی روزانه

فال روزانه سه شنبه ۱۱ دی ۹۷ | متولدین تمام ماه ها | طالع بینی روزانه

بررسی و تحلیل فال روز سه شنبه ۱۱ دی ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها 

گاهی یک فال میتواند آینده شما را تغییر دهد شاید فال امروز شما یعنی ۱۱ دی ۹۷ کاملا مطابق با ستاره اقبال شما باشد و اخباری را به شما منتقل کند که واقعاً برای شما مفید بوده و می‌تواند فردای شما را متحول سازد ولی در برخی مواقع نیز ممکن است این فال آینده شما را به صورت درست پیش بینی نکند ولی به هر حال خواندن فال روزانه خالی از لطف نیست و خواندن آن را به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم. فال روزانه خود را از مجله دلنا مطالعه کنید.

 

فال 11 دی 97

فال ۱۱ دی ۹۷

فال ۱۱ دی ۹۷ برای فروردین ماه 

به دنبال فرصتی برای ایجاد تغییرات در زندگی تان بوده اید که امروز برایتان فراهم می شود. این تغییر ممکن است در زمینه کاری یا حتی تحصیلی تان باشد. شاید خیلی زود در دام عاشقی افتید و دین و دل ببازید اما حواس تان باشد که تنها از روی احساس قدم بر ندارید. همه چیز در ظاهر خوب به نظر می آید اما ممکن است باطن آن به گونه ای دیگر باشد. پس قبل از هر تصمیمی کمی به خود و طرف مقابل تان زمان دهید.

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای اردیبهشت ماه 

ارتباط خود را با روزنامه، کتاب و تلویزیون از دست ندهید زیرا اخبار مفید و به روز را به شما منتقل می کنند و حتی می توانند ذهن شما را در مسیری هدایت کنند که پر از ایده های جدید و فرصت های شغلی فوق العاده ای است. مشورت با افرادی که علاقمندی های مشابهی با شما دارند، نیز می تواند راهی دیگر برای رسیدن به اهدافتان باشد. امروز روزی پر از هیجان و سورپرایز برایتان خواهد بود و درهایی به رویتان گشوده می شود که در خواب هم نمی دیدید. از لحظات خود نهایت لذت را ببرید.

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای خرداد ماه 

ذهن شما گیرا، تند و تیز و پر از ایده های خلاقانه است. مشورت با دیگران در مورد آنچه در ذهن تان می گذرد می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهد و درهای تازه ای را به روی شما بگشاید. در حالی حاضر شرکت در فعالیت های گروهی یکی از ضروریات زندگی شماست. امشب قبل از این که به رختخواب بروید، کمی پیاده روی کنید تا ذهن تان از آنچه نباید، پاک شود و راحت تر به خواب روید.

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای تیر ماه 

مثبت نگری همراه با احتیاط عبارت کلیدی امروز شماست. شاید در بالاترین وضعیت ممکن قرار نداشته باشید، ولی دارید در مسیر خود به سوی پیشرفت صعود می کنید و به زودی به موقعیت های بهتری دست پیدا خواهید کرد. ولی اگر بخواهید زیادتر از حد توانتان مسئولیت قبول کنید نقشه های خودتان را بهم خواهید ریخت. و وقتی به کسانی که منتظر نتیجه کارتان هستند بگویید که نرسیده اید آن را انجام دهید، آنها را حسابی دلخور خواهید کرد. به جای این که با بلندپروازی بخواهید دنیا را در دست بگیرید سعی کنید از توانایی هایتان در حدی که ممکن است نهایت بهره را ببرید. ازکسانی که شما را در این مسیر مورد تشویق و حمایت قرار می دهند قدردانی کنید.

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای مرداد ماه 

در حال حاضر اختلاف بین دنیای درونتان و شرایط موجود به طور قابل ملاحظه ای زیاد شده است. اگر دنیای واقعیتان خیلی از رویاهایتان فاصله گرفته است وقتی برای دلسوزی برای خودتان ندارید. بجای این که با حسرت به فاصله بین خودتان و هدف هایتان نگاه کنید، اولویت را به انجام وظایف و تعهداتی بدهید که نیاز به رسیدگی فوری شما دارند. به نظر می رسد که کیهان دارد شما را مورد آزمایش قرار می دهد. شما باید این امتحان را به بهترین نحو ممکن پشت سر بگذارید تا بتوانید از فرصت های فوق العاده ای که در هفته های آینده در انتظارتان هستند بهره ببرید. وقت آن رسیده است که برای بهبود روابط عاطفیتان دست به کار شوید؛ کمی فکر کنید، چه باید کرد؟

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای شهریور ماه 

امروز کسی که دوست دارید و یا یکی از دوستان نزدیکتان به شما کمک زیادی خواهد کرد، ولی اگر می خواهید از کمک آنها استفاده کنید باید با روی باز پذیرای آنها باشید. متاسفانه شما در حال حاضر در مورد چیزهایی که برایتان اهمیت دارند دچار تردید و سردرگمی شده اید و به همین دلیل ممکن است این کمک آنها که از روی مهربانی است را نپذیرفته و به سراغ گزینه های اشتباهی بروید. به جای این که خودتان را در دردسری بیندازید که تا چند روز گریبانگیرتان باشد، ارتباط خود را با کسانی که به شما نزدیک هستند و در دنبال کردن جاه طلبی هایتان شما را تشویق می کنند حفظ کنید و از آنها برای حمایتشان سپاسگزار باشید. اولویت هایتان را از صبح زود مشخص کنید تا به همه کارهایتان برسید.

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای مهر ماه 

شما زیاد به تغییرات ناگهانی علاقه ندارید چرا که باعث می‌شوند روز و یا حتی زندگی تان متحول شود. بنابراین باورکردنی نیست که وقتی اتفاقی در طول روز برایتان افتاد وهمچنین اگر برنامه های تان به مانعی برخورد کرد بتوانید بسادگی با آنها کناربیایید. حتی ممکن است نیاز باشد که اهداف بلند مدت خود را ارزیابی کنید به خاطر اینکه آنها دیگر با موقعیت‌های کنونی شما جور در نمی‌آیند. خوب است فکر کنید و ببینید که آیا لازم است اهداف جدیدی برای خود ایجاد کنید یا نه؛ اما تا زمانیکه تعادل خود را بدست نیاورده‌اید هیچ تصمیمی نگیرید. حتی اگر این کار چند روزی طول بکشد

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای آبان ماه 

امروز شما یک دقیقه یک چیز می گویید و دقیقه دیگری حرفتان را عوض می کنید. اغلب اوقات شما از یک شاخه به شاخه دیگری می پرید، ولی امروز احتمالاً در این مورد به شما گوشزد می کنند. امروز قبلاً از زدن هر حرفی خوب به آن فکر کنید. بلند فکر نکنید که همه بشنوند. روند فکری پیوسته شما ممکن است با تحلیل نهایی تان اشتباه گرفته شود و سردرگمی بوجود آید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که رابطه فعلی خود را با تغییر بعضی فاکتورها در مورد خودتان متحول کنید. چیزی به شما الهام می دهد و شما تجسمی از آن دارید. اگر تمایل داشته باشید که تعدیل هایی در ظاهر و شخصیت خود صورت دهید بهتر می شود. منتظر نمانید که همه چیز خود به خود سراغتان بیایند. خودتان باید عشقی که می خواهید را بیافرینید.

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای آذر ماه 

دیگر نباید در مورد کسی که برای اهمیت زیادی دارید فداکاری کنید. شاید بگذارید فردی به رفتار اعتیادآور و خطرناک خود ادامه دهد فقط بدین دلیل که می خواهید از دعوا کردن با او اجتناب کنید. بدانید که این رفتار برای هیچ کدام از شما خوب نیست. هرچه بیشتر این دروغ را ادامه دهید، هر دو طرف بیشتر آسیب می بینند. صریح باشید و نگرانی های خود را رک و راست بگویید. امروز در یک مهمانی یا مناسبت اجتماعی واقعاً سر از پا نمی شناسید. جذابیت بسیار قوی و نیرومند می شود و برایتان سخت است که مقاومت کنید. شما عموماً روش ساده تری را برای رمانس ترجیح می دهید و رفتار طرف مقابل را کمی آمرانه می یابید. با این حال باید خوش بگذرانید.

فال ۱۱ دی ۹۷ برای دی ماه 

امروز قدرت زیادی دارید و اگر کسی بخواهد کنترل تان را به دست بگیرد با قدرت تمام جلویش می ایستید . اکثر اوقات ترجیح می دهید ساکت باشید و بدون این که حرف بزنید خواسته هایتان را با دیگران مطرح کنید . خودتان را اماده کرده اید تا با تمام توان با کسی که به حریم تان تجاوز کند مبارزه کنید . کار خوبی است که به دیگران نشان دهید کجای کار ایستاده اید اما نباید در این کار زیاده روی کنید . به زودی به هدفتان در زمینه روابط عاطفی خواهید رسید. کافی است جسارت به خرج دهید و در راه رسیدن به عشقتان قدم بردارید.

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای بهمن ماه 

شما عشق و حمایتی که از طرف دوستان و خانواده تان دریافت می کنید را تحسین می کنید. دوست ندارید کسی در کارتان دخالت کند به خصوص زمانی که هدف تان اهمیت ویژه ای برای شما دارد . امروز کمتر از همیشه صبر دارید و در برابر هر دخالتی عکس العمل شدید نشان می دهید . ممکن است با رفتارتان بحث و درگیری بیشتری به وجود آورید . قبل از این که بخواهید به کسی جواب دهید خوب فکر کنید . دلیل ندارد تمام پل های پشت سرتان را خراب کنید و باید طوری رفتار کنید که بتوانید بعد از آن به صورت طرف مقابل نگاه کنید .

 

فال ۱۱ دی ۹۷ برای اسفند ماه 

فکر می کنید همه چیز به حالت قبلی خود بازگشته است اما برای رسیدن به ثبات به زمان بیشتری نیاز دارید . دلتان می خواهد کار جدیدی را شروع کنید و باید بدانید بهترین کار این است که برای رسیدن به موفقیت عادت های قبلی تان را حفظ کنید . نباید نگران آنچه درباره شما می گویند باشید زیرا نتایج کارهایتان از افکارتان اهمیت بیشتری دارد . نتیجه نشان می دهد چه کسی موفق تر است . با عشق تان می توانید از لذت های کوچک زندگی بهره مند شوید . یک شام دو نفره یا قدم زدن دست در دست هم گزینه ی خوبی برای شما می باشد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved