خانه » فال روزانه » فال پنج شنبه ۱۱ بهمن ۹۷ برای متولدین همه ماه ها – فال تولد

فال پنج شنبه ۱۱ بهمن ۹۷ برای متولدین همه ماه ها – فال تولد

بررسی و تحلیل فال روز چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها 

گاهی یک فال میتواند آینده شما را تغییر دهد شاید فال امروز شما یعنی ۱۰ بهمن ۹۷ کاملا مطابق با ستاره اقبال شما باشد و اخباری را به شما منتقل کند که واقعاً برای شما مفید بوده و می‌تواند فردای شما را متحول سازد ولی در برخی مواقع نیز ممکن است این فال آینده شما را به صورت درست پیش بینی نکند ولی به هر حال خواندن فال روزانه خالی از لطف نیست و خواندن آن را به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم. فال روزانه خود را از مجله دلنا مطالعه کنید.

 

فال 11 بهمن 97

فال ۱۱ بهمن ۹۷

فال روزانه متولدین فروردین ماه 

در چندین روز گذشته همه تلاش شما این بوده تا موقعیت شغلی خود را تثبیت کنید و برای این منظور با همه وجود تلاش کرده اید. اما در این مسیر ممکن است با مشکلات و موانعی روبه رو شوید که شما را از ادامه راه ناامید کنند. اجازه ندهید این رویدادها یا افراد بدخواه مانع از پیشرفت شما شوند و به جای اینکه آنها برشما غالب شوند، شما آنها را پشت سر بگذارید. امروز خیلی لازم نیست تلاش کنید تا خود را در مرکز توجه اطرافیان قرار دهید. انرژی های امروز شما را جذاب تر از همیشه کرده اند. امروز با هرفردی دوست داشته باشید می توانید بیرون بروید و یک شام عاشقانه میل کنید. ناراحتی های گذشته را فراموش کنید و برای آینده بهتر، شاد باشید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز با فکر به آینده و این که چه خواهد شد، عصبی و پریشان می شوید. اگر در کار خود ضرب الاجل دارید و باید در تاریخ مشخصی کارهایتان را تحویل دهید، این اضطراب بیشتر هم خواهد بود. اما بهترین زمان برای سازمان دهی امور همین امروز است. شما مهارت و توانایی لازم را دارید و فقط باید برنامه زمان بندی خود را درست کنید تا موفق شوید. امروز از نظر احساسی در شرایط خوبی هستید و متوجه خواهید شد فردی به شما علاقه دارد . با رفتار مهربانی که با او دارید می توانید اجازه ابراز آن را به او بدهید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه 

اینکه بخواهید در مورد خود برای دیگران حرف بزنید برایتان همچون جوک می ماند. آیا تاکتون در این شرایط قرار گرفته اید که کسی از شما بخواهد در مورد خود برایش حرف بزنید؟ امروز بهترین زمان برای این امر است. ذهن بازی دارید و می توانید کاملا هنرمندانه و دقیق در مورد شخصیت خود و توانایی هایتان صحبت کنید. خیلی سخت نگیرید و اجازه دهید هر چه در دل دارید، بر زبانتان جاری شود. مسایل عاشقانه امروز برایتان جذابیت بسیاری دارند. امروز هر تصمیمی که بگیرید درست خواهد بود و امکان اشتباه شما صفر است. اگر به دنبال رابطه جدیدی هستید، می توانید در میان جمعیت فرد دلخواه خود را بیابید. 

 

فال روزانه متولدین تیر ماه 

در این روزها تمایل شما به خواندن کتاب یا مقاله های علمی و تاریخی بیشتر از قبل شده است، اگر چه اینها ربطی به رشته اصلی تان ندارد اما اطلاعات تان را گسترده خواهد کرد. قدرت ریسک پذیری تان نیز افزایش یافته طوری که دوست دارید دست به کارهایی بزنید که تا به حال تجربه نکرده اید. نگران نباشید، گاهی لازم است محدودیت را کنار گذاشته و تنها برای دل خود زندگی کنید. پس از روزهای پیش رو نهایت لذت را ببرید. زندگی عاطفی شما دچار تغییر خواهد شد. شاید بد نباشد در این مورد با شریک زندگی تان نیز گفتگو کنید تا او هم ایده های خود را بازگو کند.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

   به زودی یک مسافرت هوایی در پیش خواهید داشت. این مسافرت ممکن است کاری یا حتی تحصیلی باشد. در هر صورت آن را از دست ندهید زیرا زمان خوبی برای گشت و گذار است، بر روحیه تان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. فقط قبل از رفتن به خوبی برنامه ریزی کنید تا در آنجا دور خودتان نچرخید. اخیرا با شریک زندگی تان به مشکلی برخورده اید. وقت آن است تا بنشینید و با عشق زندگی تان به طور جدی صحبت کنید. شما باید به رابطه عاطفی خود تغییرات لازم را بدهید. اگر چه ساده نیست اما ارزش آن را دارد.. .

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه 

امشب خواب های عجیب و غریبی می بینید. به رویاهایتان بی توجهی نکنید و به دنبال نشانه ها و تعبیرات آن باشید. آنها رویاهای صادقانه ای هستند که می خواهند چیزهای مهمی را به شما بگویند. به زودی در رابطه عاطفی خود با واقعیتی روبه رو می شوید که آمادگی پذیرش اش را ندارید. بهتر است در این مورد صادقانه با شریک زندگی تان گفتگو کنید. مطمئنا نتیجه آن بهبود و پیشرفت رابطه تان خواهد بود. خبر خوبي در راه است كه بر وضعيت مالي تان تاثير خوبي خواهد گذاشت..

 

فال روزانه متولدین مهر ماه 

امروز دوست دارید به روشی دیگر غیر از حرف زدن خود را برای دیگران توصیف کنید. به طور مثال، به جای واژه های عاشقانه دوست دارید شریک زندگی خود را در آغوش بگیرید و به این ترتیب محبت خود را به او نشان دهید. به طور کلی، بیان حس های درونی خود را با رفتار و نگاه و کارهای جالب نشان خواهید و بسیار بیشتر از حرف زدن نیز مورد استقبال اطرافیان قرار خواهد گرفت. از طرف اطراف نزدیک و همسز/نامزد خود نیز مورد محبت واقع می شوید و  این باعث می شود تا حس بهتری داشته باشید.

فال روزانه متولدین آبان ماه 

یک روز عالی در انتظار شما است. اگر مرد هستید، بدانید که یک رابطه بسیار خوب با فردی که دوستش دارید برقرار خواهید کرد. بیشتر از هر زمان دیگر با اطرافیان همفکری دارید و این موجب می شود تا رابطه بسیار خوبی با آنها – به ویژه نزدیکان خود – داشته باشید. امروز از آن وقت هایی است که می توانید برای خود اعتبار بسیاری میان اطرافیان کسب کنید. امروز سوپرایزی خواهید داشت که می خواهید در مورد آن به همه بگویید. اما باید رازدار باشید. اما به طور کلی روز شاد و پر انرژی ای در کنار فرد مورد علاقه تان خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه 

امروز متوجه می شوید ارتباط برقرار کردن برای شما سخت ترین کار برای اطرافیان است. همیشه عادت دارید شخصیت دیگران را زیر سوال ببرید و از اصل داستان که خودتان هستید، غافل می شوید. بهتر است بر ویژگی های اخلاقی خود تمرکز کنید و به جای تحلیل دیگران کمی به ترک عادت های بد خود فکر کنید. اگر دوست دارید بهترین باشید باید برای آن تلاش کنید. امروز فرد مورد علاقه تان کمی از شما دور است و احساس تنهایی خواهید داشت. اما می توانید به او نشان دهید تا اچه اندازه او را دوست دارید. شاید با کمی فرصت دادن و فاصله گرفتن از او بتوانید موجب خوشحالی اش شوید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه 

حس ششم شما بسیار قوی است. به ذات درونی و اعتماد کنید. امروز با فردی ویژه در زندگی خود ارتباطی قوی خواهید داشت که به شما کمک خواهد کرد تا روابط خود را توسعه دهید. به چیزهایی که شما را قویا به اخلاقیات خود نزدیک می کنند اعتماد کنید. پاسخ اصلی پیش روی شماست؛ نیازی نیست که برای پیدا کردن پاسخ خیلی دور بروید. امروز حس عجیبی دارد. باید کمی مکث کنید و اجازه ندهید چیزی شما را غافلگیر کند. باید این کار را به راحتی انجام دهید. آرام باشید. از تصویر پیش فرض خود کمی فاصله بگیرید. دیگران به دنبال احساسات شوکه کننده هستند، این فرصت را به آنها ندهید. لبخند بزنید، حتی اگر چیزی جز خوشحالی احساس نمی کنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه 

از روند روزانه خود کمی فاصله بگیرید. ممکن است احساس کنید که در پیکار برای ماجراهای جدید ارتشی را باید راهبری کنید. مطمئن شوید که امروز کمی مکث کنید تا مقداری استراحت کنید. از این لحظه استثنائی استفاده کنید تا وقت برنامه حمله خود را بریزید تا مطمئن شوید که درست پیش می روید. باید امروز کاری را که مدت ها منتظر انجام آن بودید انجام دهید. امروز روز تحول است، باید به عشق خود در زمینه این تحول بزرگ اعتماد کنید. به معیارهای نصفه نیمه اعتماد نکنید و با اطمینان کامل پیش بروید. لحظه ای که منتظر آن بودید فرا رسیده، عینک خوشبینی را به چشم بزنید و بدانید که در بهترین حالت خود هستید.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

کلید اصلی شما این است که تا حد ممکن از درام روزانه خود بکاهید و کمی چیزها را ساده تر بگیرید. شاید متوجه نباشید  که چطور با اغراق در همه ابعاد زندگی خود را عقب نگه داشته اید. سعی کنید کمی از توجه بیش از حد خود به چیزهای کم اهمیت کم کنید. حسادت و غیبت درباره زندگی دیگران در دنیای شما کاملاً بی فایده است. ئبه نظر می رسد که دیگران ظرفیت شما را برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران را دستکم گرفته اند. اکنون این فرصت را دارید که نشان دهید چقدر می توانید به یک شخص خاص توجه نشان دهید. مبهوت شدن واژه مناسبی نیست، مهم نزدیک شدن است، اما هر کاری که انجام می دهید، فرار نکنید. این فرصت بیش از حد گرانبها است.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved