خانه » فال روزانه » فال چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ – فال روزانه ماه تولد

فال چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ – فال روزانه ماه تولد

بررسی و تحلیل فال روز چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها 

گاهی یک فال میتواند آینده شما را تغییر دهد شاید فال امروز شما یعنی ۱۰ بهمن ۹۷ کاملا مطابق با ستاره اقبال شما باشد و اخباری را به شما منتقل کند که واقعاً برای شما مفید بوده و می‌تواند فردای شما را متحول سازد ولی در برخی مواقع نیز ممکن است این فال آینده شما را به صورت درست پیش بینی نکند ولی به هر حال خواندن فال روزانه خالی از لطف نیست و خواندن آن را به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم. فال روزانه خود را از مجله دلنا مطالعه کنید.

 

فال 10 بهمن 97

فال ۱۰ بهمن ۹۷

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه 

امروز به تشویق و تحسین دیگران نیاز بسیاری دارید. برای ارضای روح خود می توانید در مورد مسایل فرهنگی، سیاسی، رویدادهای روز جامعه و حتی نشریات غیرمعمول بحث بیندازید تا بتوانید به خوبی در مدیریت این بحث بدرخشید. در این مکالمه ها اطرافیان نیز صحبت های جالبی خواهند داشت که می توانید از اطلاعات آنها استفاده کنید. امروز با حرف های شیوا و ارزشمندی که بیان می کنید، نظر دیگران را به خود جلب خواهید کرد. شما به خوبی ترفندهای جذب انسان ها را می دانید و اعتماد به نفستان نیز در این مسیر بسیار به شما کمک خواهد کرد. شاید امروز با فرد رویاهای خود ملاقات کنید.  

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

روزنامه و مجلات جدید در زمینه مد و پوشاک نظر شما را جلب خواهند کرد. امروز رسانه ها اخباری منتشر خواهند کرد که همه ذهن شما را به خود مشغول می کند. همه مکالمه های امروز شما نیز در رابطه با این خبر خواهند بود. امروز اطلاعات بسیار خوشایندی برای به اشتراک گذاری با اطرافیان خواهید داشت. اگر دوست دارید امروز بعدازظهر با فردی قرار بگذارید که موجب خوشحالی و آرامش شما می شود، بدانید که این امر امروز میسر خواهد شد.  

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه 

در این روزها بهتر است مطالعه خود را افزایش دهید. به طور مثال، شاید منتظر ملاقات فرد مهمی باشید و برای این موضوع باید آمادگی اطلاعاتی زیادی داشته باشید. البته ملاقات با این فرد موجب عصبانیت یا بی صبری شما می شود زیرا دیر سر قرار حاضر می شود و به نوعی موجب خراب شدن کل روز شما می شود. بهتر است خونسردی خود  را حفظ کنید و از روز خود لذت ببرید و با عصبانیت آن را خراب نکنید. امروز اطرافیان شما را برای هوش و ذکاوتی که دارید تحسین خواهند کرد. طبیعت باهوش و عمیق و فلسفی بودن شما باعث می شود جنس مخالف بسیار جذب شما بشوند.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه 

امروز بسیار احساساتی خواهید بود و بدون هیچ دلیل قانع کننده ای، جذب اطرافیان می شوید. به همین دلیل، شاید امروز زمان مناسبی برای بروز احساساتی باشد که مدت های طولانی آنها را مخفی کرده اید. شاید تصور کنید کنترل کافی روی احساسات خود ندارید اما نیروی احساس بیشتر از منطق است و نباید نگران مساله ای باشید. در مورد انتخاب نامزد آینده خود دچار شک و دودلی هستید. دونفر در ذهن شما هستند که نمی توانید میان آنها یکی را انتخاب کنید. برای سهولت در تصمیم گیری بهتر است ویژگی های هر دو را یادداشت کنید و ببینید کدام موقعیت بهتر دارد و بیشتر با روحیه شما جور است.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

تمرکز و جمع کردن حواس برایتان سخت خواهد بود. باید سعی کنید خیلی احساسی رفتار نکنید. همه مسایل را بسیار روشن و شفاف توضیح دهید تا بعدها باعث ناراحتی یا ناامیدی شما نشوند. اگر بتوانید بسیاری از مشکلات را فراموش کنید و از ذهن خود بیرون بریزید، در انجام کارهای خود بسیار موفق تر و کارآمدتر خواهید بود. علاوه بر اینکه بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر می رسید، ذهن خلاقی نیز دارید. به جای رسیدگی زیاد به ظاهر خود، بر مطالعه مقاله و یادگرفتن از نقل قول های بزرگان تمرکز کنید. این باعث می شود هنگام صحبت با فرد موردعلاقه خود، حرف های ارزشمندی برای بیان و جلب توجه او داشته باشید.  

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه 

 امروز یکی از اعضای خانواده یا اقوام تان به شما در کاری کمک می کند. خوبی اش آن است که او بی هیچ چشم داشتی این کار را انجام می دهد، بنابراین بدون نگرانی از او کمک بگیرید و کارهایتان را پیش ببرید. قبل از این که با شریک زندگی تان در مورد موضوع مهمی وارد بحث شوید، خوب در مورد آنچه می خواهید به زبان آورید، فکر کنید. زیرا یک حرف نابجا ممکن است که زاویه دید او را نسبت به شما تغییر دهد. امروز با اطرافیان تان مهربان تر باشید و تاثیرات مثبت آن را در زندگی تان مشاهده کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه 

 امروز احساسات شما بر انگیخته می شود. در واقع با دردودل های فردی روبه رو می شوید که به شما حس دلسوزی می دهد به حدی که تصمیم می گیرید وقت بیشتری را برای آن فرد بگذارید و در صورت لزوم به او کمک کنید. مطمئن باشید که پاداش محبت هایتان را به زودی دریافت خواهید کرد. امروز مجبور به کاری می شوید که دوست ندارید. شاید در ابتدا برایتان سخت باشد اما خیلی زود می فهمید که فواید بسیاری برایتان به همراه خواهد داشت، پس آن را تمام و کمال به پایان برسانید.

فال روزانه متولدین آبان ماه 

 اگر امروز برای اولین بار به ملاقات فردی می روید اما زمان لازم را برای رسیدگی به ظاهرتان ندارید، نگران نشوید زیرا آنچه برای طرف مقابل شما اهمیت دارد، حرف هایی است که میان تان رد و بدل می شود، نه تیپ تان. اگر به تازگی دوستی را از دست داده اید، خودتان را سرزنش نکنید. شما با منطق تان جلو رفتید، نه احساس تان و این بهترین تصمیم است. امروز از حقیقتی آگاه می شوید که ممکن است کمی ناراحت تان کند اما از فردا می بینید که به نفع شما تمام خواهد شد.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه 

 امروز زمانی را به خودتان اختصاص دهید. اطراف شما همیشه پر از آدم است طوری که لحظه ای تنها نمی شوید اما آیا می دانید که این حالت برای سلامتی جسم و روح تان ضرر دارد؟ شما باید در طول روز زمانی را در تنهایی بگذرانید تا ذهن تان آرامش داشته باشد. این کار در تصمیم گیری و تمرکزتان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. در مورد موضوعی به شریک زندگی تان شک کرده اید، بهتر است قبل از هر اقدامی با خود او صحبت کنید تا حقیقت را به شما بگوید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه 

امروز مراقب باشید زیرا تمرکز و دقت شما بر روی اموال مشترک، میراث، مالیات، بدهی و هر چیزی در رابطه با اموال مشترک از جمله رهن و وام است. اینها مسائل خشک و حوصله سر بری هستند. ولی امروز روز خوبی برای رسیدگی به مسئل مهم نیست. در مورد مسائل مهم تصمیم نگیرید. امروز حسی اسرارآمیز و جادویی در هوا وجود دارد که می تواند رابطه فعلی شما را به سطوح بالاتری برساند. امروز به رمانس ناب دست می یابید. آنچه لازم دارید ایجاد فضای مناسب است. به یاد داشته باشید که همیشه لازم نیست همه چیز را از روی کتاب انجام دهید. گاهی بهترین کار از شجاعت و نترسی نسبت به ناشناخته ها می آید. امروز روز شماست تا خارج از مرزهای معمول حرکت کنید. این کار به موفقیت می انجامد.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه 

امروز از رمانس، رویدادهای ورزشی، سینما، هنر، بازی با کودکان و سرگرمی های دیگر لذت ببرید. ولی بدانید که رئیس ها و افراد بسیار مهم چشمشان به شماست. امروز نمی توانید از زیر چیزی دربروید. شاید حس کنید که می خواهید از انرژی امروز برای جذب فرد خاصی به زندگی تان استفاده کنید. اگر به مهمانی می روید، بهترین لباس هایتان را بپوشید و خودتان را شیک کنید. رویکردی اسرارآمیز و جذاب اتخاذ کنید. به یاد داشته باشید که همه چیز نسبی است. آنچه یک نفر آن را فاجعه می نامد شاید دیگر آن را فقط دست اندازی در جاده بداند. خودتان را با دیدگاه دومی همتراز کنید. تأثیر آرامبخش شما برای اطرافیانتان آرامش می آورد.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

اکنون دوست دارید که سخت کار کنید و کارهای زیادی را به انجام برسانید ولی امروز شاید با موانعی روبرو شوید. مانع عمده این است که حال و حوصله کار کردن ندارید. باید جای دیگری باشید و تفریح کنید. از مصاحبت با دوستانتان لذت ببرید. امروز او و شما باید کار خاصی انجام دهید. به نمایشگاه جالب و الهامبخشی بروید، چه نمایشگاه هنری، عکاسی، طراحی داخلی باشد، چه هر چیزی که نیروی تخیل و خلاقیت شما را برانگیزد. امروز در موقعیت خوبی برای مایه گذاشتن برای انرژی خود هستید. دیگران مسائل کلیدی را مطرح می کنند و شما راه حلی برای مسائل پیش رو ارائه می دهید. شجاع باشید و دیدگاه های خود را مطرح کنید.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved