خانه » اس ام اس جدید » فال پنج شنبه ۱۳ دی ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها | فال روزانه

فال پنج شنبه ۱۳ دی ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها | فال روزانه

بررسی و تحلیل فال روز پنج شنبه ۱۳ دی ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها 

گاهی یک فال میتواند آینده شما را تغییر دهد شاید فال امروز شما یعنی ۱۳ دی ۹۷ کاملا مطابق با ستاره اقبال شما باشد و اخباری را به شما منتقل کند که واقعاً برای شما مفید بوده و می‌تواند فردای شما را متحول سازد ولی در برخی مواقع نیز ممکن است این فال آینده شما را به صورت درست پیش بینی نکند ولی به هر حال خواندن فال روزانه خالی از لطف نیست و خواندن آن را به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم. فال روزانه خود را از مجله دلنا مطالعه کنید.

 

فال 13 اذر 97

فال ۱۳ اذر ۹۷

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای فروردین ماه 

امروز بیش از هر زمان دیگر به مسایل عاطفی و عاشقانه فکر می کنید. همین باعث می شود تا واکنش های گرم تری نیز داشته باشید. سعی کنید آدم ها را همان طور که هستند ببینید و تصویر متفاوت از آنها برای خود نسازید. عشق غیرقابل پیش بینی و بسیار هیجان انگیز است. زندگی سرشار از تغییرات است و عشق نیز متناسب با زندگی تغییر می کند و عشق واقعی هر روز بهتر از قبل می شود.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای اردیبهشت ماه 

شما به طور ذاتی آدمی هستید که خوب به حرف های دیگران گوش می کند و تمایل بسیاری برای انجام کارهای مختلف دارد، اما امروز ورق برگشته. شما همچون قبل نیستید. امروز بیشتر دوست دارید از طریق هنر حرف ها و تمالات خود را بیان کنید. رابطه عاشقانه شما نیز در مسیر جدیدی قرار خوهد گرفت. مدیتیشن و خالی کردن ذهن از افکار بیهوده می تواند برای بهتر شدن حال شما مناسب باشد. تلاش کنید تا خودتان باشد. مردم همیشه شما را متفاوت و جذاب می بینند و دوست دارند رابطه نزدیک با شما داشته باشند تا منشا این همه جاذبه را پیدا کنند. امروز همه چیز به نفع شما پیش میرود. از آن لذت ببرید.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای خرداد ماه 

مسایل روحی و درونی بیشتر از هر مساله دیگری برایتان مهم خواهند بود. امروز خیلی دوست دارید در مورد مسایل معنوی، روحی یا درونی مطالعات بیشتری داشته باشید. دوستان یا گروهی از اطرافیان نیز در این مسیر به شما ملحق خواهند شد. همراهی دیگران باعث برانگیخته شدن استعداد، هوش و ذکاوت درونی شما می شود. در انتهای روز به هر درجه  و طرز فکری که رسیده اید را یادداشت کنید. اگر نمی توانید بخوابید، بهتر است بیرون بروید و قدم بزنید. برای جلب توجه دیگران بد نیست کمی هم بی فکر رفتار کنید. اگر رابطه مخفیانه با کسی دارید، آن را برملا کنید و از این کار لذت ببرید. این کار برای شما که سنت‌گرا هستید کمی دشوار است، اما امتحانش ضرر ندارد.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای تیر ماه 

شما عاشق سر در آوردن از معماها و رازهای پیچیده هستید و امروز هم در حالی که بقیه تسلیم شده اند و فکر می کنند نباید دنبال قضیه ای که ذهنتان را مشغول کرده است بیش از این بگیرید، شما قصد دارید به اصل ماجرا پی ببرید. اما باید مواطب باشید در این مسیر از حد خود فراتر نرفته و کسی را معذب نکنید. امروز ممکن است مسائل مربوط به عشق و روابط عاطفی همان طوری که شما دلتان می خواهد پیش نروند. شاید به این دلیل که نمی دانید رابطه تان به کدام سمت باید پیش برود منتظر باشید که طرف مقابلتان قدم بعدی را بردارد، اما عشقتان نیز دقیقا منتظر است تا شما قدم اول را بردارید. دست از این بازی های گیج کننده برداشته و هماهنگ و همراه با هم رابطه تان را پیش ببرید.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای مرداد ماه 

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. فکر می کنی قادری تمام مشکلات زندگی را به تنهایی حل کنی؟ این فکری است باطل. دنیا به هیچ کس وفا نکرده پس از دنیا و روزگار شکایت مکن. در موقعیت فعلی خودت خوشبختی را جستجو کن. کثرت مال و منال خوشبختی نیست. به خود بیا و به سعادت واقعی برس. اگر در سر راهت به سفری که قصد آن را داری مشکلاتی پیش آمده علت این است که در حال حاضر سفر برای تو صلاح نیست.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای شهریور ماه 

امروز ممکن است برای مطرح کردن موضوعی مهم با شخصی که خیلی خوب می شناسید با مشکل روبرو باشید و ندانید که چطور باید این کار را انجام دهید. زیاد وسواس به خرج ندهید و حرفتان را بزنید، وقتی شروع به حرف زدن کنید کلمات خود به خود جفت و جور خواهند شد و خواهید توانست با کمک هم هر مشکلی را حل کنید. امروز اوضاع در زمینه روابط عاطفی برای شما نسبتا خوب و روبراه است، فقط ممکن است با دیدن این که در حالی که شما می خواهید به طرف مقابلتان نزدیک باشید و برنامه هایتان برای آینده مشخص باشند شریک عاطفیتان نیاز به آزادی بیشتری دارد برای شما کمی ناخوشایند باشد. سعی کنید با هم کنار بیایید و درگیری به وجود نیاورید.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای مهر ماه 

امروز با عزم و اراده ای که برابری برای آن یافت نمی شود قصد دارید به اهدافتان رسیده و در راه رسیدن به خواسته هایتان هر کاری که لازم باشد را انجام دهید. شاید دلتان بخواهد راه خودتان را بروید و کاری هم به کار بقیه نداشته باشید، اما این کار باعث سردرگمی و بلاتکلیفی بقیه خواهد شد. شما خیلی خوب می دانید که در چه جهتی باید پیش بروید، پس راه بیفتید و بقیه را هم رهبری کنید. سعی کنید هماهنگ با دیگران پیش بروید و هر جایی که به راهنمایی و همفکری نیاز است این کار را انجام دهید. در مورد مسائل عاطفی هم باید سعی کنید با طرف مقابلتان کمی بیشتر حرف بزنید و او را از حالت نگرانی در بیاورید و کمک کنید او نیز مانند شما به اطمینان دست پیدا کند.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای آبان ماه 

اگر امروز راه هایی که برای حل مشکلاتتان در پیش می گیرید به موفقیت ختم نمی شوند به این معنی نیست که عملکرد شما ضعیف است، شاید بهتر باشد در راه حل هایتان و روشی که برای حل مسائل دارید تجدید نظر کنید. قبل از این که دست به کار شوید تمام جوانب را به دقت در نظر بگیرید و چندین راه حل مختلف برای حل مشکل خود پیدا کنید، بالاخره یکی از آنها جواب خواهد داد. اجازه ندهید مشکلات موجود شما را نگران کنند، شما ماهی آبهای پر جوش و خروش هستید و با ناملایمات کوچک از پا در نخواهید آمد و خوب می دانید چطور باید شنا کنید و مناطق امن کجاها هستند. خوشبختانه وضعیت موجود در ستاره ها باعث شده است حتی اگر کمی هیجان زده و نگران باشید هم مثبت نگری شما بیشتر شود.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای آذر ماه 

امروز خیلی از خودتان راضی نیستید و خودتان و کارهایتان را زیر سوال می برید و کمی عصبانی هستید. ولی اگر این افکار و احساساتتان را از دیگران مخفی کنید ممکن است باعث شوید که آنها فکر کنند از آنها فاصله گرفته اید و با آنها مشکلی دارید، در حالی که نمی دانند رفتارتان ناشی از درگیری شما با خودتان است. سعی کنید با کسی که دوستش دارید اما ارتباطتان را با او قطع کرده اید مکالمه ای عمیق و با معنی داشته باشید، شاید اکنون بتوانید برای مشکل بزرگ و طولانی مدتی که بین شما فاصله انداخته است راه حلی بیابید. تنها کاری که باید کنید این است که پیشقدم شده و اولین قدم را بردارید؛ طرف مقابلتان نیز قطعا با ما همکاری خواهد کرد.

فال ۱۳ دی ۹۷ برای دی ماه 

امروز برای شما روزی فوق العاده ای خواهد بود و در هر جمعی که حضور پیدا کنید با آغوش باز پذیرایتان خواهند بود. شخصیت با روحیه و پر انرژی شما در اوج خود قرار دارد و می توانید بدون این که حتی به این انرژی که به دیگران منتقل می کنید آسیبی وارد کنید برای رسیدن به اهداف خود حالتی تهاجمی به خود بگیرید. با وجود این که انتظاراتی که از دیگران دارید خیلی منطقی هستند، حسی از درون شما را وادار می کند که احساسات و خواسته هایتان را از دیگران مخفی کنید. با این همه مثبت نگری بسیار زیاد شما باعث خواهد شد که روزتان را به خوبی پشت سر بگذارید و به مشکل خاصی برنخورید. داشتن اراده و پشتکار مداوم همراه با صبوری از مواجه شدن شما با نارضایتی در آینده جلوگیری خواهد کرد.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای بهمن ماه 

افکارتان امروز با چنان سرعتی حرکت می کنند که نمی توانید خودتان را با آنها هماهنگ کنید و تک تک ایده هایی که به سرتان می زنند را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. شاید نقشه خیلی خوب و کاملی در سر داشته باشید ولی اگر انرژیتان را عاقلانه استفاده نکنید ممکن است نتوانید به هدفی که دارید برسید، پس باید ذهن خودتان را روی چیزهایی که برایتان اهمیت و اولویت بیشتری دارند متمرکز کنید. اگر حواستان را خوب جمع نکنید به احتمال خیلی زیاد درگیر یک درام عاطفی خواهید شد. سعی کنید آرامش و تمرکز خود را حفظ کنید و جایی آرام برای یافتن احساس آسودگی پیدا کنید. شما باید در مقابله با این بحران و آشفتگی سعی کنید کنترل اوضاع را در دست بگیرید و با اطرافیانتان رفتاری مسالمت آمیز داشته باشید.

 

فال ۱۳ دی ۹۷ برای اسفند ماه 

کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید و روح همیشه جنگجویتان ترجیح می دهد به جای این که بلند شده و بجنگد، روی کاناپه روبروی تلویزیون لم بدهد. از این حالت خود استقبال کرده و با خیال راحت استراحت کنید و رهبری دنیا و نجات مظلومان را به دست دیگران بسپارید. یک رهبر خوب هر از گاهی کارها رابه دست دیگران سپرده و خودش در حین استراحت به نقشه هایی که برای آینده دارد فکر می کند. شرکت در فعالیت های اجتماعی و معاشرت با دیگران بهترین راه ممکن برای نشان دادن سخاوت روحتان است و کمی مهربانی و سازش با دیگران بهترین راه حل برای راضی نگه داشتن خودتان و دیگران است.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved