خانه » فال روزانه » فال جمعه ۱۴ دی ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها | فال روزانه | طالع بینی روزانه

فال جمعه ۱۴ دی ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها | فال روزانه | طالع بینی روزانه

بررسی و تحلیل فال روز جمعه ۱۴ دی ۹۷ برای متولدین تمام ماه ها 

گاهی یک فال میتواند آینده شما را تغییر دهد شاید فال امروز شما یعنی ۱۴ دی ۹۷ کاملا مطابق با ستاره اقبال شما باشد و اخباری را به شما منتقل کند که واقعاً برای شما مفید بوده و می‌تواند فردای شما را متحول سازد ولی در برخی مواقع نیز ممکن است این فال آینده شما را به صورت درست پیش بینی نکند ولی به هر حال خواندن فال روزانه خالی از لطف نیست و خواندن آن را به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم. فال روزانه خود را از مجله دلنا مطالعه کنید.

 

فال 14 دی 97

فال ۱۴ دی ۹۷

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای فروردین ماه 

امروز به طور عجیبی تمایل دارید با فردی که دوستش دارید تنها باشید. اما او امروز درگیر مشکلات و کارهای روزانه خود است و نمی تواند حس و نیاز شما را درک کند. این موجب دلسردی و غمگینی شما می شود اما عصبانی نشوید. فکر نکنید طرد شده اید و احساساتتان نادیده گرفته شده اند، فقط او در این لحظه نمی تواند عاطفی و احساساتی باشد. قرار ملاقات خود را برای فردا تنظیم کنید. اجازه ندهید برای چنین مسایل بی ارزشی امید خود را از دست بدهید.

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای اردیبهشت ماه 

امروز احساسات بر ذهن و درک واقعی شما تاثیر منفی می گذارد و نمی توانید واقعیت ها را ببینید. امروز مثل همیشه رفتار نمی کنید و مشکلات آن را نیز به طور واضح لمس خواهید کرد. البته این مساله موقتی است. باید امروز سعی کنید منطقی باشید تا بتوانید روز خود را به خوبی به انتها برسانید. اگر بتوانید درون‌یافت های خود را با منطق تلفیق کنید نتیجه خوبی عایدتان خواهد شد. مسیر رابطه رمانتیک شما امروز خیلی صاف و هموار نیست و با دست‌اندازهای زیادی مواجه خواهید شد. اما با حرف زدن و بیان نیازهای درونی می توان این مشکلات را کمرنگ کرد. شاید در حال حاضر هم کمابیش در این موارد با هم صحبت کنید اما یک گفت‌وگوی واقعی و رودررو می تواند باعث بهبود اوضاع شود. 

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای خرداد ماه 

شاید دیشب را تا دیروقت بیرون بوده اید و امروز احساسات خستگی دارید. ترجیحا قهوه یا نسکافه میل نکنید و در عوض از قرص های ویتامین استفاده کنید. کمی پیاده روی تند انجام دهید تا ذهنتان باز شود و بتوانید کارهای روزانه خود را انجام دهید. سعی کنید تا دیروقت بیرون ماندن به عادت همیشگی شما تبدیل نشود. امروز برایتان بسیار راحت تر است تا درهای قلب خود را به روی شریک عاطفی خود ببندید تا اینکه بخواهید برای او توضیح دهید که رفتارهای اخیر او تا چه اندازه برایتان خسته کننده و تکراری بوده است. این مساله فقط اوضاع را وخیم تر و بدتر می کند. بهترین و منطقی ترین راه است که با او صحبت کنید و در مورد نیازهای خود با او حرف بزنید.

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای تیر ماه 

اتفاقاتی همچون خرابی کامپیوتر، قطعی برق یا کمبود کارکنان یا آتش سوزی در محل کار رخ می دهند. علیرغم آن شما روز خوبی و سازنده ای در پیش رو دارید و با کسی که موقعیتی مافوق شما دارد در مورد نحوه انجام کارها در آینده حرف می زنید. برنامه ریزی در مورد آنچه می خواهید سر این قرار به او بگویید به شما اعتماد به نفس و شجاعت لازم را می دهد. ولی شاید بهتر باشد که بگذارید صحبت های شما مسیر طبیعی را در پیش گرفته و جریان یابند. بدین ترتیب به خوبی و زیبایی ارتباط برقرار می کنید. حقیقت درست در برابر چشمان شماست. برای درک آنچه در اطرافتان در جریان است لازم نیست سعی کنید از لابلای حرف ها چیزی بفهمید. هرچه بیشتر سعی کنید این کار را بکنید بیشتر گیج می شوید. حقیقت ساده است. آن را همانطور بپذیرید. امروز کمی احساساتی می شوید و باید روتین خود را حفظ کنید تا احساس تنهایی نکنید. از دوستتان بخواهید پیش شما بیاید یا به باشگاه بروید یا پیاده روی کنید.

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای مرداد ماه 

والدین و افرادی که با کودکان کار می کنند امروز باید بیش از همیشه مراقب باشند زیرا امروز روز پرحادثه ای برای کودکان است. ولی روز خوبی برای نشستن با دیگران و صحبت در مورد تعطیلات، ورزش و مراقبت و آموزش کودکان است. امروز دوست دارید در قراری که دارید لباس قرمز به تن داشته باشید و کمی هم رنگ آبی در ظاهرتان وارد کنید. این نیروی ذهن شماست که توجه او را جلب می کند و زبان بدن هم می تواند کمک کند. در مورد هر موضوعی که دانش خوبی درباره اش دارید، با اعتماد به نفس حرف بزنید و او را تحت تأثیر قرار دهید. فشار از همه طرف به سمت شما می آید و شما در منگنه گیر کرده اید. دوست دارید به دلایلی تقصیر را گردن دیگران بیندازید. این راه حل سالمی نیست. به خودتان نگاهی بیندارید و بدانید که خودتان را در دردسر انداخته اید. امروز به خودتان کمی زمان بدهید تا به سلامتی خود هم رسیدگی کنید. برایتان خودتان برنامه ورزش و تمرین بریزید و هر روز این برنامه را اجرا کنید. شاید فکر برنامه ریزی برای ورزش اولش برایتان سخت باشد، ولی با اجرای آن از کارتان خوشحال خواهید شد.

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای شهریور ماه 

امروز حساب بانکی خود را چک کنید زیرا امروز ممکن است سورپرایزهایی در انتظارتان باشد. بدانید که چقدر پول دارید. سورپرایزها یا اختلافاتی در مورد اموال مشترک، مالیات و بدهی ممکن است پیش بیاید. بدین دلیل شاید برنامه ریزی های بلندمدت انجام دهید که استوار و حمایت کننده باشند. اغلب برای آنکه بتوانید بعضی از مسائل در رابطه خود را کنترل کنید سکوت اختیار می کنید. امروز نباید در اولین قرارتان با یک فرد این کار بکنید، زیرا او این رفتار را دوست ندارد و این قبل از شروع رابطه آن را پایان می دهد. امروز فردی به شما واقعیات تلخی را می گوید و بجای آنکه به نحوی منطقی و عقلانی به این موضوعات رسیدگی کنید، از کاه کوه می سازید و قضیه را از آنچه هست بدتر می کنید. تلاشتان را بکنید تا همه چیز به حالت قبل برگردد. امروز حس می کنید دوست دارید در خانه بمانید. ولی بهتر است این حس را کنار بزنید و کاری انجام بدهید که زندگی و محیط اطرافتان را بهتر کند. مثلاً در خانه غذا درست کنید یا تغییر دکوراسیون بدهید. امروز برای خودتان کاری انجام دهید که آرامش بخش و ارتقادهنده سلامت تان باشد.

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای مهر ماه 

امروز همین که اولین قدم را بردارید بقیه ی راه برایتان به راحتی آب خوردن خواهد بود. بی آن که خودتان متوجه فاصله ای که طی کرده اید باشید و اصلا احساس فشار و خستگی بکنید خواهید دید که به مقصد رسیده اید. تنها چیزی که باید در مورد آن احتیاط کنید این است که مواظب باشید در شتاب برای رسیدن به خط پایان دیگران را زیر دست و پایتان له نکنید. نسبت به اطرافیان خود توجه بیشتری داشته باشید و حتی اگر آنها رقیبتان هستند هم رفتاری دوستانه با آنها داشته باشید و به جای اینکه با آنها دشمنی کنید آنها را مورد حمایت و احترام خود قرار دهید. شما به هر حال برنده خواهید بود، با این کار فقط احترام دیگران را هم به دست خواهید آورد

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای آبان ماه 

شما راه های زیادی را در برابر خود می بینید و در این اندیشه اید که کدام یک از این راه های فوق العاده را باید در پیش بگیرید که نتیجه ی بهتری به دست بیاورید. فراموش نکنید که در این راه باید زمان حاضر و وضعیت فعلی خود را هم در نظر داشته باشید. شاید امروز دلتان بخواهد که یک کار خوب انجام دهید. نظرتان در مورد این که برای کودکان کار و یا افراد نیازمند غذا بپزید چیست؟! چند نفر از دوستانتان را دعوت کنید تا با شما همراه شوند و با پولی که با هم به اشتراک می گذارید برای تعدادی هرچند اندک غذا تهیه کنید. این کار باعث خواهد شد که حال خیلی خوبی را تجربه کرده و دوستانتان را در این احساس خوشایند با خود شریک کنید.

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای آذر ماه 

امروز از بسیاری از جهات برای شما از این بهتر نمی تواند باشد. انرژی فوق العاده ای در روزتان جاریست و این که از آن به بهترین شکل استفاده کرده و بیکار ننشینید و هم زندگی و هم روحتان را پرورش دهید، فقط به خودتان بستگی دارد. قدرت و توانی باورنکردنی در ورای احساسات شما نهفته است. حتما به این احساسات مثبت در زندگی خود مجال بروز بدهید. امروز حتی اگر تعطیل باشید و هیچ کار خاصی برای انجام دادن نداشته باشید هم نمی توانید بیکار بنشینید. شاید مرخصی داشته باشید، اما قبل از ظهر سری به محل کارتان بزنید و سر و گوشی به آب دهید. اهداف حرفه ایتان حتی یک ثانیه هم شما را به حال خود رها نخواهند کرد.

فال ۱۴ دی ۹۷ برای دی ماه 

امروز برای به اتمام رساندن کارهای عقب افتاده بهترین فرصت است. انرژی و اشتیاق شما برای انجام کارها زیاد است. اگر کارهای زیادی برای انجام دارید نهراسید و با اولویت‌بندی صحیح، اجرای آنها را آغاز کنید. البته باید سعی کنید از وسوسه وقت گذرانی با دیگران بگذرید و روی انجام پروژه های خود تمرکز کنید. برای تفریح کردن زمان زیاد است. البته رابطه عاطفی و عاشقانه شما امروز بسیار خوب خواهد بود. اگر مجرد و به دنبال عشق جدید هستید، باید بیرون بروید تا با افراد جدید آشنا شوید. امروز می توانید فرد مناسبی برای خود بیابید و با او یک دوستی خوب را آغاز کنید. 

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای بهمن ماه 

راههای گوناگونی را امتحان کرده ای ولی هیچ کدام نتیجه مطلوب را بدست نیاورد و اسباب شرمندگی تو را در نزد دوستان و آشنایان فراهم کرد و این باعث رنج و عذابت شده و فکر می کنی که این تاوان اشتباهاتت است. تو تلاش خود را کرده ای اما با بدشانسی روبرو شده ای ولی هنوز فرصت هست. یکبار دیگر و این بار حساب شده وارد عمل شو که قطعا موفق خواهی شد.

 

فال ۱۴ دی ۹۷ برای اسفند ماه 

امروز بیش از چندین روز اخیر احساس انرژی داشتن دارید. می توانید به واسطه نیروی مضاعفی که یافته اید، همه کارهای عقب افتاده را به انجام برسانید. با زمان بندی درست می توانید همه کارها را به بهترین شکل انجام دهید و از آنها لذت نیز ببرید. هر گونه وسوسه تنبلی را از خود دور و فهرستی از کارهای لازم الاجرا را برای خود تهیه کنید تا پیش از آغاز، بدانید چه باید بکنید. امروز خیلی احساساتی نیستید و نمی توان گفت روزی عاشقانه در پیش دارید. اما رابطه شما و نامزدتان بسیار خوب خواهد بود و با هم بیرون، رستوران یا نزد دوستان می روید. شاید رابطه عمیق روحی با هم نداشته باشید، اما در کنار هم احساس آرامش و خوشبختی دارید.

منبع : permag.ir


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved