خانه » هنری » اینستاگرام چهره ها » فیلم جنجالی اکبر عبدی با سگش سنجد

فیلم جنجالی اکبر عبدی با سگش سنجد

در فیلم جنجالی اکبر عبدی با سگش سنجد شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با فیلم جنجالی اکبر عبدی که با سگش منتشر کرده را منتشر کنید و واکنش کاربران در برخورد با این کلپ را مشاهده خواهید کرد و …

فیلم جنجالی اکبر عبدی با سگش سنجد

اکبر عبدی (۴ شهریور ۱۳۳۹) از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و دارنده نشان درجه یک فرهنگ و هنر می‌باشد. وی بیشتر در نقش‌های کمدی بازی می‌کند و فیزیک بدنی خاصی دارد و صورت وی، امکان گریم شدید و ساختن چهره‌های گوناگون، مانند نوجوانان و زنان را به وی می‌دهد. اکبر عبدی از هنرجویان مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما بوده است.

اکبر عبدی و سگش سنجد : اکبر عبدی ، بازیگر معروف و قدیمی سینما ساعاتی پیش

با پست اینستاگرام خود جنجالی در فضای مجازی به پا کرده است.

وی در این پست ، کلیپ خود را منتشر کرده است

در حالی که سگش وی را میلیسد و زبانش را به صورت اکبر عبدی می کشد.

پس از آن اکبر عبدی به سگش می گوید :

سنجد ، سفارش ما را به خدا بکن ، به هممون رحم کنه . خب ؟

سپس سگش را می بوسد و می گوید : دوست داشتن واقعی بدون هیچ توقعی

و در نهایت از فیلمبردار تشکر میکند.

دقایقی پس از انتشار این کلیپ ، کامنت های بسیاری زیر این پست اکبر عبدی نگاشته شد

برخی از این کامنت ها این کار اکبر عبدی را خارج از شان یک مسلمان دانسته و برخی دیگر آن را تایید کردند.

پخش آنلاین کلیپ :

 

 

اکبر عبدی از پدر و مادری اردبیلی در سال ۱۳۳۹ در محله نازی‌آباد تهران زاده شد و از سال ۱۳۵۸ با دریافت مدرک دیپلم با نمایش‌های آماتوری فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۶۲ به تلویزیون رفت و تاکنون به نقش‌آفرینی در موضوعات مختلفی می‌پردازد. عبدی را بیشتر به خاطر بازی‌های کمدی و طنز می‌شناسند. وی اصالتاً اهل روستای آقاباقر اردبیل است؛ و در هشتم دی ماه ۱۳۹۴ کلید طلایی اردبیل به ایشان تقدیم شد.

از بازی‌های به یادماندنی او می‌توان به فیلم‌های هنرپیشه (محسن مخملباف) و آدم‌برفی (داود میرباقری) اشاره کرد. اکبر عبدی نیمه دوم دهه هفتاد را در سکوت سینمایی سپری کرد و تا حدودی از محبوبیت و شهرت او کاسته شد. بازی او در چند فیلم کمدی در اواخر دهه هفتاد هم خیلی مورد توجه واقع نشد و با وجود اینکه در سال ۱۳۸۰ و در جشنواره بیستم فیلم فجر برای بازی در فیلم نان و عشق و موتور هزار نامزد جایزه شد، اما بسیاری معتقدند که او از دوران اوج خود، یعنی زمانی که از مشهورترین و پولسازترین بازیگران ایران بود، فاصله گرفته است.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved