خانه » اخبار » اخبار حوادث » ماجرای کامل قتل المیرا خانلو همسر و مادربزرگ دکتر صلحی

ماجرای کامل قتل المیرا خانلو همسر و مادربزرگ دکتر صلحی

ماجرای کامل قتل المیرا خانلو همسر و مادربزرگ دکتر صلحی

دکتر صلحی, المیرا خانلو, المیرا خانلو همسر دکتر صلحی, ماجرای قتل همسر دکتر صلحی, اعترافات دکتر صلحی به قتل خانواده اش, آخرین اخبار از پرونده قتل خانواده دکتر تبریزی

باشگاه خبرنگاران جوان: یک منبع آگاه اظهار داشت: پزشک تبریزی که ادعا می شد همسر و مادربزرگش بر اثر خوردن غذای نذری فوت کرده‌اند، به دست داشتن در قتل این دو اعتراف کرده است.

۱۷ مهرماه خبری مبنی بر فوت چند تن از اعضای خانواده پزشک تبریزی در رسانه‌ها پخش شد؛ این پزشک به خاطر تجویز نسخه‌های خوش خط، توصیه به گوش دادن صدای شجریان برای بهبود بیماری و تقبل هزینه درمان برخی از بیمارانش در فضای مجازی به شهرت رسیده بود.

در این حادثه عنوان شد غذای نذری که در درمانگاه پزشک تبریزی توزیع شده بود، مسموم بوده و موجب فوت ۲ نفر از اعضای خانواده وی شده است.

تکذیب اعتراف به قتل پزشک تبریزی؟

خبرگزاری ایلنا: یک فرد نزدیک به خانواده پزشک تبریزی مدعی شد اخبار مربوط به اعتراف و نقش این پزشک در مرگ اعضای خانواده‌اش کذب است.

یکی از نزدیکان خانواده دکتر علیرضا صلحی ، پزشک تبریزی با تکذیب شایعه اعتراف صلحی به قتل خانواده خود عنوان کرد: خانواده دکتر صلحی از ابتدا ترجیح می‌دادند موضوع این پرونده در یک فضای آرام پیگیری شود تا بررسی‌های نهادهای قضایی و انتظامی با دقت و سرعت بیشتری صورت پذیرد ولی متاسفانه در روزهای اخیر شاهد انتشار شایعات نادرستی هستیم که هم باعث ناراحتی و رنجش خانواده‌های داغدار شده و هم تمرکز بر اصل موضوع را از بین برده است.

او با تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر اعتراف دکتر صلحی به قتل خانواده خود مدعی شد: خبر اعتراف ایشان کذب محض است. متاسفانه عده‌ای به جای این که پیگیر اخبار صحیح و دقیق باشند، دنباله‌روی شایعات مطرح شده بین مردم هستند و اعتبار و اخلاق رسانه‌ای خود را فدای افزایش مخاطب و درآمد کرده‌اند.

این فرد نزدیک به خانواده دکتر صلحی در پاسخ به سوال دیگری درباره اظهار نظر یکی از نمایندگان تبریز در مورد این پرونده ابراز داشت: متاسفانه این نماینده محترم تصور می‌کنند کماکان استاندار آذربایجان شرقی هستند و مسئولیت و مجوز دارند در هر موضوعی با اطلاع یا بدون اطلاع اظهار نظر کنند.

او ادامه داد: از مردم فهیم درخواست داریم از پرداختن و انتشار شایعات پرهیز کنند و مطمئن باشند در صورت حصول نتیجه‌ این موضوع توسط مسئولان قضایی استان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پرونده پزشک تبریزی در دست بررسی است

خبرگزاری ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب تبریز اعلام کرد: پرونده مرگ دو نفر از اعضای خانواده پزشک تبریزی در دست بررسی است و نتیجه آن از طریق تشکیلات قضایی استان اعلام می شود.

موسی خلیل اللهی افزود: انتشار هر گونه خبر درباره این پرونده از کانالی غیر از تشکیلات قضایی آذربایجان شرقی فاقد ارزش است.

مهر ماه امسال مصادف با هفته نخست ماه محرم بود که خبر مرگ خانواده دکتر صلحی که توسط وی ادعا می شد به دلیل مصرف غذای نذری، جان خود را از دست داده اند، بازتاب گسترده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یافت.

صلحی در آن ایام مدعی شد فردی ناشناس با مراجعه به درمانگاه محل فعالیت وی و دادن غذای نذری به تعداد اعضای خانواده اش سبب مرگ دو تن از آنها شده است.

پزشک جوان تبریزی مدعی شد که بر اثر مصرف غذاهای نذری مسموم اهدایی از طرف فرد ناشناس، مادربزرگش در روز اول و همسرش نیز بعد از دو روز جان خود را از دست داده اند.

این در حالی است که رسانه های خبری آذربایجان شرقی در روزهای اخیر به نقل از منابع آگاه مدعی شدند مرگ این دو نفر به دلیل مصرف غذای مسموم بوده و غذا توسط خود پزشک تهیه و به آنان داده شده است.

بر پایه این گزارش ها، پزشک تبریزی به مسموم کردن همسر و مادربزرگش با غذای به اصطلاح نذری اعتراف کرده است.

تاثر افکار عمومی از مرگ همسر و مادربزرگ پزشک جوان تبریزی به اندازه ای بود که پای وزیر بهداشت نیز به میان آمد و وی قائم مقام خود را برای پیگیری وضعیت پرونده مرگ دو عضو خانواده دکتر صلحی مامور کرد.

در محافل عمومی و شبکه های اجتماعی شایع شده است که پزشک تبریزی به اتهام قتل اعضای خانواده خود هم اکنون در بازداشت به سر می برد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved