خانه » اخبار » لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

در لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی شما با نوع پوشش لباس ماریا کوماندنایا در مراسم قرعه کشی سال ۲۰۱۸ که قرار است مخفی باشد و تصاویری از لبس او در حال تست مشاهده را خواهید دید و …

لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

ماریا کوماندنایا مجری زن قرعه کشی جام جهانی, اعلام کرد که اجازه ندارد مدل لباسش را لو بدهد.

صحبت های ماریا کوماندنایا درباره لباسش

نتیجه تصویری برای ماریا کوماندنایا

لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

در شرایطی که ۴ سال پیش در چنین روزهایی به دلیل پوشش مجری قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ مشکلات فراوانی در پخش زنده این مراسم در کشورمان وجود داشت گفته می شود مجری مراسم این دوره با پوششی مناسب این مراسم را اجرا خواهد کرد.

ماریا کوماندنایا چند روز پیش در خصوص مخاطبان مراسم قرعه کشی جام جهانی در ایران اظهار نظر کرده بود اما تا امروز هرگز در خصوص نوع پوشش خود در این مراسم سخنی به زبان نیاورده است.

حتی زمانی که یکی از خبرنگاران حاضر در روسیه در این خصوص از او سوال پرسید کوماندنایا اعلام کرد فیفا اجازه نمی دهد او نوع پوشش خود در این مراسم را لو بدهد و همه چیز روز جمعه و در مراسم قرعه کشی جام جهانی مشخص خواهد شد.

سردار آزمون مهاجم تیم ملی که به واسطه حضور در روسیه با کوماندنیا آشنایی دارد و حتی در پروسه ساخت یک فیلم مستند با او همکاری کرده بود اعلام کرده این مجری با پوشش مناسب این مراسم را اجرا می کند.

آزمون حتی در صفحه رسمی خود خطاب به این مجری سرشناس نوشت امیدوار است برای اینکه ایرانی ها بتوانند این مراسم را به راحتی تماشا کنند لباس مناسبی را برای این مراسم انتخاب کند.

اما تصاویر از نوع پوشش احتمالی این مجری در مراسم قرعه کشی لو رفته است که به احتمال زیاد نوع پوشش وی در این مراسم باشد

ماریا کوماندنایا، مجری روسی در حال پرو لباس مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ?

لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

در این میان کاربران و طنز پردازن نیز در این خصوص نظر خود را با کاریکاتوری اعلام کردند

در حاشیه درخواست برخی کاربران ایرانی از مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی، سعید شعبانی این کارتون را در نیشخط منتشرکرد.

درخواست از مجری زن قرعه کشی جام جهانی

لباس مجری زن مورد نظر برای مراسم قرعه کشی جام جهانی

لباس مجری زن مورد نظر برای مراسم قرعه کشی جام جهانی

لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

نظرات کاربران خطاب به مجری برنامه:

از زمان انتخاب ماریا کوماندنایا به عنوان یکی از مجری‌های مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از سوی فیفا، کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های زیادی از خود نشان داده‌اند.

قرار است خانم کوماندنایا به همراه گری لینه‌کر، فوتبالیست سابق و مجری سرشناس ‌بی‌بی‌سی مراسم قرعه کشی جام جهانی را که روز جمعه اول دسامبر( ۱۰ آذر) در مسکو برگزار می‌شود، اجرا کند.

طرفداران فوتبال در ایران درپیام‌هایی به این مجری روس توصیه کرده‌اند که در زمان اجرای این مراسم به نوعی لباس بپوشد تا بینندگان ایرانی بتوانند بدون سانسورمراسم قرعه کشی جام جهانی را از تلویزیون ببینند.

یکی از کاربران در واکنش به انتخاب این مجری روس در اینستاگرام گفته: “من یک ایرانی هستم. مقامات تلویزیون ما خیلی سختگیر هستند و تصاویر شما را سانسور می‌کنند. در صورت امکان، آیا می‌توانید برای این مراسم، لباس مناسبی انتخاب کنید که ما بتوانیم این برنامه را تماشا کنیم؟”

کاربر دیگری در پیامی اینستاگرامی نوشته: “خواهرم، لطفا درمورد حجابت دقت کن. ما می‌خواهیم که مراسم قرعه کشی جام جهانی را بدون سانسور از تلویزیون تماشا کنیم.”

لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

 

کاربران توییتر هم به این انتخاب واکنش نشان داده‌اند، یکی از کاربران در توییتی گفته: “لطفا لباس مناسبی بپوشید که در هر فرهنگی قابل قبول باشد. مرسی”

فرد دیگری در پیامی گفته: “از شما می‌خواهم که از پوشیدن لباس سکسی در جریان مراسم قرعه کشی جام جهانی خودداری کنید. تا ما بتوانیم به طور کامل این مراسم را ببینیم.”

ماریا کوماندنایا پس ازمصاحبه‌ای که با سردار آزمون، فوتبالیست تیم ملی ایران داشت، برای فوتبال‌دوستان ایرانی به چهره‌ای شناخته شده، بدل شده است.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved