خانه » مدل لباس » مدل ست لباس » لباس های مناسب و مد برای تابستان ۹۵

لباس های مناسب و مد برای تابستان ۹۵

لباس های تابستانه

   لباس-تابستانی (4)

لباس های پیشنهادی برای تابستان

فصل تابستان که از راه می‌رسد همراه خود طراوت و شادابی و فعالیت می‌آورد. در تابستان هوا گرم است و زمینه را برای شما فراهم می‌کند تا لباس‌های نازک و خنک زیبایتان را بپوشید. در این فصل که وام دار بهار است و هنوز هم همه جا می‌توانید تنوع رنگ‌ها را ببینید، اکسسوری‌های پوشیدنی مثل کیف و کفش و غیره در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف، حس خوبی به شما خواهند داد. در ادامه ۵ ست پیشنهادی برای شما ارائه کرده‌ایم که جمعا در آنها از ۱۰ لباس و وسیله‌های جانبی استفاده شده است. امیدواریم که لذت ببرید.

لباس-تابستانی

صندل مسطح + ژاکت Bomber

بارقه‌های نور با رنگ‌های داغ، صندل کلاسیک شما را به مدلی امروزی تبدیل می‌کنند و این ژاکت خوش فرم جلوه‌ای زیبا به دور کمرتان می‌بخشد.

لباس-تابستانی (5)

مدل لباس راه راه + صندل پاشنه دار مسطح

اینطرف و آنطرف رفتن لباس‌های راه راه بافت‌ها و ترکیب‌های دور از انتظار نمایی شبیه به نت‌های موسیقی ایجاد می‌کنند و این صندل‌ها هم با ارتفاعی که به وجود می‌آورند شما را به اوج می‌برند.

لباس-تابستانی (3)

کیف دسته دار + کفش Loafer یا کالج

با رنگ‌های متنوع و برجسته این کیف احساس غرور می‌کنید و در این کفش‌های سنتی که هیچوقت از مد نمی‌افتند احساس راحتی می‌کنید.

لباس-تابستانی (1)

کیف چند تکه + لباس پر نقش و نگار

یک اثر هنری مانند این کیف نشان از انتخاب جالب و خلاقانه شماست. این لباس زیبا و پر از گل و بلبل و نقش و نگار نیز در طول فصل حس جذابیت رابه شما القا می‌کند.

لباس-تابستانی (2)

بلوز تابستانه دکلته + کیف دوشی با دسته‌های طنابی

برجسته شدن و نمای بالا تنه شما در این بلوز به همراه این کیف دوشی که می‌توانید آن را از یک طرف آویزان کنید جوانی را برای شما به ارمغان می‌آورند و با این تیپ احساس می‌کنید که همیشه به روز هستید.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved