خانه » اخبار » اخبار حوادث » ماجرای حافظ نظری در کرمانشاه

ماجرای حافظ نظری در کرمانشاه

در ماجرای حافظ نظری در کرمانشاه شما کاربران عزیز می توانید ماجرای شو آف کردن حافظ نظری در سرپل ذهاب کرمانشاه را مشاهده کنید و جنجال های این خواننده کرد در کرمانشاه و …

ماجرای حافظ نظری در کرمانشاه

حضور حافظ ناظری در کرمانشاه کمی جنجالی شده است.

عکس یادگاری حافظ ناظری در مناطق زلزله زده کرمانشاه
حافظ ناظری حافظ مهر است یا حافظ شوآف؟+عکس و فیلم

مجله اینترنتی دلنا ؛ حضور حافظ ناظری پسر شهرام ناظری در مناطق زلزله زده کرمانشاه و سرپل ذهاب واکنش تعدادی از کاربران فضای مجازی را برانگیخت.

ماجرا از آنجا شروع شد که منتشر شدن دو عکس از حافظ ناظری که او را در حال سرم زدن در درمانگاهی در مناطق زلزله زده کرمانشاه نشان می داد در فضای مجازی جنجال برانگیز شد،این متن یکی از خبرگزاری ها در مورد این اتفاق است:

“حافظ ناظری که برای کمک به مردم زلزله‌ زده غرب کشور راهی این منطقه شده بود، در بیمارستانی در کرمانشاه بستری شد.

 ماجرای حافظ نظری در کرمانشاه

حافظ ناظری، خواننده کرد که چند روز گذشته در حال کمک به زلزله‌ زدگان غرب کشور بود، به دلیل فشار روحی و خستگی، در یکی از بیمارستان‌ های کرمانشاه بستری شد.”

عکس حافظ ناظری در حال سرم زدن در درمانگاه

حافظ ناظری حافظ مهر است یا حافظ شوآف؟+عکس و فیلم

اما ماجرا به اینجا ختم نشد و ویدیویی جدید از حضور حافظ ناظری در کنار ساختمان های آسیب دیده از زلزله مسکن مهر که در شهر سرپل ذهاب پخش شد که واکنش بسیار زیاد کاربران در شبکه های اجتماعی توییتر و اینستاگرام برانگیخت.عمده این واکنش ها انتقادی است و خیلی ها بر این باورند که حافظ ناظری با این کار شوآف کرده است.

ماجرای حافظ نظری در کرمانشاه

در این ویدیو حافظ ناظری در کنار خانه های ویران شده مسکن مهر تنها سکوت می کند و هیچ واکنشی نشان نمی دهد

همچنین حافظ ناظری با انتشار شماره حساب و کارت بانکی به نام خودش در اینستاگرام از هموطنان درخواست کمک به زلزله زدگان کرده است.یکی از هشتگ هایی که او برای اینکار استفاده کرده هشتگ #حافظ_مهر است.البته تلاش و کوشش حافظ ناظری در کمک به هموطنان کرمانشاهی قابل تقدیر است.

بیوگرافی کوتاه حافظ ناظری

حافظ ناظری متولد ۸ مرداد ۱۳۵۸ در کرمانشاه، خواننده سنتی است که در سن ۲۱ سالگی به آمریکا مهاجرت کرد.او تحصیلات خود را در دانشگاه موسیقی مانس در نیویورک در رشته آهنگسازی و رهبری ارکستر به اتمام رسانده است، وی پسر شهرام ناظری بزرگ است.حافظ مدتی است که در ایران زندگی و فعالیت هنری می کند.

شوآف (ShowOff به معنی خودنمایی است)

خندوانه‌ای‌ها برای حافظ ناظری، فرزند شوالیه موسیقی ایران که متولد هشت مرداد است، تولد ویژه‌ای در نظر گرفته‌اند که با حضور جناب‌خان و دیگر عوامل برنامه برگزار خواهد شد. یادگیری موسیقی را از نه سالگی در نزد پدرش آغاز کرد. او نوازنده حافظ (ساز) و دف می‌باشد. وی ساز حافظ را بر اساس ساز سه تار و الهام از نام حافظ شیرازی ابداع کرده است.وی هم اکنون ساکن امریکا ست بُعد یازدهم نام یک آلبوم موسیقی به آهنگ سازی حافظ ناظری، فرزند شهرام ناظری است که در خارج از ایران با نام ناگفته (به انگلیسی: Untold) انتشار یافته است. این آلبوم بخش اول پروژه سمفونی رومی است و در این آلبوم حافظ ناظری موسیقی شرق و غرب را ترکیب کرده است.

ماجرای حافظ نظری در کرمانشاه

ناظری در این مجموعه از سه تار ابداعی خود استفاده کرده است. در این آلبوم برخی از ستارگان موسیقی جهان و خود شهرام ناظری نیز حضور دارند. هنرمندان این اثر طبق آن چه بر روی جلد آن نوشته شده است در کل برنده ۳۸ جایزه گرمی شده‌اند. حافظ ناظری برای ساخت این آلبوم حدود ۱۰ سال وقت صرف کرده است. البته اثر کامل در ایران منتشر نشده و آلبوم بعد یازدهم در ایران به صورت منتخب و دربرگیرندهٔ فصل‌های ۲ و ۳ می‌باشد. آثار و آهنگ های منتشر شده حافظ ناظری شور رومی که در ایران به اسم مولویه منتشر شده‌است سه تار نوازی در کنسرت ۷۷ (شهرام ناظری و کامکارها) دف نوازی در اثر آواز اساطیر (شهرام ناظری و فیض بشی پور) دف نوازی در اثر حیرانی (شهرام ناظری و گروه شمس) آلبوم بعد یازدهم (بخش اول پروژه سمفونی رومی) – انتشار در زمستان ۱۳۹۲ (۲۰۱۴) ناگفته‌ – انتشار در تابستان ۱۳۹۴ (۲۰۱۵) حاشیه‌های فعالیت حافظ ناظری پس از به بازار آمدن اولین آلبوم حافظ ناظری و انتشار ادعاهای وی دربارهٔ فعالیتهای موسیقایی و تحصیلاتش در آمریکا، سجاد پورقناد اولین انتقادها را دربارهٔ او، در مجله گفتگوی هارمونیک منتشر کرد.

ماجرای حافظ نظری در کرمانشاه

همچنین پس از انتشار دومین اثر او هوشنگ کامکار در نامه‌ای سرگشاده انتقادات گسترده‌ای را نسبت به آهنگسازی و نوع تبلیغات وی در روزنامه شرق به انتشار رساند.حافظ ناظری جوابیه‌ای تند در جواب هوشنگ کامکار ارائه داد.

حافظ ناظري وهمسرش, حافظ ناظري, حافظ ناظري دانلود, حافظ ناظري اينستاگرام, حافظ ناظري رومي, حافظ ناظري متولد سال, حافظ ناظري در خندوانه, حافظ ناظري وپدسگس, حافظ ناظري كنسرت, حافظ ناظري و مادرش,

loading...


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved