خانه » بیوگرافی » مدافع حرمی که قبل از شهادت مدل بود

مدافع حرمی که قبل از شهادت مدل بود

در مدافع حرمی که قبل از شهادت مدل بود شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید یکی از از معروف ترین مدل های ایرانی که در اینستاگرام مخاطبین و دنبال کننده های فراوانی داشت را مشاهده کنید که …

مدافع حرمی که قبل از شهادت مدل بود

داوود عابدی خبرنگار شبکه خبر در اینستاگرامش عکسی از یک شهید مدافع حرم منتشر کرد.

وی نوشت:

” خبر شهادتش برام خیلی عجیب بود و حسابی تحت تاثیرم قرار داد چون عکس های اینستاگرامی او خیلی متفاوت بود و خیلی سخت می شد حدس زد جوونی که یه جورایی خیلیا فکر میکردند یک مدلی بیش نیست اما عشقش فراتر از این لذتهای دنیوی بود و تو سن بیست و چهارسالگی رفت تا مدافع حرم بی بی باشه او رفت تا با شهادتش آرامش و امنیت رو برای ما همچنان حفظ کنه.. بله بابک نوری متولد هزاروسیصدوهفتادو دو همین چندروز پیش در آزادسازی بوکمال شربت شهادت رو نوشید وصیت نامه این شهید رو از دست ندید تو پیچی که تگ کردم هست میتونید ببینید ”

سه روز پیش بود که معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان خبر شهادتش را تایید کرد. «بابک نوری هریس» شهید مدافع حریم آل الله است که در آخرین نبردها با داعش در بوکمال به شهادت رسید.

خبر شهادت این شهید بزرگوار در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت. عکس های اینستاگرامی او بسیار متفاوت بود و همه کاربران گمان می کردند او یک مدل یا بازیگر است! به همین خاطر بسیاری از کاربران متعجب شده بودند که این چهره جذاب چگونه می تواند از مدافعان حرم باشد؟

آری! طبق اخبار رسمی و تایید سرهنگ عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان، بابک نوری هریس همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) به جمع شهدای مدافع حرم پیوست تا تعداد شهدای مدافع حرم گیلان به ۲۲ تن برسد.

سرهنگ عباس بایرامی می گوید: در جلسه هماهنگی و با نظر خانواده شهید در مورد تحویل و تشییع و تدفین این شهید عزیز گیلانی مدافع حرم تصمیم‌گیری می‌شود.

مدافع حرمی که قبل از شهادت مدل بود

مدافع حرمی که قبل از شهادت مدل بود

نوری هریس هم یکی از جان فداهای اهل البیت علیهم السلام و این آب و خاک است. کسی که می توانست به خاطر چهره زیبایش به شغلی دیگر همچون بازیگری و مدلینگ بپردازد و شاید به شهرتی دنیوی هم می رسید. اما او خود را ارزان فدا نکرد و در مسیری که خریدارش خداوند متعال بود، قدم نهاد. آیا هر کسی با چنین شرایطی می تواند این گونه تسلیم امرپروردگارش باشد؟ / مجله تفریحی دلنا


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved