خانه » آرایش و زیبایی » مدل بافت مو طرح نسیم

مدل بافت مو طرح نسیم

در مدل بافت مو طرح نسیم شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با جدیدترین مدل های بافت مو مد و جذاب روز آشنا شوید و ….

مدل بافت مو طرح نسیم

مدل بافت مو طرح نسیم

مدل بافت مو طرح نسیم

زیباترین مدل بافت مو

مدل بافت مو طرح نسیم

مدل بافت مو طرح نسیم

تصاویر مدل شینیون زیبا

مدل بافت مو طرح نسیم

مدل بافت مو طرح نسیم

زیباترین مدل های بافت مو

مدل بافت مو طرح نسیم

مدل بافت مو طرح نسیم

بافت مو و مدل های شینیون

عکس های مدل های زیبای مو و بافت موی زنانه

شینیون های جدید

همچنین

موی کوتاه برای خانم‌ها جذاب و دلنشین است به شرطی که بدانند چطور مدل موی خود را بر اساس چهره و اندام انتخاب کنند. انتخاب مدل موی کوتاه هیچ وقت نباید با مد روز باشد چون هیچ صورت و هیچ اندامی شبیه دیگری نیست.  موی کوتاه با مدل و استخوان‌بندی چهره، اندام، جنس مو و شخصیت فرد هماهنگ باشد وگرنه نه تنها باعث زیبایی نمی‌شود بلکه تاثیر عکس خواهد داشت. به هر حال مو بخش مهمی از ظاهر خانم‌ها است و باید کاملا هوشمندانه انتخاب شود. هیچ وقت با دیدن مدل موی دیگری هوس نکنید مدل کوتاهی موی خود را بر اساس چهره و شخصیت و ویژگی‌های خود انتخاب کنید. برای این کار احتیاج به یک راهنمایی کامل دارید که در این مطلب به شما می‌گوییم که چطور مدل موی خود را انتخاب کنید.

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت‌های بیضی

اگر مدل صورت شما بیضی است به آن افتحار کنید چون بهترین صورت را برای هر مدل مویی دارید. یعنی هم موهای کوتاه و هم موهای بلند برای استخوان بندی صورت شما مناسب است اما اگر زیباتر جلوه کنید. بهتر است برای این مدل صورت گونه‌های خود را برجسته تر نشان دهید و به این دلیل موهایی تکه‌ای کوتاه شده با فر ویو و درشت این صورت را زیباتر می‌کند. به هیچ وجه موهای خود را در بالای سر حجم ندهید. حجم و پوژ زیاد روی سر صورت بیضی را دراز می‌کند.

بهترین مدل مو کوتاه برای صورت‌های مربعی

اگر استخوان بندی صورت شما به مربع نزدیک است باید موهای خود را طوری کوتاه کنید که صورت شما را بیشتر بیضی نشان دهد. بهترین گزینه این است که موهای بلند خود را کوتاه نکنید اما  موی بلند صاف هم صورت را بیشتر زاویه دار نشان می‌دهد. برای جذابیت بیشتر شما باید مرکز تمرکز از لب و پایین صورت را به بالای صورت ببرید بهترین مدل این است که موهای خود را یک دم اسبی زیبا  که انتهای آن حالت داشته باشد ببندید  و بگذارید اطراف فک خالی باشد.

بهترین مدل مو کوتاه برای صورت‌های گرد

اگر صورت گرد دارید باید سعی کنید به بالای مو حجم دهید و روی مو‌های بغل‌های صورت و کنار گوش‌ها تمرکز نکنید. اگر موهای شما بلند است موهای خود را لایه لایه کوتاه کنید و در بالای سر لایه‌های ریز بگیرید تا صورت کمی کشیده شود. قرار گرفتن مو در اطراف گوش صورت را گرد و تپل نشان می دهد. برای همین همیشه سعی کنید پا گوشها را خلوت‌تر کنید.

مدل مو دخترانه, مدل مو دخترانه برای عروسی, مدل مو دخترانه ۲۰۱۷, مدل مو دخترانه ساده, مدل مو دخترانه جدید, مدل مو دخترانه کوتاه, مدل مو دخترانه شیک, مدل مو دخترانه زیبا, مدل مو دخترانه گوجه اي, مدل مو دخترانه چتری,


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved