خانه » مدل لباس » مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

در مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ شما می توانید به  طرح های متفاوت از جدیدترین  شومیزهای دخترانه و زنانه را مشاهده کنید و …

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

مدل شومیز , اگر شما کلمه Chemise را بزبان اصلی ، در گوگل جستجو کنید، گستره وسیعی از لباس بانوان را برایتان می یابد. با ما همر اه شوید و تصاویری از انواع شومیز را مشاهده کنید.

مدل شومیز

مدل شومیز , کلکسیونی از شیکترین مدلهای  شومیززنانه و دخترانه ۲۰۱۷ را در ادامه مشاهده میکنید, این مدلهای شومیز برای مجلس مناسب هستند.

شومیز از واژه فرانسوی Chemise آمد است که بمعنای shirt , jacet , … ودر کل گستره وسیعی
از بلوز بانوان و یا ژاکت و هر چیزی از این دست را گویند.
اگر شما کلمه Chemise را بزبان اصلی ، در گوگل جستجو کنید، گستره وسیعی از لباس بانوان را برایتان می یابد.
با ما همر اه شوید و تصاویری از انواع شومیز را مشاهده کنید.

مدل های شومیز مجلسی

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

مدلهای شومیز مجلسی

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

مدلهای شومیز ۲۰۱۷

شومیز چیست؟ فرانسوی ها کلا به لباس یا پیراهن زنانه شومیز میگن…ولی در ایران یه چیزی مث تونیک هست که شما می تونید زیر مانتوهای جلو باز،زیر پالتو یا حتی تکی بپوشید…غالبا جنس شومیزها از حریر هستند..شومیزها خیلی کاربردی ان :)…تیم لگاره هم برا شما چند مدل شومیز خوشگل دخترونه تهیه کرده که از دیدن اونا لذت ببرید و در مجالس و مهمونی ها بدرخشید…

آیا می دانید شومیز چیست؟
۷ مرداد ۱۳۹۴

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که کلمه شومیز به چه معناست و به چه لباسهایی گفته می شود؟ با ما همراه باشید تا جواب این سوالتان را بگیرید.

از آغاز سال ۱۹۱۵ میلادی، لبه انتهایی لباس های روزانه ، دنیای پوشاک را برای همیشه ترک کرد.
برای پنجاه سال آینده لباس های مد روز کوتاه شد (دهه ۱۹۲۰) و سپس بلند (دهه ۱۹۳۰)، سپس در سال های جنگ جهانی دوم به علت محدودیت پارچه پیراهن ها کوتاه تر شدند و سپس دوباره لباس های بلند (“نگاه جدید”).

از آنجا که در دهه ۱۹۷۰، هیچ یک از انواع لباس برای مدت طولانی تحت سلطه مد نبود، لباس های کوتاه و تا مچ پا اغلب فقط در مجلات مد و کاتالوگ حضور داشتند.

 

کلمه شومیز از واژه فرانسوی Chemise آمد است که در لاتین camisia خوانده می شود و به معنای shirt , jacet , …  و در کل گستره وسیعی از بلوز بانوان و یا ژاکت و هر چیزی از این دست را شامل می شود.

 

اگر شما کلمه Chemise را به زبان اصلی یعنی همان فرانسوی در گوگل جستجو کنید، گستره وسیعی از لباس بانوان را برایتان خواهد آورد.

 

 

اما اگر معادل فارسی آن را یعنی کمه شومیز را به فارسی جستجو نمایید نوع خاصی از بلوز بانوان برایتان خواهد آمد که نمونه هایی از آن را در تصاویر زیر خواهید دید.

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

انواع شومیز دخترانه

شوميز مجلسي, شوميز, شوميز زيبا و دخترانه, شوميز حرير, شوميز دو نوي, شوميز ۲۰۱۷, شوميز كره اي, شوميز بلند, شوميز بالكروشى, شوميز ساده

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved