خانه » مدل لباس » مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶

مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶

در مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶ شما کاربران همیشگی سایت دلنا و علاقمندان به مد و لباس می توانید جدیدترین طراحی ها لباس فانتزی زنانه از برند Vivetta را به نظاره بنشینید و …

مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶

به عبارت ساده لباس زنانه فانتزی لباسی است که در مهمانی ها و مراسم مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی لباس فانتزی با مد روز و اصول شیک پوشی ارتباط مستقیم دارد. این ویژگی های خاص است که لباس فانتزی را از سایر لباس ها متمایز می کند. لباس فانتزی نوعی خاص از لباس زنانه است که موجب تقویت احساسات زنانه بانوان و بالا رفتن اعتماد به نفس آنها می شود. در طراحی لباس فانتزی عموماً یقه لباس کمی باز، قسمت سینه چسبان، آستین ها برهنه و  دامن لباس بلند و پرچین است و در دامن لباس از پارچه زیادی استفاده می شود. جنس پارچه بکار رفته در لباس فانتزی از براق تا مات و از نرم به سخت متنوع است.
لباس فانتزی ممکن است در مدل های پفی یا جذب طراحی شود. صرف نظر از اینها طراحی لباس فانتزی برای هر شخص باید متناسب با ساختار بدن وی انجام شود. بعنوان مثال طراحی لباس فانتزی یک فرد چاق بصورت پیراهنی جذب و تنگ به هیچ وجه ظاهر زیبایی نخواهد داشت، هر چند که از بهترین پارچه و بهترین تزئینات در ساخت آن پیراهن استفاده شود.

مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶

مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶

مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶

مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶

مدل لباس فانتری زنانه جدید ۹۶

لباس زیر فانتزی چیست

برای خرید اینترنتی  لباس زیر مخصوصا سوتین اسفنجی همیشه خانمها بخاطر انتخاب سایز دچار تردید هستنند و میترسند لباس زیر خریداری شده سایزشان نشود. البته نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند در انتخاب سایز دقیق باشید و خرید اینترنتی خود را با اطمینان انجام دهید.به طور مثال اگر میخواهید سو تین اسفنجی خرید کنید که جکدار است حتما سایز خود را یک درجه بزرگتر از سایز واقعی سفارش دهید یا اگر سوتین جک دوبل بود که دو سایز بزرگتر سفارش دهید-در صورتی که سوتین مورد نظر کاپ B هست یعنی کوچکتر از سایز واقعی دوخت ه شده پس بنابر این حتما اگر جکدار هم نبود سایز خود را بزرگتر از سایز واقعی درخواست دهید.

بعضی از لباس زیرهای زنانه مدل خاصی دارند و باید بر حسب مدل آن سایز خود را انتخاب کنید.مثلا اگر سوتین ترک باشد حتما سایزش کوچکتر از سایز ایرانی است. برخی از لباس زیر های زنانه هم طرح برندهای معروف است اما چینی, چون با کوپی برداری از آن برند خاص مثلا سوتین های ویکتوریا سکرت ساخته و دوخته شده است حتما سایز کوچکتر باید خریداری شود چون کاپ کوچکتری دارد.

اما بهترین کار برای مواقعی که شک دارید سایزتان اندازه شود یا خیر سفارش لباس زیر فانتزی و Free size است که دیگر دردسری ندارد و به طور حتم به سایزتان خواهد خورد و حتی موقع خرید لباس زیر برای دوستانتان هم راحت ترین کار خرید لباس زیر فانتزی ست لباس زیر فانتزیو free size هست .

لباس زنانه, لباس زنانه اسپرت ترک, لباس زنانه شیک, لباس زنانه ۲۰۱۷, لباس زنانه کوتاه, لباس زنانه سایز بزرگ, لباس زنانه کردی, لباس زنانه support inline, لباس زنانه مخصوص شب زفاف, لباس زنانه بلوچی,


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved