خانه » اخبار » مربی مرد تایلندی در ایران روسری سر کرد

مربی مرد تایلندی در ایران روسری سر کرد

در مربی مرد تایلندی در ایران روسری سر کرد شما کاربران عزیز حاشیه های روسری سر کردن مربی تایلندی تیم  ایران که واکنش شدیدی در بین کاربران فضای مجازی داشته است و …

مربی مرد تایلندی در ایران روسری سر کرد

 

 

خبر روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی زنان تایلند در ایران موجی از واکنش ها را در شبکه های مجازی به همراه داشت. در ابتدا وقتی عکس های این خبر منتشر شد کسی باور نمی کرد و همه گمان می کردند این عکس یا ویرایش شده ویا در ایران گرفته نشده است. اما بعد از تایید خبر توسط روابط عمومی فدراسیون کبدی و عذرخواهی از مردم مخشص شد خبر و عکس ها کاملا واقعیت داشته است!

ابوذر مارکلایی؛ مسئول روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص گفت: «هیچ کسی به ایشان نگفته روسری سر کند و این موضوع ابتکار شخصی این فرد بوده است!

دوستان ما در چک ورود و خروج و آیدی کارت بی دقتی کردند و بعد از چند ثانیه این مساله رفع شد. از تمام مردم عذرخواهی می کنم»

محمدرضا مقصودلو پیش از ظهر امروز و پس از شکست تیم ملی کبدی ایران برابر پاکستان و نرسیدن به دیدار فینال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نتایج ضعیف با نظر کمیته فنی کادر فنی تیم ملی کبدی بانوان و آقایان ایران تغییر می‌کند.

مربی مرد تایلندی در ایران روسری سر کرد

وی افزود: این رقابت‌ها محکی برای حضور موفق مسابقات آسیایی جاکارتا بود که با توجه به نقاط ضعف تیم ملی کادر فنی تغییر می‌کند تا با بازیکنان تمرینات بیشتری انجام می شود و اگر تغییری در ترکیب تیم های ملی نیاز باشد مربیان جدید انجام دهند.

مربی مرد تایلندی در ایران روسری سر کرد

 

ر‌ئیس فدراسیون کبدی درباره تلاش برای شکست دادن هندوستان گفت: انشالله در مسابقات آسیایی جاکارتا این تیم را شکست می دهیم.

ورزشکاران ایرانی برای دفاع از آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مدال انسانیت را به مدال طلای مسابقات ترجیح داده اند تا بار دیگر به مردم دنیا ثابت شود ما ایرانی ها زنده ایم به ارزش های دینی مان.
دهمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در بخش مردان و پنجمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در بخش زنان طی روزهای ۱ لغایت ۶ آذر ماه با حضور ۲۰ کشور مطرح آسیایی در سالن امام خمینی(ره) شهر گرگان در هوای بارانی با بهترین شکل ممکن و رضایت خاطر تمامی کشورهای شرکت کننده برگزار شد.

مربی مرد تایلندی در ایران روسری سر کرد

 

فدراسیون کبدی ایران به عنوان هماهنگ کننده تیم ها جهت شرکت در مسابقات آسیایی گرگان تمامی قوانین و مقررات مسابقات و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب از سوی بانوان تیم های خارجی و عدم ورود آقایان در مکاتبات قبل از شروع مسابقات اعلام کرده بود.
در مسابقات گرگان اتفاقی تلخ افتاد که کام تمام مدیران ارشد کشور و ورزش را تلخ کرد و حضور یکی دو مربی خارجی مرد با پوشش در سالن مسابقات بانوان که بخاطر سهل انگاری برخی دوستان در چک کردن نفرات در زمان ورود به سالن و عدم رویت آی دی کارت مسابقات بود که بلافاصله پس از چند ثانیه به بیرون سالن هدایت شد.

مربی مرد تایلندی در ایران روسری سر کرد

 

فدراسیون کبدی و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ضمن محکوم کردن این عمل ناشایست مربی تیم تایلند در فریب دادن عوامل کنترل کننده سالن با کمال احترام از جامعه بزرگ و ورزش دوست ایران عدرخواهی می نماید و این رفتار ناشایست مربی تایلند را از طریق فدراسیون آسیایی و جهانی به جهت زیرپا گذاشتن قوانین مسابقات پیگیری خواهد کرد.

با احترام
فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved