خانه » بیوگرافی » مرتضی علی عباس میرزایی ا بیوگرافی مرتضی علی عباس میرزایی

مرتضی علی عباس میرزایی ا بیوگرافی مرتضی علی عباس میرزایی

در مرتضی علی عباس میرزایی ا بیوگرافی مرتضی علی عباس میرزایی شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با مرتضی علی عباس میرزایی بازیگر سریال حوالی پاییز را بشناسید….

مرتضی علی عباس میرزایی ا بیوگرافی مرتضی علی عباس میرزایی

مرتضی علی عباس میرزایی ا بیوگرافی مرتضی علی عباس میرزایی

مرتضی علی عباس میرزایی ا بیوگرافی مرتضی علی عباس میرزایی

 

بیوگرافی بازیگر سریال حوالی باییز

اقای  مرتضی علی عباس میرزایی متولد تهران شمیران می باشد در ۱۷ تیر ۱۳۶۱ (۳۶ سال ) سن دارد ایشون کارگردان ایرانی و بازیگر می باشد. وی همان‌طور که از نام خانوادگی اش مشهود است از بازماندگان خاندان قاجار و از نوادگان عباس میرزا است.

نحوه بازیگر شدن مرتضی علی عباس میرزایی

مرتضی علی عباس میرزایی پس از گذراندن مقطع متوسطه در رشته ریاضی و فیزیک به دانشگاه رفت و در رشته کارگردانی سینما در دانشگاه سوره مشغول به تحصیل شد. مرتضی علی عباس میرزایی پیش از این و در سن چهارده سالگی با کسب مدرک کارگردانی از انجمن سینمای جوانان ایران به ساخت فیلم کوتاه پرداخت. این کارگردان جوان ایرانی  در کارنامهٔ کاری خود علاوه بر ساخت فیلم کوتاه داستانی چندین فیلم مستند را دارد، مرتضی علی عباس میرزایی در سال ۱۳۹۵ با ساخت فیلم سینمایی انزوا توانست توانایی خود در عرصه ساخت فیلم بلند با سبکی خاص و منحصر به فرد، به عنوان یک کارگردان موفق و توانمند را در عرصهٔ سینمای ایران به ثبت برساند، انزوا  در جشنواره‌های بسیاری از جمله، فیلم فجر، کمرایمیج لهستان ، کیدفرست آمریکا، سالنتو ایتالیا و … در بخش مسابقه حضور داشته باشد. وي براي فيلم انزوا در جشنواره جهاني سالنتو ايتاليا موفق به دريافت جايزه ي بهترين كارگرداني شد مرتضی علی عباس میرزایی در جدیدترین یرنامه اش قصد دارد در فیلم حوالی پاییز بازی کند

مرتضی علی عباس میرزایی در سال ۱۳۹۶ در فیلم انروا به عنوان نامزد برتر انتخاب شده است

داستان فیلم انزوا

زهره در راه منزل احساس می‌کند کسی او را تعقیب می‌کند. او فرار کرده و همین عامل باعث می‌شود تا او در یک سانحهٔ تصادف فوت کند. پرویز همسر زهره بعد از ۶ سال، برای اولین بار، با ضمانت رئیس زندان به مدت ۷۲ ساعت به مرخصی می‌رود تا زهره را دفن کرده و در مراسمش شرکت کند. اما او دغدغه‌اش چیز دیگری‌ست.

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved