خانه » اخبار » اخبار حوادث » مرگ مشکوک عموی هادی ساعی

مرگ مشکوک عموی هادی ساعی

در مرگ مشکوک عموی هادی ساعی شما می توانید جزئیات مرگ مشکوک و جنجالی پدر عموی هادی ساعی را مشاهده خواهید کرد که بسیار …

مرگ مشکوک عموی هادی ساعی

مرگ مشکوک عموی هادی ساعی

مرگ مشکوک عموی هادی ساعی

تکواندوکار سابق تیم ملی در رابطه با مرگ عمویش در باشگاه سوارکاری او، به دادسرای جنایی احضار شد.

دو متهم پرونده با هم برادر هستند و به‌ عنوان پیمانکار حمل زباله با شهرداری تهران کار می‌کردند. آنها بعدازظهر ۱۲ فروردین سال ۹۴ زمانی که شهردار منطقه ۲۲ از آنها خواسته بود به جمع‌آوری زباله‌های گیاهی و حیوانی باشگاه سوارکاری در حوالی چیتگر اقدام کنند، با مرد جوان و عموی ۶۰ ساله او در باشگاه سوارکاری درگیر شدند که در ادامه این دعوا و درگیری، مرد سالخورده فوت کرد.

در ارتباط با این فوت مشکوک پرونده‌ای در دادسرای جنایی تشکیل و در تحقیقات معلوم شد، محل سوارکاری متعلق به هادی ساعی، تکواندوکار سابق تیم ملی بوده و مرد فوت شده عموی اوست.

همچنین تحقیقات شاهدان نشان می‌داد میان آن دو و دو پیمانکار شهرداری دعوا و درگیری رخ داده و پیمانکاران چوب به دست داشته‌اند. در ادامه این درگیری عموی سالخورده فوت کرد و هادی ساعی از ناحیه پا مصدوم شد.

دو پیمانکار شهرداری بازداشت شدند و در تحقیقات پلیسی گفتند در مرگ مرد ۶۰ ساله نقشی نداشته‌اند و فقط با او و برادرزاده‌اش بر سر جابه‌جایی زباله‌ها دعوا و درگیری داشته‌اند، حتی کتک هم خورده‌اند. این دو متهم در برابر اتهام تسبیب در فوت عموی مرد ورزشکار قرار گرفته و روانه زندان شدند. این در حالی بود که تحقیقات نشان می‌داد مرد فوت شده پیش از مرگ عمل جراحی قلب انجام داده و پزشکی قانونی نیز اعلام کرد مرگ او براثر سکته قلبی بوده است.

متهمان پرونده مدرک پزشکی قانونی در ارتباط با زد و خورد در این دعوا را به دادسرا ارائه کردند اما مرد ورزشکار که می‌گفت در حادثه مصدوم شده مدارک پزشکی قانونی خود را ارائه نکرد. با گذشت دو سال از این حادثه، تکواندوکار سابق تیم ملی به دادسرای جنایی تهران احضار شد تا بزودی در مواجهه حضوری با دو متهم پرونده قرار بگیرد و ابعاد جدید این پرونده فاش شود.

هادی ساعی بنه‌کهال (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۵۵ در شهر ری)، قهرمان تکواندو جهان و المپیک و عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهراناست. او با به‌دست آوردن دو مدال طلا و یک مدال برنز، پرافتخارترین ورزشکار ایرانی در تاریخ بازیهای المپیک است.پدر و مادر هادی ساعی اهل روستای بنه کهل از توابع شهرستان بستان‌آباد در استان آذربایجان شرقی می‌باشند.

مرگ مشکوک عموی هادی ساعی

خواهر هادی مهروز ساعی نیز عضو تیم ملی تکواندو بانوان ایران و یکی از معروف‌ترین ورزشکاران زن ایران است. هادی ساعی در دوره سوم و دوره چهارم (دوره کنونی ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶) عضو شورای شهر تهران بوده و در دوره چهارم توانست به عضویت هیئت رئیسه شورا در آید.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved