خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مسی ایرانی شهر بارسلونا را بهم ریخت

مسی ایرانی شهر بارسلونا را بهم ریخت

در مسی ایرانی شهر بارسلونا را بهم ریخت شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید کلیپ زیبا از حضور رضا پرستش که معروف به مسی ایرانی هست در شهر بارسلونا و واکنش مردم بارسلونا را مشاهده کنید و …

مسی ایرانی شهر بارسلونا را بهم ریخت

رضا پرستش جوان ایرانی که به دلیل شباهتش با لیونل مسی معروف شده، حالا در خیابان‌های بارسلونا رویت شده است. واکنش مردم را ببینید

 بدل ایرانی لیونل مسی دیروز (پنج شنبه) به فرودگاه بارسلونا رسید. وقتی پلیس فرودگاه مشغول به چک کردن پاسپورت پرستش شد، بسیار تعجب کرد. عکس و خود او شباهت زیادی به مسی داشت. بدل ایرانی مسی که این روزها در بارسلونا حضور دارد، امروز (جمعه) در دفتر نشریه مارکا حضور پیدا کرد.

رضا پرستش طی گفتگویی با Marca، درباره شباهتش با مسی گفت:

از زمانی که بچه بودم، همه به من می‌گفتند شبیه مسی هستم اما به این موضوع اهمیت نمی‌دادم. مردم من را تشویق کردند که عکس‌هایم را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارم. یک بار به مدرسه‌ای رفتم و بچه‌ها برای عکس گرفتن با من، با یکدیگر دعوا می‌کردند. گاهی اوقات، وقتی کودکان در خیابان من را می‌بینند، گریه می‌کنند و باید به آن‌ها توضیح بدهم که مسی نیستم؛ سپس دلشان می‌شکند.

مسی سال ۲۰۱۴ مقابل تیم ملی ایران گل برتری کشورش را در دقایق پایانی به ثمر رساند. پرستش درباره این گل، گفت:

برای من، این بهترین گل مسی بود. حمایت زیادی از تیم ملی کشورم می‌کردم اما وقتی خواستم به خانه برگردم، پدرم من را به خانه راه نداد.

تقریبا هیچکس در دنیا وجود ندارد که لیونل مسی فوق ستاره تیم ملی آرژانتین و باشگاه بارسلونای اسپانیا را نشناسد. وی شهرت بسیار زیادی دارد و هر کسی دوست دارد با او عکس بیاندازد. با این حال عده زیادی از مردم جهان چنین امکانی را ندارند. اما این شرایط چند وقتی است که برای ما ایرانی ها فراهم شده است.

اگر دستی در شبکه های اجتماعی و اینترنت داشته باشید، حتما با نام رضا پرستش آشنا هستید. او به خاطر شباهت عجیب به لیونل مسی شهرت زیادی کسب کرده و آوازه اش حتی به خود کشور آرژانتین نیز رسیده است. اکنون مطبوعات این کشور نسبت به لیونل مسی ایرانی واکنش نشان داده اند.

روزنامه اوله اظهار داشته که لیونل مسی ایرانی لباس آرژانتین به تن می کند، در خیابان های تهران راه می رود و مردم با او سلفی می گیرند. «دولا وی آی پی» گفته که دوقلوی گمشده مسی در ایران زندگی می کند و رضا پرستش با توجه به ریش و ظاهر مشابه با فوق ستاره فوتبال جهان به شدت مشهور است.

مسی ایرانی شهر بارسلونا را بهم ریخت

مسی ایرانی شهر بارسلونا را بهم ریخت

وب سایت «la opnion» نظری مشابه با روزنامه های یاد شده دارد. پسری که در ابتدا در نانوایی کار می کرده، اکنون به خاطر شباهت به مهاجم بارسلونا حسابی مشهور شده است. در ادامه از شما دعوت می کنیم به نظاره تصاویر بیشتری از او بنشینید.

رضا پرستش, رضا پرستش عکس بدل مسی, بیوگرافی رضا پرستش, حميد رضا پرستش درام زن, رضا پرستش شبيه مسي ۲۰۱۶, رضا پرستشمسی, عکس رضا پرستش, ویدیو بدل مسی رضا پرستش, فیلم بدل مسی رضا پرستش, ویدیو رضا پرستش بدل مسی

امیدوارم از این کلیپ زیبا نهایت لذت را برده باشید. از دلنا دل نکن

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved