خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حضور مهدی طارمی و رامین رضائیان در انفجار فرودگاه استانبول ترکیه

حضور مهدی طارمی و رامین رضائیان در انفجار فرودگاه استانبول ترکیه

حضور مهدی طارمی و رامین رضائیان در انفجار فرودگاه استانبول ترکیه / شایعه یا واقعیت ؟

طارمی

پس از انفجارهای دیشب فرودگاه آتاتورک استانبول ترکیه برخی از سایت ها و خبرگزاری های کشور از حضور دو بازیکن فوتبال کشورمان در هنگام انفجار بمب در فرودگاه خبر داده بودند که بعد از گذشت زمان این خبر توسط مهدی طارمی تکذیب شد.

در ساعات پایانی شب گذشته حمله تروریستی به فرودگاه آتاتورک شهر استانبول انجام شد که این حمله تعدادی کشته و مجروح به جا کذاشته است.

این اتفاق در حالی رخ داد که طبق قرار قبلی قرار بود مهدی طارمی و رامین رضاییان دو فوتبالیست کشورمان از این فرودگاه عازم تهران شوند و همین موضوع باعث نگرانی علاقمندان و خانواده این بازیکنان شده است.

در همین خصوص  مهدی طارمی در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: خدا را شکر من و رامین سالم و سرحال هستیم. ما قرار بود اواخر سه شنبه شب به ایران بیاییم اما چون کار ما با باشگاه ریزه اسپور به عقد قرارداد کشید دیگر به سمت فرودگاه نرفتیم و به هتل محل اقامت خود برگشتیم.

وی ادامه داد:ما تا چند روز دیگر به تهران باز خواهیم گشت چرا که باید کارهای اقامت و تهیه منزل در ترکیه را انجام دهیم. باید بگویم ما حتی صدای انفجار را هم نشنیدیم و خدا را شکر سالم هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، انفجار شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول باعث شد تا شایعاتی درباره حضور رضاییان و طارمی در فرودگاه محل عملیات تروریستی منتشر شود.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved