خانه » بیوگرافی » مه لقا جابری بیوگرافی و عکس

مه لقا جابری بیوگرافی و عکس

در مه لقا جابری بیوگرافی و عکس شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با زندگینامه و بیوگرافی مه لقا جابری مدل ایرانی که نامزد دریافت زیباترین دختر جهان در سال ۲۰۱۶ را دارد و …

مه لقا جابری بیوگرافی و عکس

مه لقا یا مه لقا جابری مدل و مانکن ایرانی متولد ۲۷ خرداد سال ۱۳۶۸ است.

بیوگرافی مهلقا جابری

مهلقا یا مه لقا جابری مدل و مانکن ایرانی متولد ۲۷ خرداد سال ۱۳۶۸ است.او ساکن سن دیگو در کالیفرنیا است.در خارج او را با نام آیشا یونیک می شناسند.

Mahlagha Jaberi , بیوگرافی مهلقا جابری , عکس های اینستاگرام مهلقا جابری , مه لقا جابری , مهلقا جابری , مهلقا

اولین بار خواهرش استعداد او را در مدل بودن کشف کرد.بعضی ها از شباهت او به آیشواریا رای بازیگر هندی نیز می گویند ولی بعضی دیگر بر این عقیده هستند که چهره او حاصل عمل های زیبایی متعدد است و طبیعی نیست.

مه لقا جابری بیوگرافی و عکس

بیوگرافی مهلقا جابری

بعضی‌ها از شباهت مه لقا جابری به آیشواریا رای بازیگر هندی نیز می‌گویند. مه لقا جابری از شهرت بیشتری نسبت به دو خواهر دیگر برخوردار است آنقدر که وی به عنوان کاندید زیباترین دختر جهان در سال ۲۰۱۴ کاندید شد.

مه لقا جابری بیوگرافی و عکس

بیوگرافی مهلقا جابری

زیباترین دختر ایران لقبی است که برخی سایت ها و رسانه ها اللخصوص برخی سایت های عربی به مه لقا جابری داده اند و بر این عقیده اند که مهلقا جابری زیباترین دختر ایران است مه لقا جابری در پیامی در صفحه اینستاگرام بوراک اوزچیویت وی را با الفاظ خوشتیپ و دوستت داریم این بازیگر ترک را به واکنش واداشت تا مه لقا جابری را بلاک کند این نظر و این بلاک شدن جنجال بزرگی را به پا کرد طوری که مه لقا جابری برای دفاع از خود واکنش نشان داد و مصاحبه کرد .

مه لقا جابری در مصاحبه با خبرگزاری haberturk گفت:خیلی بازیگر با استعدادی هستن،بازیش تو سریالش نظرمو جلب کرد و طرفدارش بودم.یک هفته قبل کامنت گذاشتم اما منو بلاک کرد من هیچ هدفی جز نظر دادن نداشتم،در مورد زندگی خصوصیش هم هیچ اطلاعی ندارم!دیگه اونو ی بازیگر “حرفه ای” نمیدونم چون ی بازیگر حرفه ای هیچ کدوم از طرفداراشو بخاطر اینکه کامنت خوب گذاشته بلاک نمیکنه

مه لقا جابری بیوگرافی و عکس

مهلقا جابری و بوراک

بوراک اوزچیویت به ترکی Burak Özçivit متولد ۲۴ دسامبر ۱۹۸۴ در استانبول بازیگر و مدل سابق اهل ترکیه است.بوراک در رشتهٔ عکاسی تحصیل کرده و در سال ۲۰۰۳ با شرکت در مسابقهٔ بهترین مدل ترکیه (Best Model Of Turkey) به عنوان مدلی که امید بخش آینده‌ای درخشان است، انتخاب شد.

عکس های اینستاگرام مهلقا جابری

مهلقا جابری در اینستاگرام خود بیش از ۲٫۳ ملیون نفر فالور دارد پیج وی به آدرس زیر فعال است.

https://www.instagram.com/mahlaghajaberi

مه لقا جابری بیوگرافی و عکس

علت مرگ آگوست ایمز بازیگر فیلم های مستهجن

بیوگرافی ناهید دایی جواد و علت فوت

مه لقا جابري قبل از عمل ebru, مه لقا جابري, مه لقا جابري وشوهرش, مه لقا جابري ۲۰۱۷, مه لقا جابري و همسرش, مه لقا جابري جديد آخر, مه لقا جابري بدون آرایش, مه لقا جابري كيست,

loading...


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved