خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نتیجه والیبال ایران و صربستان شنبه ۲۰ خرداد ۹۶

نتیجه والیبال ایران و صربستان شنبه ۲۰ خرداد ۹۶

نتیجه والیبال ایران و صربستان شنبه ۲۰ خرداد ۹۶

نتیجه والیبال ایران و صربستان را در ادامه مطلب مشاهده نمایید…

نتیجه والیبال

تیم ملی والیبال ایران در پنجمین دیدار خود در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷، شنبه ۲۰ خرداد ۹۶ به مصاف صربستان می رود.

ساعت بازی والیبال ایران و صربستان: ۲۱:۱۰ (پخش زنده از شبکه سه).

مشاهده نتیجه بازی :

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار از دومین هفته لیگ جهانی رو در روی صربستان قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک و امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۰، ۱۶ بر ۲۵ و ۲۵ بر …. شکست خورد تا اولین باخت خود در تهران را تجربه کند. این دیدار بر خلاف بازی گذشته با حمایت همه جانبه تماشاگران همراه بود و تخفیف ۲۵ درصدی تماشاگران را یک بار دیگر با ورزشگاه آشتی داده بود. صربستان قهرمان دوره گذشته لیگ جهانی بود که در تهران هر ۲ بازی خود را با برد پشت سر گذاشته است اما در اتفاقی عجیب هفته گذشته مقابل بلژیکی که ایران آنها را شکست داده بود، شکست خورد.
والیبال مردان صربستان سابقه ۲۰ ساله در لیگ جهانی دارد و در سال ۲۰۱۷ برای بیست و یکمین بار در این رقابت ها شرکت کرده است. این کشور تاکنون ۹ بار در لیگ جهانی روی سکو رفته است که بهترین آن در سال ۲۰۱۶ و کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی است.
صربستان پس از پنج ناکامی برای کسب مدال طلا که منجر به کسب مقام نایب قهرمانی و مدال نقره لیگ جهانی شد، در سال ۲۰۱۶ با شکست برزیل مدعی در سالن تارون کراکوف کشور لهستان قهرمان شد و ارزش این مدال برای ملی پوشان صربستانی دو چندان شد.

تیم ملی والیبال صربستان با سه پیروزی و یک شکست در رده سوم جدول و تیم ملی والیبال ایران با دو پیروزی و دو شکست در رده هفتم جدول قرار دارد.

نتیجه والیبال ایران و صربستان در لیگ جهانی سال گذشته (لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶) : تیم ملی والیبال ایران در بازی اول با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب صربستان و در بازی دوم با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز میدان شد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved