خانه » اخبار » نظر برانکو در مورد درخواست کی روش

نظر برانکو در مورد درخواست کی روش

در نظر برانکو در مورد درخواست کی روش شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید پاسخ و جواب برانکو به درخواست کارلوس کی روش از باشگاه و قرار دادن بازیکنان در اختیار تیم ملی را مشاهده خواهید کرد و ….

نظر برانکو در مورد درخواست کی روش

با توجه به حساسیت برانکو به تمرینات تیمش و اختلافاتی که چندی قبل او با کی روش داشت، همه منتظر بودند تا پاسخ او به درخواست سرمربی تیم ملی برای در اختیار داشتن بازیکنان به مدت دو روز در هفته را بدانند.

نظر برانکو در مورد درخواست کی روش

نظر برانکو در مورد درخواست کی روش

برنامه نود دوشنبه (۱۳ آذرماه) کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مهمان برنامه نود بود. کی روش بعد از صحبت از حساسیت مسابقات جام جهانی و لزوم همراهی و همکاری همه باشگاه ها، در خواست کرد تا بازیکنان ملی پوش در هفته دو روز در اختیار تیم ملی باشند.

بعد از این درخواست بسیاری منتظر بودند تا پاسخ برانکو را به این درخواست بدانند. با توجه به حساسیت برانکو به تمرینات تیمش و اختلافاتی که چندی قبل این دو مربی با یکدیگر داشتند، در کنفرانس خبری قبل از بازی پرسپولیس و سپیدرود خبرنگاران در خصوص این موضوع نظر برانکو را پرسیدند.

سرمربی کروات قرمزهای پایتخت عنوان کرد: «من به تیم‌های دیگر کاری ندارم و فقط در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم، بازیکنی مثل وحید امیری آنقدر آماده هست که مطمئن باشید از ژاوی و اینیستا بیشتر در زمین می‌دود!

نظر برانکو در مورد درخواست کی روش

در مورد مسئله‌ای که می‌گویید چیزی به باشگاه نیامده که بخواهم راجع به آن اظهارنظر کنم. اگرچه من شب گذشته صحبت‌های سرمربی تیم ملی را شنیدم و نظرم این است که در مورد مسائلی که هنوز قطعیت پیدا نکرده صحبتی نکنم. هر موقع کتبی چنین درخواستی از باشگاه‌ها شد ما تصمیم می‌گیریم.

برانکو ایوانکوویچ (به کرواتی: Branko Ivanković) (زاده ۲۸ فوریه ۱۹۵۴، کرواسی) بازیکن سابق و مربی فوتبال کروات است. برانکو سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ بود. او همچنین تیم فوتبال امید ایران را در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲قهرمان کرد. او هم اکنون هدایت تیم پرسپولیس تهران را به عنوان سرمربی برعهده گرفته‌است همچنین او در شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران ۹۶–۱۳۹۵ به عنوان سرمربی با باشگاه پرسپولیس تهران به قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

نظر برانکو در مورد درخواست کی روش

هنگامی که پرسپولیس نیز همانند بسیاری از باشگاه‌های دیگر ایرانی در بحران بود، نژادفلاح مدیرعامل وقت پرسپولیس، به استانبول رفت و با برانکو ایوانکوویچ وارد مذاکره شد؛ در نهایت باشگاه پرسپولیس با توجه به قول‌های حسین هدایتی جهت پرداخت مبلغ قرارداد برانکو، با او به توافق رسید و برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شد.

نظر برانکو در مورد درخواست کی روش

او چهلمین سرمربی تاریخ پرسپولیس، پنجمین کروات و چهاردهمین مرد خارجی نیمکت پرسپولیس است.او در فصل نخست، هیچ‌گونه صحبتی از قهرمانی نکرد و طبق صحبت‌های او می‌شد فهمید برنامه بلندمدتی در پرسپولیس دارد؛ او در آن فصل دربی را پیروز شد، با پرسپولیس چند پله صعود کرد و البته چند بازیکن پرسپولیس را کنار گذاشت؛ فصل بعد برانکو و پرسپولیس ضمن بدست آوردن رکوردهای مختلف به دلیل تفاضل گل کمتر، نایب قهرمان لیگ برتر شدند (لیگ برتر فوتبال ایران ۹۵–۱۳۹۴)؛ در فصل ۱۳۹۵–۱۳۹۶، برانکو با پرسپولیس با اقتدارترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران را بدست آورد و قهرمان سوپرجام فوتبال ایران (۱۳۹۶) نیز شد. در آن فصل پرسپولیس رکوردهای زیادی را جابه‌جا کرد یا شکست. همچنین برانکو برای نخستین‌بار پرسپولیس را به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برد.

واکنش بازیگران به نتیجه قرعه کشی

برانكو ايوانكوويچ, برانكو ايوانكويچ, برانكو سميليانيتش, برانكو, برانكوسي المتحف, برانكوزي, برانكوويچ, برانكوزي كيست,


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved