خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

در نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید نظر مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی در مورد مردم ایران و گروه که ایران در آن قرار گرفته است را مشاهده کنید و …

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

نام ماریا کوماندنایا طی یک ماه اخیر بارها در رسانه های داخلی منتشر شد. مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی که با درخواست برخی کاربران ایرانی از او برای دقت در انتخاب لباسش! حسابی بین ایرانی ها معروف و البته محبوب شد!

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

کوماندنایا به واسطه حضور سردار آزمون در لیگ روسیه، از فوتبال ایران شناخت نسبی دارد. او در مصاحبه ای در خصوص کاربران ایرانی، نوع لباس انتخابی اش در مراسم قرعه کشی جام جهانی و همینطور گروه سخت ایران حرف های جالبی زده است.

پیش از اینکه مراسم شروع شود و بخواهیم روی استیج برویم، من بسیار عصبی بودم و استرس داشتم. البته طبیعی هم هست. وقتی متوجه می‌شوید که قرار است تمام دنیا شما را تماشا کنند این حس به شما دست می‌دهد.او متوجه این مساله شد و به من گفت چیزی برای نگرانی وجود ندارد. ما پیش از مراسم تقریبا ۱۰ بار مراسم قرعه‌کشی را تمرین کردیم و به خوبی روش قرعه‌کشی را می‌دانستیم و به همین دلیل گری به من گفت این یک فرصت بسیار خوب برای ماست که در طول عمر شاید یک بار تکرار شود، پس اکنون فقط باید از آن لذت ببریم. من به صحبت‌های او گوش کردم و خوشبختانه مراسم قرعه‌کشی هم به خوبی انجام شد. در کنار گروه اول و روسیه، ما گروه‌های جذاب دیگری هم داریم. اسپانیا در برابر پرتغال یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های مرحله گروهی را انجام خواهد داد و به نظرم ایران در این گروه، کار بسیار سخت اما هیجان‌انگیزی خواهد داشت.به نظرم شما می‌توانید مراکش را شکست بدهید و تلاش کنید که مقابل اسپانیا و پرتغال شکست نخورید. به این شکل فکر می‌کنم ایران شانس صعود از این گروه سخت را دارد و همه‌چیز امکان‌پذیر است.

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

شما جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را یادتان می‌آید؟ همه می‌گفتند کاستاریکا در گروه مرگ (ایتالیا، انگلیس، اروگوئه و کاستاریکا) قرار دارد، اما به مرحله بعدی صعود کرد. آنها اروگوئه و ایتالیا را شکست دادند و ما می‌توانیم از ایران انتظار داشته باشیم چنین عملکردی داشته باشد. بیایید بازی اگرها را کنار بگذاریم. روسیه و ایران در گروه‌های جداگانه‌ای هستند، اما هر دو این فرصت را دارند که در مرحله پلی‌آف با هم روبه‌رو شوند. من فقط امیدوارم ما در کشورمان یک جام جهانی بسیار بزرگ را میزبانی کنیم. همان‌طور که گفتم ایران این شانس را دارد که خودش را در این گروه تثبیت کند. شما خیلی خوب هستید، یک مربی باتجربه دارید و یک تیم بسیار قوی.

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

سردار آزمون، یکی از بهترین مهاجمان با آماری باورنکردنی در کشور شماست، پس با این شرایط نباید از روبه‌رو شدن با تیم‌های بزرگ ترس داشته باشید، چون به نظرم شما یک تیم بزرگ هستید. من خودم لباسی را که پوشیدم انتخاب کردم و این سبک همیشگی من است. ساده و روشن است، اما باید بگویم من نظرات هواداران ایرانی را هم در اینستاگرام خواندم که از من سوال می‌کردند و می‌خواستند لباسی بسته بپوشم. من به سنت و فرهنگ شما (ایران) احترام می‌گذارم، اما لباس سیاهی که در مراسم پوشیدم فقط و فقط انتخاب خودم بود. بسیار خوشحالم که ایرانی‌ها نیز توانستند با این انتخاب به راحتی مراسم قرعه‌کشی را ببینند.

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

نظر ماریا کوماندنایا در مورد گروه ایران

من می‌خواهم از تمام رسانه‌هایی که به این موضوع پرداختند، تشکر کنم. آنها برای من یک حامی بزرگ محسوب می‌شوند. من برای انتخاب لباسم بسیار تحت فشار بودم اما از قبل می‌دانستم چیزی که به دنبال آن هستم، قطعا هواداران ایرانی را هم خوشحال خواهد کرد. من این را می‌دانستم که هواداران ایرانی توانسته‌اند به صورت زنده مراسم قرعه‌کشی را ببینند، چراکه من لباسی مناسب پوشیده بودم. این را متوجه شده بودم که میلیون‌ها نفر از مردم ایران نگران این هستند که مبادا مراسم قرعه‌کشی سانسور شود و به همین دلیل این را نوشتم. من امیدوار بودم که مردم کشور شما از این اتفاق که به صورت زنده مراسم را دیدند، خوشحال شده باشند.

بیوگرافی ماریا کوماندنایا مجری زن روس

لباس ماریا کوماندنایا در قرعه کشی

عکس های اینستاگرام ماریا کوماندنایا آذر ۹۶

بیوگرافی ماریا کوماندنایا , عکس لباس ماريا كوماندنایا , عکس های ماریا کوماندنایا , قد ماریا کوماندنایا , لباس ماریاکوماندنایا , لبس ماريا كوماندنایا در مراسم قرعه کشی , ماريا كوماندنايا , ماريا كوماندنایا کیست , ماریا کوماندنایا , ماریا کوماندنایا کیست, ماریا کوماندنایا مجری روسی , همسر ماریا کوماندنایا , وزن ماریا کوماندنایا


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved