خانه » دکوراسیون » نکات مهم تزئین میز شب یلدا

نکات مهم تزئین میز شب یلدا

در نکات مهم تزئین میز شب یلدا شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید برای شب یلدا ۹۶ نکات مهم  که تاثیری مهمی بر زیبایی و جذابیت میز شب یلدا دارد و …

نکات مهم تزئین میز شب یلدا

تزئین میز شب یلدا کم کم به اواخر فصل دوست داشتنی پاییز نزدیک می شویم و پاییز کوله بار زرد عاشقی اش را جمع کرده و جای خود را به بقچه ی زیبا و دوست داشتنی ننه سرما می دهد، پاییز امسال هم هرچه که بود گذشت و کم کم برگ های زرد جای شان را به برف های سفید می دهند، پاییز سراسر مهر برای رفتنش هم برنامه ای دارد!

نکات مهم تزئین میز شب یلدا

نکات مهم تزئین میز شب یلدا

www.dustaan.com تزئین میز شب یلدا به سبک سنتی و بسیار زیبا +تصویر

جشن خداحافظی پاییز، یلدا را پیش رو داریم، یلدا یادآور می شوند که زندگی کوتاه است و حتی یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت.

به همین مناسبت کم کم می خواهیم برای شب دوست داشتنی یلدا منزلمان را آماده کنیم، با ما همراه باشید تا شما را با چیدمان سفره ی شب یلدا با ظروف سفالی با ما همراه باشید.

چیدمان سفره یلدا با ظروف منقوش

بی شک بخش عمده ای از زیبایی سفره شب یلدا ظروف آن است، وقتی صحبت از یک پاسداشت یک آیین کهن ایرانی به میان می آید پس انتخاب تمام المان های آن نیز باید بر اساس سنت و مطابق با فرهنگ ما باشد.

نکات مهم تزئین میز شب یلدا

نکات مهم تزئین میز شب یلدا

انتخاب ظروفی با طرح و نقش های ایرانی به خوبی می تواند جلوه ی سفره ی یلدا شما را چندین برابر کند.

ظروف منقوش با طرح های ساده و اصیل و ترکیب رنگ ملایم سفید و آبی خود جلوه ی المان های سفره ی یلدای شما را چندین برابر می کند و می تواند یلدای امسال شما را خاطر انگیز تر از قبل کند.

چیدمان سفره یلدا با ظروف طرح انار

اکثر ما یلدا را به آجیل و انار و هندوانه معروف اش می شناسیم. ظروف طرح انار یکی از خلاقانه ترین ظروف برای چیدمان سفره ی یلدا می باشد و بار نگ جذاب خود در عین حفظ اصالت ظاهر خیره کننده و مدرنی به سفره ی ترمه ی یلدا شما می بخشد.

همان طور که در تصویر می بینید با اضافه کردن دکوری های کوچک و خاص مثل استفاده از کبوترهای سفالی فیروزه ای به سادگی می توانید ترکیب رنگی جذاب تری را برای چیدمان سفره ی شب یلدا خود در نظر بگیرید و ظاهر آن را چشم گیر تر کنید.

ظروف طرح انار یکی از خلاقانه ترین ظروف برای چیدمان سفره ی یلدا می باشد.

نکات مهم تزئین میز شب یلدا

نکات مهم تزئین میز شب یلدا

چیدمان سفره یلدا با ظروف پایه دار

ظروف پایه دار شیشه ای یکی دیگر از ظروف مناسب برای چیدمان سفره یلدا ی شما می باشد. این ظروف به دلیل پایه دار بودن فضای کم تری از سفره ی یلدا شما اشغال می کند و این امکان را به شما می دهد تا جزییات بیشتری را به فضای سفره ی یلدا ی خود اضافه کنید و ظاهر دلپذیرتری را به شب یلدای شما ببخشد.
ظروف پایه دار شیشه ای یکی دیگر از ظروف مناسب برای چیدمان سفره یلدا ی شما می باشد

چیدمان سفره شب چله با ظروف لعابی

ظروف لعابی سبز یکی دیگر از ظروف جذاب برای چیدمان سفره ی یلدا می باشد. این ظروف با بدنه ی درخشان و ترکیب رنگی جذابی که دارند به سادگی می تواند زیبایی و جلوه ی متماییزی به سفره ی یلدای شما ببخشند رنگ قرمز داخل ظروف هارمونی خاصی را با آجیل، میوه های پاییزی و سایر جزییات سفره ی یلدا شما ایجاد می کند.
ظروف لعابی سبز یکی دیگر از ظروف جذاب برای چیدمان سفره ی یلدا می باش

چیدمان سفره یلدا با ظروف ترکیبی

برای چیدمان سفره ی یلدای خود می توانید از ترکیب ظروف مختلف استفاده کنید و سفره ی خاص و منحصر به فرد خودتان را داشته باشید.

در انتخاب ظروف دقت کنید که از لحاظ ترکیب رنگ با هم هارمونی و به طور کلی با هم هماهنگی مناسب داشته باشند، با کمک دکوری های تزیینی هم می توانید به سادگی این هماهنگی را در بین ظروف خود ایجاد کنید و ظاهر خاص تری به چیدمان سفره خوش آب و رنگ یلدای خود ببخشید.

برای چیدمان سفره ی یلدای خود می توانید از ترکیب ظروف مختلف استفاده کنید

چیدمان سفره شب یلدا با رانرهای خوش نقش و نگار ایرانی

شایسته است علاوه بر ظروف، اشاره ای هم به رانرهای زیبای ایرانی کنیم که می توانند زیبایی چیدمان میز شما را دوچندان کنند.

این رانرها با نقش و نگارهای ایرانی مانند طرح های کاشی کاری و هم چنین خطاطی های زیبا زمینه ای چشم گیر در پس چیدمان شما فراهم می کنند.

فقط باید به تناسب رنگ آن ها با ظروفی که انتخاب می کنید توجه داشته باشید.

انشا در مورد شب یلدا ۹۶

مدل لباس هندوانه ای شب یلدا

پیام و اس ام اس تبریک شب یلدا ۹۶

عکس نوشته در مورد شب یلدا

مدل تزیین میوه شب یلدا برای تازه عروس

متن تبریک شب یلدا جدید ۹۶

آموزش درست کردن ژله انار و بستنی برای شب یلدا

آموزش پخت کیک به شکل هندوانه برای شب یلدا ۹۵

آموزش و طرز تهیه کیک انار ویژه شب یلدا ۹۵

 

سفره شب يلدا, تزيين سفره شب يلدا, عكس سفره شب يلدا, سفره شب يلدا چيست, چيدن سفره شب يلدا, عكسهاي سفره شب يلدا, عكس تزئين سفره شب يلدا, سفره شب يلدا iran, تزيين سفره شب يلدا iranian, تزئينات سفره شب يلدا,


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved