خانه » مدل لباس » پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

در پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید جدیدترین مدل پالتوهای زنانه که در تنوع طرح بی نظیر هستند را به نظاره خواهید نشست و می توانید یک خانم شیک پوش باشید و …

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

یکی از ملزومات فصل سرما پوشیدن لباس های گرم است تا بتوان در طول سرما خود را از سرما خوردگی و تبعات آن حفظ کرد، بنابراین در هر خانه ای در کمد لباس اعضای خانواده لباس ها دارای تقسیم بندی هستند که لباس های زمستانی هم جزو این دسته بندی ها هستند و دارای تنوع هم هستند. مثلا  و هر ساله هم در دنیای مد شاهد مدل ها و رنگهای متنوع برای خانمها هستیم که دست آنها را در انتخاب باز می گذارند. ما در این مطلب از آمازینگ مدلهای جدید پالتو زنانه را گردآوری و منتشر کرده ایم و سعی کرده ایم در بین این مدلهای شیک پالتو زنانه، انواع مدل های پالتو مجلسی زنانه و دخترانه را هم بگنجانیم تا رضایت خاطر شما همراهان عزیز را فراهم آوریم. امیدواریم این مدلها را بپشندید. با ما همراه باشید.

پالتو دخترانه و زنانه 2018 بارانی و مجلسی

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

پالتو زنانه ۲۰۱۷, پالتو زنانه, پالتو زنانه جدید, پالتو زنانه یقه انگلیسی, پالتو زنانه بلند, پالتو زنانه اسپرت, پالتو زنانه بافتنی, پالتو زنانه چرم مشهد, پالتو زنانه به زبان تركيه, پالتو زنانه با الگو دوخت

مدل جدید کاپشن دخترانه ۹۷

پالتو دخترانه و زنانه 2018 بارانی و مجلسی

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

مدل پالتو دخترانه خزدار ۹۷

پالتو دخترانه و زنانه 2018 بارانی و مجلسی

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

مدل پالتو بلند زنانه جدید

پالتو دخترانه و زنانه 2018 بارانی و مجلسی

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

جدیدترین مدل پالتو مجلسی زنانه

پالتو دخترانه و زنانه 2018 بارانی و مجلسی

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

پالتو جدید دخترانه ۲۰۱۸

پالتو دخترانه و زنانه 2018 بارانی و مجلسی

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

پالتوی دخترانه مجلسی ۹۷

پالتو دخترانه و زنانه 2018 بارانی و مجلسی

پالتو دخترانه و زنانه ۲۰۱۸ بارانی و مجلسی

پالتو بلند مجلسی زنانه

پالتو یقه دار زنانه جدید

پالتو بدون یقه زنانه جدید

مدل پالتو دخترانه یقه انگلیسی

جدیدترین مدل یقه پالنو زنانه

مدل پالتو دخترانه یقه دار

یعنی پالتوهایی سبک و خوش‌دوخت که با بر تن کردن آنها می‌توانید در کنار گرما از ظاهر مرتب و زمستانی خود لذت ببرید. چون در زمستان و خنکی تند پاییزی هیچ چیز شیک‌تر و زیباتر از یک پالتوی مردانه نیست. پالتویی که همراه با لباس‌های دیگر مانند کت و شلوار، پیراهن و پلیور برازنده می‌شود .

حالا که بازار لباس‌های زمستانه گرم است، بهتر است قبل از خرید کمی ‌درباره مدل‌های پرکاربرد و تازه‌تر دنیای پالتوهای مردانه بدانید و برای انتخاب این همراه زمستانی خود کمی‌ بیشتر وقت بگذارید.

کلاسیک پوش‌ها : یکی از محبوب‌ترین پالتوهای مردانه که هنوز بعد از گذشت سال‌ها طرفداران خود را دارد پالتوهایی از جنس پارچه گاباردین ضدآب و بسیار سبک به رنگ‌های کلاسیک مشکی و خاکستری است. پوششی جدی که محبوبیت آن به دوران جنگ جهانی برمی‌گردد و یقه پهن و دو ردیف دکمه جلوی این پالتو، آن را در مقابل باد و باران مقاوم کرده است. تولید و عرضه این پالتوها برای محافظت از ارتش در برابر سرما از همان سال‌ها تا امروز ادامه یافته و این لباس را به پوششی معروف برای روزهای سرد تبدیل کرده است.

رسمی‌پسندها: پالتوهایی با یک ردیف دکمه بدون سرشانه و کمربند از جنس فوتر یا پشم یکی از دیگر از انواع پالتوهای زمستانه است که امسال با کمی‌تغییرات در طراحی شکل یقه ( به شکل ایستاده یا گرد) برای پوشش این فصل مردان به چشم می‌خورد. پوششی کاملا رسمی‌که خوش‌پوشی شما را از محل کار تا دید و بازدیدهای خانوادگی و جلسات مهم به بهترین شکل معرفی خواهد کرد.

اسپرت‌پوش‌ها: در طراحی پالتوهای اسپرت مردانه امسال، جزئیات بیشتری مانند سرشانه، دکمه‌های زیاد، زیپ، جیب‌های متعدد، کمربند و کلاه استفاده شده است تا پوشش گرم شما در کنار پلیوری یقه برگردان و شلواری جین یا کتان بهتر به نظر برساند. از طرفی در این سبک دستتان در انتخاب رنگ باز است پس با فاصله گرفتن از رنگ‌های تیره سراغ رنگ‌های متضاد بروید.

چرم‌پسند‌ها: یکی از مقاوم‌ترین و گرم‌ترین پوشش‌های زمستانه که هرسال به تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود همین پالتوهای چرم است. این روزها تولیدکنندگان زیادی سراغ طراحی و تولید این جنس پالتوهای کوتاه و بلند مردانه رفته‌اند و می‌توانید با چرخ زدن در آنها با انتخاب یک پالتوی بلند چرم بدون سرشانه با دکمه‌های کوچک و جیب‌های مخفی، پوششی جذاب برای خودتان درنظر بگیرید.

مولفه‌های یک پالتوی زنانه خوب چیست؟

سـاده، بلند و زیبا

چند لایه پوشیدن در این فصل بجز ظاهر نه چندان خوب، به پوششی ناراحت و دست و پاگیر هم برای شما تبدیل خواهد شد. برای همین لباس‌های گرم زمستانی زیادی است که باید در کمد لباس‌های شما باشد، یکی از آنها پالتو است.

پالتوهایی خوش‌دوخت که خوش‌پوشی شما را تکمیل و تن‌تان را در سرمای زمستان گرم و محفوظ نگه می‌دارد و پوششی کامل را همراه با چادر نیز می‌تواند برای شما رقم بزند. در این بخش با معرفی جدیدترین پالتوهای زنانه به شما کمک می‌کنیم تا با توجه به اندام و فرم ظاهری‌تان انتخاب بهتری داشته باشید.

ساده، بلند و شکیل: امسال هم بازار تولید پالتو و کت‌های بلند است؛ پالتوهایی با تن‌خورهای عالی و دوختی ساده که یقه‌های هفت و انگلیسی آنها را کمی از سادگی دور کرده است. دکمه‌های این پالتوها مخفی و جیب‌های آنها ساده است، پس کافی است با استفاده از رنگ‌های متنوع این سبک پالتوهای ساده اما شکیل پوشش خود را چشم‌نوازتر کنید. طراحی این پالتوها روی پارچه‌های پشم شتر،فوتر و حتی چرم طرفداران بسیاری دارد پس با در نظر گرفتن بودجه،میزان گرما و سلیقه خود دستتان برای انتخاب جنس این پالتوها باز است.

خانم‌های کارمند: پالتوهایی با دو ردیف دکمه‌های بزرگ، کمربند و سرشانه از جنس پشمی، کتان و شمعی با رنگ‌های تیره پشت ویترین پالتوفروشی‌ها به‌وفور به چشم می‌خورند. این نوع پالتوها به دو شکل بلند و کوتاه با سبکی نیمه رسمی با جیب‌های بزرگ و کاربردی، انتخاب مناسبی برای خانم‌های شاغل و محصل محسوب می‌شود. البته امسال در طراحی بسیاری از آنها با الهام از طرح‌های سنتی از پارچه‌های طرح‌دار چهارخانه با رنگ‌های روشن استفاده شده است که برای خانم‌هایی با وزن مناسب بسیار شیک به نظر می‌رسد.

اگر اضافه وزن دارید: اشتباه نکنید و برای پوشاندن اضافه وزنتان سراغ پالتوهای گشاد و کوتاه نروید. رنگ‌های تیره، بهترین همراه شما خواهد بود از طرفی با انتخاب پالتویی با طرح راه‌راه‌ عمودی کشیده‌تر و لاغرتر به نظر خواهید رسید. نیم‌پالتوهای مد شده امسال هم که در قسمت کمر کمی تنگ‌تر و پایین نسبتا کلوشی دارند هم می‌توانند کمر شما را باریک‌تر نشان دهند.

رسمی و باوقار: تنوع پالتوهای بلند در میان طراحی‌های ارائه شده امسال بوضوح به چشم می‌خورد، پس اگر در ظاهرتان دنبال وقار هستید انتخاب پالتوهایی از جنس فوتر را با یقه‌هایی که به‌وسیله دکمه بسته می‌شوند و از قسمت کمر به شکل دامن‌های بلند و نیمه‌کلوش هستند، دست کم نگیرید.

مدل پالتوی پاییزی جدید طرح رز

مدل شومیز دخترانه طرح رز سرخ

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سلام وقت بخیر من از کاپشن سبز کوتاه را می خوام بخرم کجا باید مراجعه کنم لطفا راهنمایی ام بفرمایید .متشکرم


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved