خانه » مدل لباس » ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

در ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید زیباترین عکس های گالری لباس مجلسی شیک و با کلاس برای شما عزیزان قرار دادیم که …

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

مدل مانتو مجلسی شیک

مانتو برگرفته از زبان فرانسوی (manteau) اسن که معنی و مفهوم آن یک نوع روپوش یا لباس گشاد است که روی لباس های دیگر پوشیده می شود امروزه مانتو در ایران کارکرد های متفاوتی دارد از کارکردهای مانتومی توان به اداری ، فرهنگی ، مذهبی اشاره نمود.

در کشور ما ایران مانتو به عنوان نوعی حجاب برای زنان استفاده می شود و تولیدی های زیادی در زمینه تولید مانتو ، تولید مانتو اداری ، تولید مانتو مجلسی فعالیت می کنند.

در این مجموعه زیباترین مدل مانتوهای مجلسی کار شده در رنگ ها مختلف و مناسب مجالس نامزدی را مشاهده می کنید. این مدل مانتوهای شیک برای مجلس عقد محضری هم مناسب هستند.

 

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

شیک ترین مدل مانتو نامزدی

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

عکس از مدل مانتوهای شیک نامزدی

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

مقدمه :

قضیه چی بپوشم لباس و مانتو و پارچه مانتویی چی بخرم از کجا بخرم چه مدلی با چه جنس پارچه ای بخرم سالهاست که تفکر روز مره خانم هاست.
تیپ ظاهری و آن چه ما بر تن می کنیم می تواند بیانگر بسیاری از طرز تفکرات ما باشد. در کشور ما در بحث پوشش بانوان اولین چیزی که در جامعه به چشم می آید مانتو و یا چادر یک خانم است.
بی شک چادر به عنوان حجاب برتر شناخته شده اما از انجا که مانتو جامه ای است که در کشور ما پر مصرف ترین پوشش برای خانم ها به شمار می رود در این مطلب ابتدا به آن می پردازیم. معرفی اسم انواع پارچه ها مانتویی و آشنایی با آن ها می تواند کمک ویژه ای به شما در امر خرید عمده و خرده کند.
یک مانتو شیک و جذاب با پارچه مانتویی مرغوب آنقدر برای یک خانم هیجان انگیز است که بعد از طلا محبوب ترین هدیه یک مرد به شمار می رود!
در بحث مانتو و پارچه مانتویی می توان به انواع مدل ها، استایل ها، دوخت ها و غیره پرداخت اما در این مقاله سعی داریم به شناخت هرچه بیشتر از انواع پارچه هاى مانتویى بپردازیم.

مدل مانتو نامزدی خاص و با رنگ های متنوع

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

متوسط مصرف مانتو در خانم های ایرانی سالیانه ۶ عدد است که از این موضوع می توان استنباط کرد که به طور میانگین هر دو ماه یکبار هر بانوی ایرانی اقدام به خرید انواع مانتو می کنند. مصرف بالای مانتو و پارچه مانتویی باعث ایجاد یک بازار بزرگ رقابتی میان کارخانجات نساجی، طراحان پارچه، عمده فروشی های پارچه و مانتو، مزون ها و ایده پردازان مد و لباس شده که هر کدام با ارائه جنس، طرح و مدل خاصی قصد سبقت گرفتن از یکدیگر را دارند. البته این مسئله ی مثبت، دچار سردرگمی مصرف کننده ها و حتی تولیدی های پوشاک شده است.
این روز ها در فضاهای مجازی از جمله اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک هل هله ای از عکس انواع مدل های مانتو، طرح مزون ها و مدل پارچه مانتویی های زیادی برپاست که هر کدام قصد سبقت گرفتن از یکدیگر را دارند. کانال تلگرام مانتو فروشی ها و عمده فروشان پارچه و مانتو نیز هر کدام به سلیقه شما تلنگری می زند. البته بی شک یک تولیدی پوشاک و یا مزون برای ماندگاری در بازار رقابت ناگزیر است که هماهنگ با سلایق روز مشتریان پیش رود.

مدل های مانتوی جدید سال

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

ژورنال مانتو مجلسی شیک پرنس

مدل مانتو گپور جدید ۹۷

مانتو مجلسی ۲۰۱۸ +سفر به آینده

مدل پالتوی پاییزی جدید طرح رز

مدل مانتو پاییزی دخترانه دارکوب جدید

مدل های مانتو و پالتو با نقش و طرح های ایرانی پاییز ۲۰۱۷

 

 مانتو مجلسي, مانتو مجلسي شيك, مانتو مجلسي گيپور, مانتو مجلسي سنگ دوزي, مانتو مجلسي با پارچه ساتن, مانتو مجلسي جديد, مانتو مجلسي كار شده, مانتو مجلسي تركيه, مانتو مجلسي حرير شريعت, مانتو مجلسي نرگس محمدي در, 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved