خانه » مدل لباس » مدل لباس مردانه » مدلهای کت و شلوار برند معروف ایرانی هاکوپیان سال ۹۶

مدلهای کت و شلوار برند معروف ایرانی هاکوپیان سال ۹۶

مدلهای کت و شلوار برند معروف ایرانی هاکوپیان

در این پست قصد داریم مدلهای کت و شلوار یکی از برندهای خوب و پرطرفدار کشورمان یعنی برند هاکوپیان را به شما معرفی کنیم که در ادامه مطلب میتوانید ببینید

کت و شلوار هاکوپیان

برای تبدیل به یک برند معروف شدن، آنهم در حوزه تولید پوشاک و با اینهمه رقیب داخلی و خارجی، بایستی زحمات بسیاری کشیده شود و هر روز برای نشان دادن قدرت طراحی دست به نوآوری های بسیاری زده شود تا بتوان به حضور پررنگ خود ادامه داد و جایگاه متفاوتی برای خود کسب کرد

گذر تاریخ نیز نشان می‌دهد ایرانیان همواره با نگاه هنرمندانه به زیبائی، رنگ و کیفیت پوشاک خود نگریسته‌اند و در عصر مدرن هم یکی از شیک پوش‌ترین مردمان جهان می‌باشند.

شرکت هاکوپیان نیز با صیانت از گذشته درخشان این هنر در کشورمان و آمیختن آن با تکنولوژی و دانش روز دنیا البسه مردانه باکیفیتی را طراحی، تولید و به هموطنان عرضه می نماید، به گونه‌ای که هموطنان را از خرید کالای مشابه خارجی بی‌نیاز گرداند.

در همین راستا امروز و در ستون “معرفی کالاهای ایرانی”؛ تصمیم داریم به معرفی “هاکوپیان” بپردازیم. واحد صنعتی تولید پوشاکی که در سال ۱۳۴۹ بنیان نهاده شد. گفتنی است بیشتر تولیدات این شرکت، کت و شلوار و پالتو مردانه‌است.

گذر از بحران ها و تبدیل شدن به برندی خوشنام

شرکت هاکوپیان در طول عمر ۴۳ ساله خود فراز و نشیت های زیادی را تجربه کرده است اما از آنجا که همواره دارای مدیریتی جامع بوده، توانسته با برنامه ریزی های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت از میان تمام بحران ها عبور کند و این روزها به برندی معروف و خوشنام تبدیل شود.

علت موفقیت هاکوپیان

در خصوص علت موفقیت هاکوپیان کارشناسان بسیاری نظر داده اند؛ اما آن چیز که مشخص است هاکوپیان توانسته است سلیقه مشتری را به خوبی درک کند و به همین دلیل توانسته محصولاتی تولید کند که به واسطه آن سنتی ترین و مدرن ترین سلایق را راضی کند. این شرکت هنر دست و تکنولوژی نوین را با هم ادغام کرده و بصورت هنرمندانه ای توانسته تولیدات خود را در سطح لباس های دست دوز سفارشی بالا ببرد.

این روزها شیک پوشان ایرانی وقتی کت و شلوارهای هاکوپیان را می پوشند و در خیابان ها و میهمانی ها وارد می شوند با افتخار زیبایی و پرستیژ یک برند ایرانی را بر تن خود احساس می کنند. برندی که حاصل ۴۰ سال تلاش و اعتبار جهانی است.

از نکات جالب در خصوص “هاکوپیان” آن است که به واسطه کیفیت بالای محصولاتش و با توجه به اینکه تولیداتش با مارک های معتبر اروپایی و به ویژه ایتالیایی رقابت نفس گیری دارد؛ برخی از هموطنان تصور دارند این برند متعلق به کشور ما نیست.

به‌گفته مؤسس هاکوپیان٬ از رسالت‌های شرکت هاکوپیان ورود درخشان و افتخار آمیز به بازارهای جهانی به عنوان یک شرکت ایرانی می باشد.

دیگر برندهای ایرانی

از دیگر برندهای ایرانی می توانیم به “ماکسیم” با سابقه ۳۰ساله، “پاتن جامه” با سابقه ۲۳ ساله، “میس اسپرت” با سابقه ۱۲ ساله؛ اشاره کرد و در نهایت به این نتیجه رسید که “هاکوپیان” در این میان، قدیمی ترین برند ایرانی محسوب می شود که با ۴۳ سال عمر، این روزها طرح هایش همچنان محبوب جوانان است.

مدلهای زیبای کت و شلوار برند هاکوپیان :

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved