خانه » اخبار » کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد

کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد

در کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید صحنه های بسیار زننده از رقص چند پسر دانشجو در دانشگاه آزاد نجف آباد اصفهان در روز دانشجو را مشاهده کنید که …

کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد

بزن و بکوب به همراه رقص و حرکات موزون در مراسم روز دانشجو دانشگاه آزاد نجف آباد باعث ایجاد حاشیه های فراوانی برای مسئولین این دانشگاه شده است.

کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد

کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد

کلیپ زیر بخشی از رقص و شادی دانشجویان حاضر در مراسم روز دانشجو دانشگاه آزاد نجف آباد اصفهان است

واکنش ها به رقص و شادی در مراسم روز دانشجو دانشگاه آزاد نجف آباد:
رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد در نامه ای خطاب به رئیس واحد نجف آباد این دانشگاه گفت که باید حرمت عرصه دانشگاه، استاد و دانشجو را نگهداریم.

 کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد

به گزارش مجله اینترنتی دلنا به نقل از دانشگاه آزاد، در پی انتشار تصاویری از مراسم ۱۶ آذر و روز دانشجو در فضای مجازی و تهیه و دریافت گزارش های موثق به دستور دکتر ولایتی از این موضوع در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، رییس هیات امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامی طی نامه ای به رئیس این دانشگاه ضمن ابراز تاسف از بخش دوم مراسم که دور از شان دانشجو، استاد و عرصه دانشگاه، در کمال ابتذال به وقوع پیوست که روح شهید احمد کاظمی و شهید حججی از آن بیزار است، بر ضرورت حفظ حرمت شهدا و خانواده های آنان و پاسداشت حریم دانشگاه، اساتید و دانشجو تاکید کرد.

به گزارش مجله اینترنتی دلنا در بخش‌هایی از فیلم این مراسم که در فضای مجازی منتشر شده است، حاضران در حال هلهله و بعضا حرکات موزون هستند.

متن نامه دکتر ولایتی به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر مهران مجلسی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد
سلام علیکم
شانزدهم آذر ماه سالگرد شهادت ۳ نفر از پیشگامان مبارزه با سلطه آمریکا و انگلیس (قندچی، بزرگ نیا، شریعت رضوی) می باشد و همه ساله از این فرصت برای تجدید عهد با آن جان بر کفان دفاع از استقلال و عزت ایران استفاده می شده است و قبل از انقلاب علیرغم محدودیت ها و سرکوب های پلیسی و امنیتی رژیم پهلوی، دانشجویان به عنوان یک وظیفه ملی و ضد استعماری و در جهت نکوداشت پرچمداران نهضت ملی شدن صنعت نفت، مانع از به فراموشی سپرده شدن نقش آمریکا و انگلیس در شکل دهی کودتای ۲۸ مرداد و انعقاد قرارداد ننگین کنسرسیوم می شدند.

از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران با دو رویکرد اسقاط نظام وابسته پهلوی و قطع ید امریکا و صهیونیست از کشور عزیزمان، طبیعی بود که گرامیداشت این روز بزرگ، پرشورتر، پر محتواتر و با جهتگیری روشن تر ضد استکباری در ابعاد گسترده تر برگزار گردد. و در همین جهت است که هر ساله در این روز ریاست محترم جمهوری و دیگر مسئولین نقش آفرین کشورمان در دانشگاه های مختلف شرکت می نمایند.

هدف از اهمیت دادن به این روز بزرگ این است که “ره گم نشود”.

ما مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی می بایست طوری عمل نماییم که دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه و احاد ملت شریف و هوشمند ایران به این باور برسند که رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت گیری های سیاسی و حرکت های آرمانی و اجتماعی نصب العین ما می باشد. شما و دیگر مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی لابد دریافته اید که “کشتیبان را سیاست دیگر آمده است”.

اطلاعات موثق واصله حکایت از این دارد که مراسم بزرگداشت روز ۱۶ آذر سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد شامل دو بخش بوده است:
بخش اول با حضور خانواده معزز شهید محسن حججی و مبتنی بر ارزشهای متعالی جمهوری اسلامی و در شان بزرگداشت شهدای نهضت ملی شدن صنعت نفت، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم و به طور کلی در شان دانشجویان عزیز جمهوری اسلامی ایران بوده است.

لیکن متاسفانه بخش دوم مراسم دور از شان دانشجو، استاد و عرصه دانشگاه، در کمال ابتذال بود که روح شهید احمد کاظمی و شهید حججی از آن بیزار است.

از درگاه خداوند متعال خواستاریم که ما را قدردان خون شهدای اسلام و ایران قرار دهد و به ما توفیق عنایت فرماید که حرمت عرصه مقدس دانشگاه، استاد و دانشجو را نگهداریم. »

عکس جمعیت حاضر در مراسم روز دانشجو دانشگاه آزاد نجف آباد

کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد

کلیپ رقص در در دانشگاه آزاد نجف آباد

پاسخ سرپرست واحد نجف‌آباد به ولایتی: با افراد خاطی برخورد قانونی شد

مهران مجلسی سرپرست واحد نجف آباد در واکنش به نامه علی‌اکبر ولایتی رئیس‌هیت امنا و هئیت موسس دانشگاه آزاد اسلامی نکاتی را درباره مراسم روز دانشجو این دانشگاه اعلام کرد.

مجلسی در این نامه با ابراز تأسف از بروز برخی حواشی در مراسم روز دانشجو در این واحد آورده است: به نظر می‌رسد تصاویر مربوط به حواشی مراسم با غرض‌ورزی و برنامه ریزی از پیش تعیین شده منتشر شده است.

در بخش دیگری از این نامه تاکید شده است: با پیگیری سریع و به موقع مسئولین دانشگاه، افراد خاطی شناسایی و اقدامات قانونی صورت پذیرفته است لذا ضمن تقدیر و تشکر از عنایت ویژه حضرتعالی اطمینان خاطر می‌دهیم ضمن جلوگیری از تکرار چنین اعمال ناشایستی نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved