خانه » بیوگرافی » بیوگرافی هنرمندان » بیوگرافی و عکسهای آصلی انور بازیگر نقش ثریا سریال عروس استانبولی

بیوگرافی و عکسهای آصلی انور بازیگر نقش ثریا سریال عروس استانبولی

بیوگرافی و عکسهای آصلی انور

در این پست بیوگرافی آصلی انور بازیگر نقش ثریا سریال جدید عروس استانبولی را قرار دادیم که در ادامه این مطلب میتوانید ملاحظه کنید

آصلی انور

نام: آصلی انور ( Asli Enver )

تولد: ۱۰ می ۱۹۸۴ در لندن

او متولد شهر لندن است و پدرش ترک می باشد . آصلی انور تا ۱۲ سالگی در لندن زندگی می کرد و بعد به ترکیه مهاجرت کرد.

او فارغ التحصیل رشته تئاتر می باشد. اولین بازی او در سریال Hayat Bilgisi محصول ۲۰۰۳ است او با نقش اهو در سریال Suskunlar معروف شد این سریال محصول ۲۰۱۲ بود و بعد در سال ۲۰۱۳ در سریال گمشده بازی کرد.

او در ازدواج اول خود در سال ۲۰۱۲ با Birkan Sokullu ازدواج کرده است. شوهر اول او متولد ۱۹۸۵ است و درس بازیگری و برنامه سازی خوانده در سال ۲۰۰۳ بهترین مدل ترکیه بوده و ده سال هم حرفه ای بسکتبال بازی می کرده او بازیگری هم می کند و مهمترین نقشش بازی در نقش شاهزاده مصطفی در سریال فاتح بوده است. اما این ازدواج تنها ۳ سال دوام می آورد و وکیل آصلی در سال ۲۰۱۵ به طور رسمی اعلام می کند که این زوج از هم جدا شده اند.

عکسهای آصلی انور و همسر اولش بیرکان سکولو :

 

آصلی انور

آصلی انور

آصلی انور در سال ۲۰۱۶ در فیلم سینمایی برادر من ( Kardeşim Benim ) در کنار بوراک اوزچیویت بازیگر نقش کمال سریال اکیا و مورات بوز خواننده مشهور و پرطرفدار ترکیه به ایفای نقش پرداخت و بعد از این فیلم بود که با مرات بوز یک رابطه عاطفی جدیدی را آغاز کرد.

 

عکسهای آصلی انور و مورات بوز :

 

آصلی انور

آصلی انور

اصلی انور “Aslı Enver” بازیگر نقش ثریا سریال عروس استانبولی و مورات بز پاپ استار معروف ترک، که به هم علاقه مند شدند، قرار است در روز ۱۰ می ۲۰۱۶ که روز تولد اصلی نیز هست و ۳۱ ساله می شود، مراسم خواستگاری و نامزدی خود را برگزار کنند.
این مراسم به صورت سنتی مطابق با آداب و رسوم و فرهنگ ترک انجام خواهد پذیرفت. خانواده ی مورات، اصلی را تایید کرده اند و دوست دارند هر چه زودتر این ازدواج انجام شود

علاوه بر سریال عروس استانبولی ، آصلی انور امسال به همراه مریم اوزرلی و اوزجان دنیز در یک پروژه سینمایی به اسم طرف دیگر حضور داشته است.

 

عکسهای دیگر از آصلی انور :

 

آصلی انور

آصلی در کنار مورات بوز و بوراک اوزچیویت در پشت صحنه فیلم برادر من

آصلی انور

آصلی در برنامه پایان سال ۲۰۱۶ o ses turkiye

آصلی انور

آصلی انور

آصلی انور

آصلی انور

آصلی انور

.

نوشته اختصاصی سایت دلنا

.

مطالب مرتبط زیر را هم پیشنهاد میکنیم ببینید:

خلاصه داستان سریال عروس استانبولی istanbullu gelin


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved