خانه » بیوگرافی » بیوگرافی هلیا سهیمی همسر دوم جی لوید ساموئل

بیوگرافی هلیا سهیمی همسر دوم جی لوید ساموئل

در بیوگرافی هلیا سهیمی همسر دوم جی لوید ساموئل شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید بیوگرافی همسر دوم مشاهده کنید و …

بیوگرافی هلیا سهیمی همسر دوم جی لوید ساموئل

بیوگرافی هلیا سهیمی همسر دوم جی لوید ساموئل

بیوگرافی هلیا سهیمی همسر دوم جی لوید ساموئل

به گزارش سایت دلنا با افشای راز زندگی خصوصی «جی لوید ساموئل» بازیکن فقید استقلال توسط روزنامه سان انگلستان مشخص شد «هلیا سهیمی» همسر دوم او در ایران بوده است.  ساموئل همچنین در ایران به دین اسلام گرویده بود. هلیا سهیمی صفحه ای در اینستاگرام  دارد.

ادرس انیستاگرام هلیا سهیمی

inastagram: helia.sahimi

آخرین خبر ساموئل  قبل از مرگ

روزنامه سان در شروع مطلب خود نوشته جی لوید ساموئل که در تصادف تراژیک با ماشین جان خود را از دســت داد، یک همسر دوم مخفی داشته است. هلیاسهیمی، که گویا یک خانم خواننده در ایران است، در بین پست های متوالی ای که بعد از مرگ ساموئل منتشر کرده، او را “بهترین شوهری که می توانستم آرزو کنم” خوانده است.

گفته می شود: اِما ساموئل « همسر ۳۸ ساله جی لوید و مادر سه فرزند او، بابت فهمیدن این رابطه شوکه شده است.جی لوید بازیکن ۳۷ ساله سابق آستون ویلا، در ماه می گذشته هنگام رانندگی با رنجروور خود با یک ماشین ون تصادف کرد و در شــعله های آتش ناشی از این تصادف سوخت و جان خود را از دست داد. همه اعضای خانـواده او بابت از دست دادن پسر، پدر، همسر و برادر دوست داشتنی خود، داغدار شدند.اما هلیا سهیمی هم که گویا زمان بازیگری جی لوید در ایران با او آشنا شده بود، بابت مرگ این بازیکن داغدار شده و غم و اندوه خود را ابراز کرده است.پنج شنبه گذشته بود که هلیا ویدئویی از جی لوید در صفحه اجتماعی خود منتشــر کرد که در آن جی لوید به او می گوید: “وقت هایی که ناراحت و غمگینی به این ویدئو نگاه کن و بدون که به زودی با هم خواهیم بود”. این زن در ادامه نوشته: “خیلی تنها شدم و دلم برات تنگ شده” و سپس اضافه کرده : “فقط دو ماه و هشت روز از قولی که بهم دادی گذشته.”در یک پست دیگر که در ماه ژوئن منتشر شده، نشان می دهد که جی لوید گویا در خفا تغییر دین داده و مسلمان شده تا این دو نفر بتوانند با هم ازدواج کنند. این خانم نوشته: “یادت می آد روزی رو که مسلمان شدی و بعدش یک جشن خصوصی گرفتیم و آرزو کردیم که خیلی زود بتونیم این قضیه رو به دیگران بگیم؟”طــی همین یک ماه گذشته هلیا سهیمی عکسی دیگر از خودش در کنار جی لوید منتشر کرد و نوشت : “همه روزهایم را با نگاه به عکس هایی که درآفریقا گرفتیم می گذرانم. تو برای من بودی و من بــرای تو… تو بهترین مرد دنیایی…” هلیا همچنین در یکی از عکس های خــود پیراهنی را که جی لوید در تیم استقال می پوشید به تن دارد.پست های او البته نشان می دهد او رابطه نزدیکی هم با کارون مادر ۵۴ ساله جی لوید و لزلی آن، خواهر ۳۸ ساله او دارد. هلیا سهیمی در یکی از پست های خود کارون (مادر ساموئل) را یک “فرشته” خوانده و نوشته : “ممنونم که جی لوید را به دنیا آوردی تا من بتوانم طعم حقیقی عشق را بچشم” و یکی دیگر از پست هایش را هم با جمله “تنها خواهر شوهر دنیا” به پایان برده است.

همه شواهد حالکی از این است که خانم سهیمی همسر دوم بازیگن استقلال است

عکس های دو نفر اور ا ببینید

بیوگرافی هلیا سهیمی همسر دوم جی لوید ساموئل

بیوگرافی هلیا سهیمی همسر دوم جی لوید ساموئل


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved