خانه » بیوگرافی » بیوگرافی deniz baysal (دنیز بایسال) – پیج اینستاگرام واقعی – عکس های ۲۰۱۹

بیوگرافی deniz baysal (دنیز بایسال) – پیج اینستاگرام واقعی – عکس های ۲۰۱۹

زندگی نامه دنیز بایسال همراه با عکس های جدید ۲۰۱۹ + ادرس پیج اینستاگرام اورجینال  

دنیز بایسال بازیگر سینما و تلویزیون کشور ترکیه باشد و با بازی در سریال عروس های فراری به محبوبیت ملی رسید ولی قبل از بازی در این سریال در تئاتر ها و موزیک ویدیو ها نیز  ایفای نقش نموده بود خانم دنیز بایسال در پنجم آوریل سال ۱۹۹۱ در استان ازمیر ترکیه به دنیا آمده است. قد دنیز بایسال ۱۷۲ سانتی متر و ۵۴ کیلو وزن دارد . رنگ چشمای دنیز بایسال (deniz baysal) قهوه ای است . 

 

عکس 2019 دنیز بایسال

عکس ۲۰۱۹ دنیز بایسال

 

دنیز بایسال 2019

دنیز بایسال ۲۰۱۹

 

او دوران مدرسه را در کاری سیاکا سپری کرد و از دبیرستان سرهنگ علی ریزا اکینکی در آناتولی فارغ التحصیل شد. در حال حاضر به تحصیل در دانشگاه سلال بایار در رشته بازرگانی بین الملل مشغول می باشد.

این هنرمند از کودکی علاقه فراوانی به  بازیگری داشته است و بازی در تئاتر را از سن ۱۰ سالگی شروع نموده است و  و پس از شهرت یافتن در سریال عروس های فراری به عنوان بازیگر نمونه جهت بازی در  سایر سریال های ترکیه ای کاندید شد

دنیز بایسال در سریال‌های معروفی مانند دروغ سفید،  فضیلت خانم و دخترانش ایفای نقش نموده است نام مستعار ایشان در این سریال هازان بوده است.

آیسان در سریال  عروس فراری با فورکان آندیچ آشنا می شود و پس از مدتی با او رابطه دوستی برقرار میکند ولی این رابطه مدت زیادی به طول نمی کشد.  اما رابطه دوم نیز بایسال کاملا جدی می شود بازی در موزیک ویدیو کروم کوپا که در سال ۲۰۱۷ به اجرا درآمد با فردی به نام باریش یورتجو که خواننده این گروه می باشد آشنا شده و پس از مدتی با یکدیگر ازدواج می کنند.

 

دنیز بایسال و نامزدش

دنیز بایسال و نامزدش

 

دنیز بایسال و باریش یورتجو

دنیز بایسال و باریش یورتجو

 

ادرس پیج رسمی دنیز بایسال 

_denizbaysal

هر اسم دیگری غیر از این اسم نشانگر این است که پیج مربوطه فیک است.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved