خانه » مدل لباس » مدل جدید جواهرات » جديدترين مدل سرویس طلا برای عروس ۲۰۱۷

جديدترين مدل سرویس طلا برای عروس ۲۰۱۷

جديدترين مدل سرویس طلا برای عروس ۲۰۱۷

در این پست از بخش مدل جواهرات میتوانید سرویس طلا های شیک را مشاهده نمایید

سرویس طلا

جواهر زرد يا سفيد ؟

عيار شمش خالص طلا ۲۴ است كه اين خلوص با افزودن ميزاني از مس يا نقره كم مي‌شود تا به حد استاندارد هر كشور برسد. استاندارد طلا در ايران ۱۸، در ايتاليا و بيشتر كشورهاي اروپايي ۱۴ و در كشوري مثل عربستان ۲۲ است. طلاي زرد با اضافه‌كردن ميزاني از مس به طلاي خالص به‌وجود مي‌آيد و طلاي سفيد با اضافه كردن ميزاني از نقره. طلاي زرد هميشه طرفداران پر و پا قرص و خاص خود را داشته و طلاي سفيد هم از آنجايي كه پايه مناسبي براي تركيب شدن با سنگ‌هاي قيمتي و نيمه قيمتي است نگاه‌بسياري را به سمت خود مي‌كشاند و خانم‌ها را براي خريدن آن مشتاق مي‌كند. ولي آنچه طلا و جواهر‌فروشان هم بر آن باور دارند اين است كه همچنان مشتري طلاي سفيد از طلاي زرد بيشتر است اما اگر از دوستداران طلاي زرد هستيد نگران نباشيد چرا كه در مدل‌هاي جديد روز دنيا، سليقه شما هم درنظر گرفته شده و مدل‌هاي زيبا و متفاوتي از طلاي زرد در اختيارتان قرار گرفته است.

 

سرویس طلا

برند‌هاي معروف در جواهرات :

بيشتر كشورها از مدل‌هاي طلا و جواهرات ايتاليا پيروي مي‌كنند اما در سال‌هاي اخير رقباي تازه نفسي هم مثل هنگ كنگ به ميدان آمده و با ارائه طرح‌ها و مدل‌هاي چشمگير با قيمت‌هاي كمتر، مشتري‌هاي خاص خود را پيدا كرده‌اند ولي در هر حال طراحان كهنه كار و اصيل كشورهايي مثل ايتاليا و فرانسه همچنان منبع الهام بسياري از طلا و جواهرسازان جهان هستند. برند داماس (ايتاليا) و شوپارت (فرانسه) جزو برندهاي مطرح و پرطرفدار اين صنعت هستند؛ اسم‌هاي آشنايي مثل بولگاري و گوچي كه در زمينه‌هاي ديگر هم خود را به اثبات رساندند را نبايد فراموش كرد.

 

سرویس طلا

با جواهرات تان مهربان باشید

طلا بعد از ساخت آن براقي و شفافيتي را كه بايد داشته باشد را ندارد و بعد از صيقل دادن، پوليش‌كردن و آمدن لايه‌اي از آب پلاتينيوم يا آب زرد است كه جلوه واقعي كه طلا بايد داشته باشد را پيدا مي‌كند. اگر مي‌خواهيد طلا و جواهرات‌تان مدت طولاني‌تري درخشاني روز اول خود را حفظ كنند، اين توصيه‌ها را جدي بگيريد:

  •   طلا‌هاي‌تان را كنار هم نگذاريد، بهتر است هر قطعه طلا يا جواهرتان هر كدام جعبه مخصوص به‌خود را داشته باشند. تا آن جايي كه امكان دارد از ساييدگي ميان طلا و جواهرات‌تان جلوگيري كنيد.
  •   مواد شوينده اسيد‌دار، عطر يا آستون و هرگونه ماده اسيد‌دار با مرور زمان جلوه و براقيت طلا را ازبين مي‌برد.
  •   شايد براي‌تان پيش آمده باشد بعد از برگشتن از مهماني كه خسته هستيد و حوصله جا دادن جواهرات‌تان را در جعبه‌هاي خود نداريد آنها را روي ميز آرايش پرت كنيد. بهتر است بدانيد آن چنگ‌هايي كه سنگ يا نگين را نگه داشته‌اند آنقدر قوي نيستند كه بر اثر ضربه يا پرتاب شدن آسيبي نبينند لبه سنگ ممكن است در اثر برخورد آسيب ببيند يا سنگ شل شود و بعد از مدت كوتاهي بيفتد. پس در قدم اول جاي مشخصي براي هر كدام از زيورآلات‌تان در نظر بگيريد و در قدم بعد با آن‌ها كمي مهربان‌تر باشيد.

 

سرویس طلا

 

سرویس طلا

 

سرویس طلا

 مدل سرويس طلا

سرویس طلا

مدل سرویس طلا

سرویس طلا

مدل سرویس طلا

سرویس طلا

مدل سرویس طلا

سرویس طلا

 مدل سرویس طلا

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved