خانه » هنری » فیلم و سریال » خلاصه داستان و بازیگران سریال لاک قرمز

خلاصه داستان و بازیگران سریال لاک قرمز

در خلاصه داستان و بازیگران سریال لاک قرمز شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با با داستان و بازیگر سریال جدید لاک قرمز اشنا شوید…

خلاصه داستان و بازیگران سریال لاک قرمز

خلاصه داستان و بازیگران سریال لاک قرمز

 

داستان سریال لاک قرمز :

این سریال بعد از فیلم لاک قرمز تصمیم به ساخته شدن گرفته است و در حال امده سازی است در ان فیلم نقش اصلی آن را دختر خانواده بازی می‌کند که بعد از فروپاشی خانواده‌اش سعی دارد تا آن‌ها را دور هم جمع کند و در آخر خود یکی از کارآفرینان برتر کشور می‌شود. لاک قرمز مضمونی اجتماعی دارد و درباره خانواده، ارتباط والدین با فرزندان و مشکلات جامعه است.قصه سریال «لاک قرمز» با سینمایی آن متفاوت است و موضوع قاچاق کالا در آن پررنگ‌تر است. محتوای اصلی قصه، ضررهای قاچاق کالا و تأثیر مخرب آن روی خانواده‌هاست و تلاش یک انسان برای امرار معاش و نجات زندگی خانواده‌ای را به تصویر می‌کشد.

خلاصه داستان و بازیگران سریال لاک قرمز

خلاصه داستان و بازیگران سریال لاک قرمز

اسامی بازیگران سریال لاک قرمز

خانم پانته‌آ پناهی‌ها

خانم پردیس احمدیه

اقای بهنام تشکر

اقای مسعود کرامتی

 

عوامل فیلم لاگ قرمز :

کارگردان  : سید جمال سیدحاتمی
تهیه‌کننده : کامران مجیدی
نویسنده امیر عبدی
بازیگران : پانته‌آ پناهی‌ها پردیس احمدیهبهنام تشکر مسعود کرامتی
موسیقی گروه و فیلم‌برداری محمدرضا سکوت
تدوین : حمید نجفی‌راد

داستان فیلم لاگ قرمز :

لاک قرمز فیلمی به کارگردانی سید جمال سیدحاتمی، نویسندگی امیر عبدی و تهیه‌کننده کامران مجیدی محصول سال ۱۳۹۴ است. «لاک قرمز» مضمونی اجتماعی دارد و در مورد خانواده، ارتباط والدین با فرزندان و معضلات جامعه است.تاریخ‌های انتشار این فیلم ۱۱ اذر ۹۵  می باشد که مدت زمان ان ۹۰ دقیقه است این فیلم برای حضور در بخش نگاه نو سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر انتخاب شد و نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم در بخش نگاه نو این جشنواره شد. این فیلم در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شده است.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved