خانه » اخبار » درگذشت طلبه جوان محمد تولایی

درگذشت طلبه جوان محمد تولایی

درگذشت طلبه جوان محمد تولایی شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با خبر فوت طلبه جوان  را همراه با جزئیات مشاهده کنید و …

درگذشت طلبه جوان محمد تولایی

درگذشت طلبه جوان محمد تولایی

درگذشت طلبه جوان محمد تولایی

 

ماجرای چاقو زدن محمد تولایی طلبه مشهدی چه بود

محمد تولایی طلبه جوان مشهدی که حدود ۲۷ سال سن داشت سوار بر یک دستگاه خودروی پیکان در کوچه باغ عنبردر حال حرکت بود که موتورسواری به بهانه پرسیدن یک سوال او را متوقف کرد.راکب جوان موتورسیکلت در جهت خلاف حرکت خودروی پیکان به گونه ای ایستادکه امکان دور زدن برای راننده پیکان وجود نداشت. این گزارش حاکی است، ناگهان موتورسوار، در حالی که شیشه خودرو پایین بودکاردی را بالا برد و بر قفسه سینه طلبه جوان فرود آورد. و فرار کرد مردم به کمک طلبه جوان امدند و اور اب ه بیمارستان منتقل کردند

 

مدیر حوزه علمیه خراسان فرمودند :

پیگیر جریان مداوا از طریق تیم پزشکی و وضعیت جسمانی و درمانی «محمد تولایی» شد و رسیدگی کامل و عاجل قضایی این پرونده را مورد تاکید قرار داد.
آیت الله عاملی تاکید کرد: تلاش بیشتر برای بهبود وضعیت طلبه مجروح به پزشکان توصیه و از آنان خواسته شده است تا همه تلاش خود را در این راستا به کار برند.

وی همچنین، با اشاره به پیگیری های حوزه علمیه خراسان از روز نخست این واقعه و حضور نمایندگان آن در بیمارستان های امدادی شهید کامیاب و قائم (عج)، گفت: این اتفاق از دو بُعد درمانی و امنیتی مورد تاکید حوزه علمیه خراسان بوده و از همان ابتدا پیگیری های لازم صورت گرفته و با مراکز و نهادهای مربوطه رایزنی لازم شده است.
حجت الاسلام «محمد تولایی»، پس از حمله تروریستی و اصابت چاقو به ناحیه سینه، تحت درمان در بیمارستان شهید کامیاب (امدادی) قرار گرفت که با مداوای اولیه، حال وی از سوی تیم پزشکی مساعد اعلام شده و ماجرای ترور از زبان خود وی بازگو می شود.
پس از گذشت ۲ روز و وخامت ناگهانی حال وی، این طلبه برای جراحی عمل قلب باز به بیمارستان قائم (عج) منتقل شد که پس از آن، متاسفانه حال وی نامساعد اعلام شده است.

امروز ۲۷ شهریور ۹۷ طلبه جوان با ضربات چاقو فوت کرد

علت فوت این طلبه ی جوان مشهدی ، شدت جراحت وارده بر اثر اصابت چاقو بوده است.

درگذشت طلبه جوان محمد تولایی

چند وقتی شده که حمله به طلبه زیاد شده به گزارش سایت دلنا موارد دیگر را هم مورد بررسی قرار داده ایم :

حمله به طلبه در اهواز

اجرا از این قرار است که شنبه ۱۲ خرداد یکی از روحانیان مسجد فاطمیه اهواز به همراه چند نوجوان مسجدی به پارک کوثر در نزدیکی مسجد رفته بودندکه با مشاهده روزه‌خواری علنی عده‌ای حدود ۵ نفر اقدام به نهی از این کار آنها می‌کند.دقایقی بعد از آن، یکی از آن افراد با هجوم به سمت طلبه ناهی از منکر، از پشت سر اقدام به فروکردن چاقو در ناحیه کمر او می‌کند و با همراهان خود پا به فرار می‌گذارد.

حمله به طلبه در تهزان

یکی از اراذل و اوباش منطقه شرق تهران محدوده میدان شکوفه هنگام خروج یک طلبه‌ از مسجد با قمه به وی حمله‌ور شده و با ضربات متعدد قمه، این طلبه را راهی بیمارستان کرد.فرد ضارب ابتدا با مشت ضربه‌ای به سر این طلبه می‌زند و هنگامی که وی بر زمین می‌افتند، با یک قمه تعداد ۵ ضربه به پهلوها و کمر این طلبه وارد می‌کند؛ بنابر اظهارات شاهدان عینی، این طلبه که همراه همسر خود از مسجد در حال بازگشت به منزل بوده، به‌صورت ناگهانی و بی‌دلیل مورد حمله و ضربات قمه این فرد مهاجم قرا گرفته است.

حمله به طلبه در قم

ساعت ۱۷ یک  اراذل و اوباش به مردم در بلوار بهار قم حمله کرده و موجب مجروحیت دو طلبه شد.عصر امروز یک فرد که تعادل روانی نداشت به چند روحانی در قم حمله و دو نفر از آنان را زخمی کرد.قصد این فرد ضارب ایجاد رعب و وحشت بود که دستگیر شده و در حال بازجویی است، این فرد با چاقو به روحانیان حمله ور شده و دو روحانی زخمی شدند

حمله به طلبه در قم ,حمله به طلبه در تهران,حمله به طلبه در اهواز,محمد تولایی,فوت محمد تولایی,علت حمه به محمد تولایی,همسر محمد تولایی,محمد تولایی فوت کرد,درگذشت طلبه جوان محمد تولایی


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved