خانه » پیشنهاد سردبیر » ماجرایی جنجالی رامبد جوان و فرح بخش

ماجرایی جنجالی رامبد جوان و فرح بخش

ماجرایی جنجالی رامبد جوان و فرح بخش

به گزارش سایت دلنا با حرف های جنجالی رامبد جوان با فرح پخش همراه شما هستیم…..

ماجرایی جنجالی رامبد جوان و فرح بخش

ماجرایی جنجالی رامبد جوان و فرح بخش

درباره «خندوانه» برخی اوقات، بعضی ها صحبت هایی می کنند و ما را به جاهایی نسبت می دهند که اصلا جای حرف زدن و جواب دادند من را ندارد، اما چند وقت پیش عزیزی در سینما حسین آقا حرفی راجع به من و از زبان من بیان گفت که تا حدی غلط و دروغ و نامردی بود، که نتوانستم جواب ندهم.

حسین آقا! ای بزرگ من در سینما! سید علی احمدی یک تهیه کننده کار درست و برادر و عزیز دوست من در «خندوانه» است و ۲۴ سال است که کار رسانه و تهیه کنندگی می‌کند و کارش را عالی انجام می دهد، در تمام این دو سال به کمک گروهش باهم «خندوانه» را جلو بردیم، باید برای چیزهایی که گفتی در یک جا عذرخواهی کنی.

ماجرایی جنجالی

گفته بودی پشت صحنه «خندوانه» زد و بند است و با رانت پیش می رود. اگر سند داری نشان دهید و اگر ندارید حرفی نزدید. باید بگویم تمام هزینه های «خندوانه» از اسپاسنر برنامه تأمین می شود و ریالی از تلویزیون گرفته نمی شود که به عنوان بودجه تلویزیون و بیت المال باشد. اسپانسر هزینه های «خندوانه» را نیز به تلویزیون میدهد و تلویزیون پول ما را می دهد، ما هیچ دخالتی در امور مالی و اسپانسر نداریم.

خواهش می کنم از این به بعد با سند حرف بزنید و دیگران هم با سند گوش کنند و حرف بزنند، باور کنند «خندوانه» برای شادی مردم ساخته می شود و اگر میخواستیم پول در بیاریم، سکه خرید و فروش می کردیم و برج و ساختمان می ساختیم، ما برای سینما و حرفه خودمان کار می کنیم.

مخلصیم! از خودتون مراقبت کنید.

جوان با بیان این صحبت ها به تمام حواشی اخیر درباره هزینه های مالی «خندوانه» و اتفاقات اخیر درباره سیدعلی احمدی تهیه کننده این برنامه پایان داد.

اما بعد از این صحبت ها؛ حسین فرحبخش دوباره واکنش نشان داد و این بار حملاتش را به رامبد جوان تندتر کرد:

«رامبد دهنم را باز کنم تو مجبوری دهنت رو گل بگیری! پس مواظب دهنت باش…حرف هایی میزنم که هم خودم می دانم هم تو می دانی، پس حد و اندازه ات رو بدون! اون موقع که من به تو نقش می‌دادم کسی به تو نقش نمی داد.
همراه اول متعلق به بیت المال است. این پول ها پول های مردم تشنه ی آبادان و جنوب است. این پول ها خوردن ندارد…»


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved