خانه » اخبار » ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش

ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش

با ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید با فیلم سرقت از طلا فروشی را همراه با جزئیات مشاهده کنید و …

ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش

ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش

ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش

 

در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۷ دونفر که اسلحه گرم به طلافروشی حمله کردند بعد از دزدی طلاو کشتن صاحب مغاره از انجا فرار کردند هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که انگیزه قتل صاحب مغازه چه چیزی بوده است اما دزدی طلا بسیار وسوسه انگیز می باشد

.فیلمی توسط افرادی که در خیابان بوده اند از فرار این دو سارق مسلح منتشر شده است که می توانید مشاهد کنید

 

البت سرقت فراگیر شده است در شهر های زیادی در حال به وقوع پیوستن است نمونه از سرقت ها مشاهده نمایید

ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش

ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش

سرقت به صورت حرفه ای

سقف مغازه سوراخ و گاوصندوق كاملا تخريب شده و اثري از ۷ كيلو طلاي داخل آن نبود. همه‌‌چيز از يك سرقت حساب‌شده حكايت داشت. وقتي ماجرا به پليس گزارش شد، تيمي از كارآگاهان اداره آگاهي راهي محل سرقت شدند. بررسي‌هاي اوليه از اين حكايت داشت كه دزدان شبانه و با سوراخ كردن سقف وارد طلافروشي شده‌اند. آنها سپس با استفاده از دستگاه‌هاي برش گاوصندوق را تخريب كرده و ۷ كيلو طلا را سرقت كرده بودند.

سرقت در یاسوج

بعدازظهر روز گذشته حدود ساعت ۱۴/۳۰ سرقت از مغازه طلافروشی در یاسوج نزدیک پل هوایی صورت پذیرفت و شب حادثه رسانه ها از پیدا شدن جسد مقتول در پارک جنگلی یاسوج خبر دادند.

سرقت در گچساران 

سرقت مسلحانه از طلافروشی در گچساران دو کشته و یک زخمی برجا گذشت. در جریان این سرقت یکی از مغازه های طلا فروشی در خیابان بلادیان شهر دوگنبدان ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه دیروز مورد سرقت ۳ فرد مسلح قرار گرفت. در زمان سرقت صاحبان طلافروشی پدر با دو فرزندش در مغازه حضور داشتند که پدر و یک پسر کشته شدند. همچنین سارقان با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ از محل متواری شدند.

سرقت در رشت

صاحب طلافروشی و پسرش در مغازه سرگرم کار بودند و زمانی که مشتری شیک پوش وارد مغازه شان شد چند انگشتر طلا را که این مرد پشت ویترین مغازه دیده بود پیش رویش قرار دادند.
لحظات به آرامی می گذشت وهیچ نشانی از ماجرای مرموز دیده نمی شد که ناگهان مرد شیک پوش سمت پدر ۵۴ ساله که در یک قدمی اش بود رفت و اسلحه اش را از کیفش بیرون کشید و با تهدید به تیراندازی از پدر و پسر طلافروش خواست تا آژیرخطر را به صدا درنیاورند و با دادن بست های پلاستیکی دستهای این ۲ مرد طلافروش را بست و آنها را داخل اتاقک خزانه زندانی کرد.

سرقت در نهاوند

صبح امروز یک مغازه طلافروشی در نهاوند (همدان) مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.در این حادثه کسی آسیب ندیده است اما سارقان مقدار زیادی طلا را به سرقت برده و گریخته اند

سرقت در بندر عباس

اعضای یک باند سرقت مسلحانه که روز دوشنبه ساعت ده صبح به یک مغازه طلافروشی دستبرد زده بودند، در کمتر از ۷ ساعت در بندرعباس دستگیر شدند.
ماجرا سرقت از طلافروشی در ارومیه و قتل طلافروش, قتل طلا فروش, فیلم قتل طلافروش, نام مقتول ارومیه چه بود, سرقت از طلافروشی در ارومیه, علت سرقت طلا در ارویمه, واکنش هنرمدان به قتل طلافروش در ارومیه ,


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved