خانه » اخبار » آیا الکس ویدال فوت کرده است

آیا الکس ویدال فوت کرده است

در آیا الکس ویدال فوت کرده است شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید واقعیت تا شایعه فوت الکس ویدال بازیکن تیم بارسلونا و تیم ملی اسپنیا را مشاهده کنید و …

آیا الکس ویدال فوت کرده است

ویدال

ویدال

اختصاصی | طبق شایعات منتشر شده الکس ویدال، بازیکن بارسلونا، در حین رانندگی تصادف شدیدی کرده‌است.

، طبق شایعات پخش شده در فضای مجازی فوتبال اسپانیا، الکس ویدال بازیکن تیم بارسلونا در یک سانحه شدید رانندگی جان باخته است، اما با این وجود هنوز خبرگزاری رسمی باشگاه بارسلونا صحت و یا عدم صحت این موضوع را اعلام نکرده است. ویدال روز شنبه توانست در الکلاسیکو گل سوم بلوگرانا را وارد دروازه رئال مادرید کند.

بارسلونا
بارسلونا

 

با این وجود الکس ویدال لحظاتی پیش با لایک کردن چند پست در توییتر به شایعات پایان داد. گفته می شود که این خبر توسط هواداران رئال مادرید در اسپانیا پخش شده است و منبع رسمی ندارد، ظاهراً هوادارن کهکشانی ها قصد داشته اند با انتشار این خبر جواب گل ویدال در روز شنبه را در خارج از میدان جبران نمایند.

با وجود محرومیت بارسلونا از فعالیت در نقل و انتقالات سال ۲۰۱۵، این تیم الکس ویدال را با مبلغ ۱۹ میلیون یورو از سویا خریداری کرده بود. بازیکنی که در طول دو سال گذشته در لالیگا، فقط ۱۵ بار به بازی گرفته شده است. در تابستان گذشته نیز  دو بازیکن فرانسوی به ترکیب این تیم اضافه شدند. بلوگرانا برای خرید ساموئل اومتیتی ۲۵ میلیون یورو و برای خرید لوکاس دینیه نیز ۱۶ میلیون یورو هزینه کرد.

در این تابستان هم تاکنون بارسا برای خرید مارلون ۶ میلیون یورو به فلومیننزه پرداخته و نلسون سمدو آخرین خرید آن ها از بنفیکا هم حداقل ۳۰ میلیون یورو برای این تیم هزینه داشته است، درحالیکه در دراز مدت می تواند این مبلغ به ۵۰ میلیون یورو افزایش پیدا کند.

حساب رسمی ویدال در توییتر
حساب رسمی ویدال در توییتر

الکس ویدال (انگلیسی: Aleix Vidal؛ زادهٔ ۲۱ اوت ۱۹۸۹) یک بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است که در پست دفاع راست برایبارسلونا در لالیگا بازی می‌کند.

وی همچنین در تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی کرده‌است.

جرمی متئو، توماس فرمائلن و داگلاس سه بازیکنی بودند که در تابستان ۲۰۱۴ به این تیم پیوستند و به ترتیب بارسا ۲۰، ۱۹ و ۴ میلیون یورو برای خرید آن ها هزینه کرده است. تنها سه سال پس از انجام این خریدها، هیچ کدام از این سه بازیکن در برنامه های والورده جایی ندارند. متئو به اسپورتینگ لیسبون فروخته شد و دو بازیکن دیگر منتظر روشن شدن وضعیتشان هستند.

فوت الکس ویدال در تصادف,الکس ویدال کشته شد,علت مرگ الکس ویدال,بیوگرافی الکس ویدال,همسر الکس ویدال,عکس الکس ویدال,ترور الکس ویدال


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved