خانه » پزشکی و سلامت » آیا ماکاس اسلیمینگ تاثیر دارد؟ | عوارض ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ

آیا ماکاس اسلیمینگ تاثیر دارد؟ | عوارض ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ

آیا ماکاس اسلیمینگ تاثیر دارد؟ | عوارض ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ  

ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ که این روز ها سر و صدای زیادی را در اینترنت به پا کرده، باعث شده تا افراد زیادی در صدد جستجوی نام این محصول بر بیایند و به دنبال عوارض و تاثیر واقعی این داروی به اصطلاح لاغری باشند، به همین منظور در این مطلب از مجله دلنا قصد داریم تا شما را با حقیقت پشت پرده ای داروی لاغری اشنا کنیم، لطفا با ادامه مطلب همراه باشید.

 

آیا ماکاس اسلیمینگ حقیقت دارد؟

ماکاس اسلیمینگ که در زبان انگلیسی macas slimming نامیده می شود، یک محصول اینترنتی و من در آوردی می باشد که با سوء استفاده از عدم آگاهی مردم و فضای کاذب و بادآورده ماهواره ای، سعی در اغفال مردم و کلاه برداری ماهواره ای دارد طبق تحقیقاتی که در فضای اینترنت  انجام شده و تماس هایی که با خریداران این ژل لاغری صورت گرفته، ظاهراً این ماده شیمیایی نه تنها هیچ تاثیری در لاغری و کاهش وزن نداشته بلکه برخلاف تبلیغاتی که در فضای ماهواره انجام میشده هیچ گونه چربی یا روغنی را از بدن جذب نمی کند،  و فقط مانند یک کرم مرطوب کننده معمولی می باشد که فقط چربی خودش را بر بدن بر جای می گذارد. برای آشنا شدن با واقعیت ماجرا پیشنهاد می کنم نظرات زیر را که مربوط به مصرف کنندگان این ژل بوده بخوانید.

 

ماکاس اسلیمینگ

ماکاس اسلیمینگ

 

۱- خانمی از مشهد با ما تماس گرفتند و گفتند که :  برادرم ماکلاس اسلیمینگ را به عنوان کادو برایم خریده بود و او نیز مانند هر کس دیگری تحت تاثیر تبلیغات ماهواره ای قرار گرفته بود و به خیال خودش که این ژل واقعا تاثیر خودش را بر بدن من بر جای خواهد گذاشت آن را به عنوان کادو به من هدیه داده بود و من هم یک الی دو هفته از آن استفاده کردم ولی متاسفانه شاهد هیچ گونه جمع شدن چربی بر روی عضلات و یا دستمال کاغذی نشدم.

۲- خانم دیگری نیز از تهران تماس گرفتند و اعلام نمودند که :  عملکرد این ژل مانند یک کرم مرطوب کننده می باشد یعنی اگر به جای این ژل مقداری کرم مرطوب کننده بر روی بدن خود بمالید همان مقدار چربی را بر جای خواهد گذاشت، یعنی می‌توان گفت که اصلا هیچ گونه چربی تولید نمی کند و در واقع چربی بر جای مانده بر روی پوست روغن خود ژل می باشد و هیچ آثاری از سوزش و گرما در بدن خود احساس نکردم.

۳- خانمی از بروجرد تماس گرفتند و بیان کردند که : من گول این تبلیغات ماهواری را خوردم و ۲ عدد از این محصول تقلبی را خریداری نمودم و پس از یک هفته مصرف متوجه عدم کارایی آن شدم و هر چه قدر باهاشون تماس گرفتم و تهدید شون کردم که ازتون شکایت می کنم حاضر به پس گرفتن محصوا نشدند و در دفعات بعدی که می خواستم تماس بگیرم، تماس بنده را رد می کردند.

 

آیا ماکاس اسلیمینگ اصل نیز وجود دارد؟

مطمئناً هر محصولی که اصل باشد،  نمونه های تقلبی آن نیز در بازار به وفور یافت خواهد شد.  و اگر نام محصول را به انگلیسی در اینترنت سرچ کنید با انبوهی از سایتهای انگلیسی مواجه خواهید شد که فروشنده معتبر آن کالا هستند.  ولی متاسفانه در مورد ماکاس اسلیمینگ این قضیه متفاوت است. یعنی اگر کلمه macas slimming را در گوگل جستجو کنید، با هیچ سایت خارجی و انگلیسی روبرو نخواهد شد و تمامی سایت های فروشنده این کالای تقلبی به زبان فارسی هستند.  در واقع می توان گفت که این محصول فقط با هدف فروش در بازار ایران ساخته شده‌ است و متاسفانه یا خوشبختانه امروزه کارخانه های چینی زیادی وجود دارند که به سفارش مشتری اقدام به ساخت محصولی با فرمول و بسته بندی خاص می کنند، شرکت فروشنده این کالا نیز با استفاده از این کارخانه های تولیدی چینی اقدام به تولید انبوه این محصول و فروش آن در بازار  ایران نموده اند.

 

عوارض ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ چیست؟

هر محصولی که به روش های تقلبی و غیر اصولی ساخته شده باشد، مسلما عوارض خود را بر بدن بر جای خواهد گذاشت. از جمله عوارضی که ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ می‌تواند داشته باشد مربوط به خارش پوستی، حساسیت، تاول، کهیر و … می باشد و در صورت مشاهده هرگونه عارضه ای از این محصول بلافاصله مصرف آن را قطع کنید و پیشنهاد ما این است که به دیگران و آشنایان خود نیز توصیه کنید هرگز این محصول را نخرند و گول تبلیغات ماهواره ای را نخورند، در حالت کلی می‌توان گفت که نه تنها این محصول بلکه هر محصول دیگری که در فضای ماهواره‌ای به فروش میرسد کاملا تقلبی بوده و اثری عکس و مخرب بر بدن انسان بر جای خواهد گذاشت و فضای ماهواره ای فقط و فقط به منظور سوء استفاده از عدم آگاهی ایرانی ها تدوین شده‌ است.

علاوه بر این اگر کلمه عوارض ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ را در اینترنت جستجو بکنید، با فروشگاه های اینترنتی تقلبی فروشنده این کالا رو به رو خواهید شد که با تبلیغات غیر واقعی سعی در جذب کاربر و فروش محصولات تقلبی خود دارند و این کاملا نشان می دهد که هیچ سایت اینترنتی معتبری وقت و هزینه خود را صرف نوشتن عوارض این کالای تقلبی ننموده اند.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved