خانه » اخبار » آیا مدارس دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ تعطیل است؟

آیا مدارس دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ تعطیل است؟

آیا مدارس دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ تعطیل است؟

 

جدیدترین خبر در مورد تعطیلی مدارس :

بنا بر تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران، فردا مهدکودک‌ها، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی پایه اول تا ششم شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران به جز شهرهای دماوند، پردیس و فیروزکوه تعطیل است

————————————————————

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران اعلام کرد: به علت وضعیت پایداری آلودگی هوا، زنگ ورزش مدارس شهر تهران روزهای یکشنبه ۲۳ آبان ماه و دوشنبه ۲۴ آبان ماه تعطیل خواهد بود.

توصیه به مدیران و مسئولان مدارس این است که در زنگ تفریح و مراسم صبحگاه با توجه به وضعیت کنونی آلودگی هوا، دانش‌آموزان کمتر در معرض آلودگی قرار گیرند.

همچنین پیشنهاد می‌شود زنگ تفریح مدارس در کلاس‌های درس برگزار شود و از فعالیت بدنی دانش‌آموزان در حیاط مدرسه جلوگیری شود.

آخرین اخبار از وضعیت آلودگی هوا در کشور :

تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی بیانگر پایداری و سکون نسبی هوا در سه روز آینده به ویژه در روز یکشنبه است که پیامد آن افزایش میزان غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه اصفهان، اراک، تهران، کرج و قزوین است.

‌گزارش ایستگاه‌های سنجش آلودگی شرکت کنترل کیفیت هوا، سازمان‌های هواشناسی و محیط زیست‌، از روز جمعه تا امروز روند افزایش چگالی آلاینده‌های جوی را نشان می‌دهند.

با توجه به تداوم سکون نسبی هوا تا روز دوشنبه، پیش‌بینی می شود در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری، غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای تهران، کرج و اصفهان در حد ناسالم برای همه گروه‌ها باشد. در بعد از ظهر روز دوشنبه با افزایش نسبی سرعت باد، چگالی آلاینده‌های جوی در تهران و البرز اندکی کاهش خواهد یافت.

توصیه می‌شود سالمندان، کودکان و بیماران تنفسی در این مدت از تردد غیرضروری و فعالیت در فضای آزاد اجتناب کنند، همچنین برای کاهش نسبی آلاینده‌ها به شهروندان عزیز‌ می‌شود برای تردد در شهر در حد امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده ‌کنند.

آسمان تهران طی دو روز آینده صاف و غبارآلود پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۲۰ و ۱۰ درجه خواهد بود.

روز آینده بندرعباس با بیشینه ۳۳ درجه بالای صفر گرم‌ترین شهر کشور و شهرهای کرمان، شهرکرد و سنندج با کمینه دمای یک درجه زیر صفر سردترین شهر کشور خواهند بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز ۲۲ مهرماه امسال ۲۱٫۷ درصد بارش سال گذشته بوده است.

کاربران همچنین می‌توانند خبرنامه هفتگی هواشناسی کشاورزی را از اینجا مشاهده کنند

loading...


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved