خانه » اخبار » ازدواج طارمی و سحر قریشی بعد از جام جهانی

ازدواج طارمی و سحر قریشی بعد از جام جهانی

در ازدواج طارمی و سحر قریشی بعد از جام جهانی شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید در جریان یک اتفاق جالب و زیبا در مورد ازدواج بازیکن معروف پرسپولیس و گرفتن جواب بله از سحر قریشی قرار بگیرید و …

ازدواج طارمی و سحر قریشی بعد از جام جهانی

ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی , چند وقت قبل خبری در مورد ازدواج مهدی طارمی، ستاره پرسپولیس با سحر قریشی،
بازیگر پرطرفدار سینما در رسانه‌ها مطرح شد که به سرعت مورد تکذیب طرفین قرار گرفت ولی سروصدای زیادی بپا کرد.

با گذشت چند وقت از آن موضوع و فراموش شدن جنجال‌هایی که به راه افتاد، احمد ایراندوست،
بازیگر سینما پستی در صفحه اینستاگرام خودم منتشر کرد که دوباره ذهن‌ها را به این سمت کشاند.

ایران‌دوست با انتشار تصویری از سحر قریشی در لباس عروسی که مربوط به بخشی از یک فیلم است، پستی منتشر کرد و در آن ازدواج او را با شخصی به نام مهدی تبریک گفت که ذهن‌ها را به سمت مهاجم پرسپولیس می‌برد.

تایید ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی توسط احمد ایراندوست

ازدواج طارمی و سحر قریشی بعد از جام جهانی

ازدواج طارمی و سحر قریشی بعد از جام جهانی

فوتبالیست سرشناس خانواده اش را به خانه بانوی هنرپیشه فرستاده و در مراسم خواستگاری رسمی جواب مثبت هم گرفته است اما پیش از این اتفاق این ستاره فوتبال برای همسر آینده‌اش یک BMW نیز خریده است.

سایت خبری تحلیلی هنگام    Hengamnews.com:آشنایی یکی از بازیکنان سرشناس فوتبال ایران که در پرسپولیس بازی می‌کند با یک هنرپیشه تلویزیونیو سینمایی در نهایت باعث جدی شدن رابطه برای ازدواج این دو با هم شد.

ازدواج طارمی و سحر قریشی بعد از جام جهانی

طی ماه‌های گذشته شایعات بسیار زیادی در مورد این دو ستاره فوتبال و سینما مطرح شد تا جایی که خانواده فوتبالیست معروف برای خواستگاری به تهران سفر کرده و حتی جواب مثبت را هم دریافت کردند!

نکته قابل توجه این جا است که این ستاره فوتبال برای همسر آینده خود یک BMW بسیار شیک خریداری کرده و به عنوان هدیه این خودرو را به نام او زده است! البته هفته گذشته در یک مراسم خصوصی که با حضور ستاره‌های فوتبال و سینما برگزار شد یکی دیگر از بازیکنان معروف فوتبال ایران که دوست صمیمی و هم اتاقی فوتبالیست مشهور و خواستگار ستاره سینما هم هست وعده عروسی مجلل و پرستاره‌ای را به همبازیان و دوستانش داده و اعلام کرده قرار است مراسم عروسی ستاره سینما و دوست صمیمی‌اش در سال آینده و بعد از جام جهانی برگزار شود.

امیدوارم از این مقاله در بخش ورزشی و تحلیلی سایت دلنا نهایت استفاده را برده باشید.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved