خانه » اخبار » آیا ازدواج مهدی یغمایی واقعیت دارد؟ | خبر ازدواج مهدی یغمایی

آیا ازدواج مهدی یغمایی واقعیت دارد؟ | خبر ازدواج مهدی یغمایی

ازدواج مهدی یغمایی خبری که به سرعت همگانی شد!

– ازدواج مهدی یغمایی خواننده خوب و معروف کشورمان خبری است که از یک هفته پیش رسانه های اجتماعی را دریای خود ساخته است شاید برای بسیاری از طرفداران این خواننده باشد آیا ازدواج مهدی یغمایی واقعیت دارد یا خیر امروز در سایت خبری دلنا می خواهیم واقعیت این موضوع را بررسی کنیم.

مهدی یغمایی در سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ مهمان برنامه تب و تاب با مجری گری باربد بابایی بودند. این برنامه تلوزیونی هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

مهدی یغمایی در برنامه تب و تاب

مهدی یغمایی در برنامه تب و تاب

 

ایشان در این برنامه به سوالات مهمانان و باربد بابایی پاسخ دادند و درباره موسیقی پاپ گلایه هایی نیز داشتند، ایشان از برخی رفتار‌های کاسبکارانه در فضای موسیقی کشور و اجرای برخی کنسرت‌های غیر حرفه ای و حضور برخی تهیه کنندگان غیر هنری در جریان موسیقی کشور اشاره کردند.

یغمایی همچنین در خصوص حضور در شبکه‌های اجتماعی نیز گفت: نباید حریم خصوصی زندگی افراد در این شبکه‌ها به اشتراک گذاشته شود، من نیز درباره زندگی خصوصی خودم از این فضا استفاده نمی‌کنم، اما در کنار مردم در این شبکه‌ها حضور دارم.

قسمت مهم این برنامه مربوط به خبر ازدواج مهدی یغمایی بود که ایشان در جواب فرمودند : با افتخار اعلام می‌کنم که ازدواج کرده ام.

برای مطالعه بیوگرافی مهدی یغمایی کلیک کنید.

ازدواج مهدی یغمایی


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved