خانه » اخبار » بهترین روش برای پولدار شدن سریع و آسان

بهترین روش برای پولدار شدن سریع و آسان

بهترین روش برای پولدار شدن سریع و آسان

پولدار

بسیاری از مردم پول و ثروت را دوست دارند و در تمام طول عمر خود تلاش می کنند تا بتوانند زندگی راحت و پس اندازی خوب داشته باشند اما چند درصد از آنها واقعا بە این خواسته می رسند و موفق می شوند؟ پولدار شدن آنچنان هم کار سخت و نشدنی نیست، فقط کمی صبر و حوصله و دانش پول جمع کردن می خواهد.

قبل از برشمردن راه های پولدار شدن بهتر است بە سخت ترین روش های این کار بپردازیم.

– یکی از سخت ترین آنها بە دنیا آمدن در خانواده ای پولدار است. طبیعتا زمانی کە شما در خانه ای کە شبیه قصر است قدم بە دنیا می گذارید دیگر دغدغه این موضوع را ندارید و اصلا تلاشی هم برائ آن نخواهید کرد.

– بسیار ها فکر می کنند بە شهرت رسیدن یکی از بهترین راه ها برائ پولدار شدن است، پس بە سراغ حرفه هایی مانند بازیگری، نویسندگی و … می روند.

۱- شغلی با حقوق خوب

این قدم منطقی ترین روش برائ پولدار شدن است ولی کمی زمان خواهد برد اما با وجود همه اینها راه تضمین شده ای برائ کسب درآمد بیشتر و بهتر است.

۲- پیشنهادی خوب برائ پرداخت مالیات

شما از هر طریقی کە پول در می آورید اولین قسمتی کە در آن هزینه خواهید کرد، مالیات دادن بە دولت است. باید تمام تلاش خود را بکنید کە این کار را درست و بە موقع انجام دهید. با استخدام یک حسابدار خوب، راه های قانونی پراخت کمتر مالیات را بیابید و در زمان مناسب آن را پرداخت کنید.

۳- ۲۰ درصد درآمدتان را پس انداز کنید

به محض اینکه حقوق خود را دریافت کردید، ۲۰ درصد آن را بە حساب پس انداز خود منتقل کرده و بە آن دست نزنید. شما باید حساب پس انداز و خرج های روزمره خود را از هم جدا کنید، چون هر پولی کە در دسترس شما باشد محکوم بە خرج شدن خواهد بود. پس تا حد امکان حساب پس اندازتان را دور از دسترس نگه دارید.

۴- سرمایه گذاری با حساب پس انداز

سعی کنید زمانی کە مبلغ حساب پس انداز شما قابل توجه شد، با کمک آن در راه های مختلف سرمایه گذاری کنید و بە مبلغ آن بیفزایید. از روش های مختلف برائ افزودن بە پول راکد استفاده کنید.

۵- ۱۰ سال صبر کنید!

اگر بتوانید تمام قدم های بالا را با موفقیت بردارید در طی ۱۰ سال ثروت خوبی را برائ خود جمع کرده اید. ممکن است این راه ها شاهکار نباشند اما آسانترین راه ها برائ کسب ثروت می باشند.

۶- نقشه بریزید

وقتی حقوق ماهانه تان را گرفتید آن را بە چند قسمت تقسیم کنید. اول مواد خوراکی را کە در یک ماه باید مصرف کنیدتهیه کنید. البته در حد اعتدال (گوشت، برنج، مرغ، ماکارونی و …) مقداری از پول ها را برائ اتفاقهای غیرمترقبه کنار بگذارید. مانند میهمان، بیماری و … در همان ابتدا پول قبض های آب و برق و گاز و تلفن را پرداخت کنید و بقیه پول های باقیمانده را بە روزهای ماه تقسیم کنید و همان مقدار تعیین شده برائ هر روز را در دسترس قرار دهید. از اول صبح با این پول، برائ صبحانه، ناهار و شام برنامه ریزی کنید. تا جایی کە می توانید بیشتر از مقدار تعیین شده خرج نکنید. سعی کنید با اتوبوس رفت و آمد کنید و یا اگر با تاکسی رفت و آمد می کنید هر چه پول خرد از هر طریقی اضافه می آورید بە هیچ عنوان خرج نکنید بلکه داخل یک قلک بریزید. در پایان سال تا حد نسبتا بسیاری مشکل تان را حل می کند.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved