خانه » اخبار » بیوگرافی و عکسهای مرحوم مهرداد اولادی

بیوگرافی و عکسهای مرحوم مهرداد اولادی

بیوگرافی

 بیوگرافی

بیوگرافی و عکسهای مرحوم مهرداد اولادی

برای مشاهده بیوگرافی و عکسهای مرحوم مهرداد اولادی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

بیوگرافی

بیوگرافی

بیوگرافی

بیوگرافی

بیوگرافی

فوتبال ایران در سوگ مهاجم جوان
مهرداد اولادی درگذشت +زندگینامه حرفه‌ای و عکس
مهرداد اولادی مهاجم سابق تیم ملی و باشگاه استقلال و پرسپولیس امروز در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.
سرویس ورزشی فردا:  مهاجم سابق پرسپولیس، استقلال و تیم ملی که در ملوان بندرانزلی عضویت دارد، امروز در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

مهرداد اولادی ساعت ۱۴:۵۶ به بیمارستان منتقل شده و تلاش پزشکان برای CPR (احیای قلبی ـ ریه) تلاش پزشکان به نتیجه نرسیده است. به گفته مسئولان بیمارستان علت فوت وی ایست قلبی بوده است؛ همان چیزی که هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت.

اولادی سالها در پست مهاجم در فوتبال ایران بازی کرد و گلهای زیادی به ثمر رساند. او اخیرا پس از تعطیلات نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، پس از مدتی دوری از میادین برای سومین بار به عضویت ملوانی ها درآمد و در بازی ها این تیم به میدان رفت. مهرداد درباره پیوستن به این تیم گفته بود: «این تیم را دوست دارم و هواداران ملوان هم همیشه به من لطف داشتند. من قرارداد سفید با ملوان امضا کردم. برای پول به ملوان نیامدم. مدتی از فوتبال دور بودم و چون عاشق فوتبال هستم می‌خواستم دوباره به فوتبال برگردم و ملوان بهترین تیمی بود که می‌توانستم دوباره با آن اوج بگیرم.»

مهرداد اولادی متواد ۴ خرداد ۱۳۶۴ در قائم‌شهر بازیکن باشگاه ملوان انزلی بود. اولادی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و الشباب امارات، ملوان و باشگاه استقلال تهران را داشت.

مهرداد اولادی پس از توافق با مدیران باشگاه نفت و با رضایت سرمربی وقت تیم یحیی گل محمدی به تیم فوتبال نفت تهران پیوست. اما پس از مدتی با سرمربی تیم اختلاف پیدا کرد و خیلی زود پس از یک نیم فصل این تیم را ترک کرد.

مهرداد اولادی در تاریخ بیستم آبان ماه سال نود و دو با امضای قراردادی یک سال و نیمه به تیم استقلال پیوست.

اولادی سابقه ۱۳ بازی و ۱ گل ملی در کارنامه دارد.

وی روز سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ در بیمارستان شهدای تجریش تهران دار فانی را وداع گفت.

اولادی سابقه گلزنی در دربی با پیراهن تیم پرسپولیس را دارد.

آخرین تصویر منتشر شده از وی در رسانه ها مربوط به خوش و بش او با یک جانباز دفاع مقدس در کنار نیمکت پرسپولیس در بازی پیش از دربی پرسپولس ملوان بود که در شهر انزلی انجام شد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved