خانه » اخبار » تعطیلی روز سه شنبه ۹ آذر ۹۵

تعطیلی روز سه شنبه ۹ آذر ۹۵

تعطیلی روز سه شنبه ۹ آذر ۹۵

تعطیلی, تعطیلی روز سه شنبه 95/9/9, آیا روز سه سه شنبه 9 آذر 95 تعطیل است؟, تعطیلی مدارس سه شنبه 9 آذر 95, میان تعطیلی 28 صفر و شهادت امام رضا

روز سه شنبه ۹ آذر ۹۵ میان تعطیلی بین ۲۸ صفر رحلت رسول اکرم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام  و ۳۰ صفر شهادت امام رضا (ع) می باشد.

هنوز هیچ خبری مبنی بر تعطیل بودن مدارس و ادارات در این روز اعلام نشده است و با توجه به روزهای مشابه در گذشته در دولت آقای روحانی احتمال تعطیل بودن این روز بسیار کم است .

البته با توجه به حجم زیاد مسافرت زائرین به مشهد در این ایام معمولا روز بین ۲۸ صفر و ۳۰ صفر هر ساله در استان خراسان تعطیل می شود ، البته این موضوع هم هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

در صورت اعلام هر گونه اخبار جدید در مورد تعطیلی مدارس و ادارات این میان تعطـیلی ، خبر مربوط به آن را در همین صفحه به اطلاع شما خواهیم رساند.

خبر جدید :

معاون رسانه ای مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت آموزشی تمامی مدارس و مراکز آموزشی کشور روز سه شنبه نهم آذرماه دایر است و جریان طبیعی خود را طی خواهد کرد.
زهرا اسماعیلی اظهار کرد: امر تعلیم و تربیت تعطیل بردار نیست و پویایی و تحرک در مسیر توسعه و بالندگی کشور امری لازم و ضروری است.

وی با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید بر اهمیت تلاش و کار مضاعف در دستگاه های اجرایی به ویژه نهاد آموزش و پرورش یادآورشد: آموزش و پرورش به عنوان عظیم ترین دستگاه اجرایی کشور با وظیفه خطیر فرهنگسازی،‌نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش در راستای تعلیم و تربیت دارد و این مهم جز به همت و پشتکار اقشار فرهنگی و همراهی و همدلی خانواده ها و دانش آموزان امکان پذیر نخواهد بود.

تاکنون 11 نظر ثبت شده است.

 1. بابا تعطیل کنید.اگه تعطیل بشه این روز خیلی کارارو میتونیم انجام بدیم.این یه روز جاییو نمیگیره اگه تعطیل کنید ولی خیلی میتونه این روز برا عزاداران امام رضا مهم باشه و خیلی کارا تو این روز انجام بدن.
  الهی خیر ببینید تعطیل کنید بذارید ماهم به عزاداریمون برسیم…بخدا تعطیل نشه هیچ کار نمیشه کرد.

  • راست میگه….واقعا ادم میخواد عزاداری کنه ن ک فگر خیلی کارا دیگه باشه.اونجوری ادم خیالش راحت نیست

 2. لز این بد تر سایتی ندیدم من چی میخوام این سایت چی میگه؟
  خیلیییییییییی بد بود

 3. سه شنبه تعطیل شد هورا ?
  دلخوشی الکی

 4. آقا خواهش میکنم تعطیل کنید.

 5. برو باو هفته قبل شنبه هم تعطیل نشد ما نرفتیم منتظرین این هفته بدیم خخ??????? چی فرض کردین دایر است دایراست یعنی چی تو این سرما سگو میزنی بیرون نمی ره منتظری ما بریم مدرسه خخخخ

 6. خواهش میکنم سه شنبه و تعطیلی کنید کسایی که رفتن کربلا یه ذره جا موندن فرصت میشه واسه رسوندن خودشون

 7. به نظر من روز ۹۵/۹/۹را طعتیل کنند تا مردم از شهر خارج شوند و الودگی درشهر ها کم تر شود

 8. شما تعطیل نکنید کی مدرسه میره خیلی از بچه ها به شهر خودشون رفتن و سه شنبه را مدرسه نیستن

 9. تعطیلی مدارس حق مسلم همه دانش اموزا در روز نه اذر بین اتعطیلین و تعطیل میباشد از نظر من چون همیشه تعطیلم خخخخ دانش اموز بودنم دورانی داره ها خخخ

 10. لطفا تعطیل کنید مگه چی میشه یک روز هم تعطیل کنید تا ما هم به کارمون برسیم


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved