خانه » دانلود » دانلود آهنگ » تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

در تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask  شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید به لینک دانلود مستقیم تیتراژ پرطرفدار سریال پر مخاطب عشق اجاره ای دست یابید به همراه متن کامل آهنگ و …

تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

آهنگ تیتراژ سریال عشق اجاره ای را برای دانلود قرار داده ایم که میتوانید در ادامه همین مطلب ملاحظه فرمایید

دقیقا در لحظه ای که میگفت همه چیز تموم شد ، توانایی اینو نداشت که شانسی که در خونه اش رو میزد رو رد کنه . دافنه پیشنهاد یک بازی عشقی ۶ ماهه رو قبول میکنه . طبق این توافق باید یکی از موفق ترین تاجرهای کشور رو عاشق خودش کنه .بزرگترین کمکش در این راه هم اون کسی است که واقعا عاشقشه . در حالی که این پیچیدگی ترسناک در حال تبدیل شدن به یک مثلث عشقی است ، دفنه با یکی از واقعی ترین سوال های زندگیش روبرو میشه : “عشقمون رو ما انتخاب میکنیم ، یا اینکه اون مارو انتخاب میکنه ؟

تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

خلاصه داستان سریال عشق اجاره ای

عشق کرایه ای حکایت دافنه توپال ( الچین سانگو ) دختری جوان و زیبایی است که برای پرداخت بدهی برادرش سردار (عثمان آکچا) به پول نیاز دارد و در راه جمع کردن این پول خود را در یک بازی عاشقانه می بیند.
دافنه با مادربزرگش تورکان و خواهر کوچکش اسرا و برادرش سردار باهم زندگی میکنند و با پیشخدمتی در یک رستوران زندگی خود را میگذراند.
پدر و مادر دافنه او و خواهر و برادرش را ترک کرده اند.

تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

یک روز عمر ایپلیکچی ( باریش اردوچ ) تاجر معروف به رستورانی که دافنه در آن کار میکرد آمده و برای اینکه از ملاقاتی که زن عمویش با یک دختر برای او ترتیب دیده بود رها شود با دافنه رابطه گرم برقرار میکند.که زن عمویش نریمان (نرگس کومباسار) این صحنه را می بیند، بعد از این اتفاق زندگی دافنه تغییر میکند.

سريال عشق اجاره اي, اسم اصلي بازيگران در سريال عشق اجاره, سريال عشق اجاره, عكس هاي سريال عشق اجاره, لينك دانلود سريال عشق اجاره اي, دافنه در سريال عشق اجاره اي, سريال عشق اجاره اي قسمت ۵۳, اپارات سريال عشق اجاره اي, اهنگ سريال عشق اجاره اي, دفنه در سريال عشق اجاره
نریمان به دافنه پیشنهاد میدهد که نقش یک عاشق را برای عمر بازی کند و با ازدواج کند و بعد اون را ترک کند.

نریمان در قبال اینکار به دافنه پیشنهاد ۴۰۰ هزار لیره میدهد که دافنه فقط ۲۰۰ هزار لیره از اون قبول میکند که با این پول بدهی برادرش را پرداخت کند و پیشنهاد نریمان را قبول میکند.

تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

تیتراژ سریال عشق اجاره ای-kiralik ask

دافنه به عنوان دستیار عمر در شرکت او شروع به کار میکند با معامله ای که دافنه انجام داده بود باید در عرض ۶ ماه با عمر ازدواج و بعد طلاق میگرفت.
هنگامی که سعی میکرد عمر را عاشق خودش کند ، خودش واقعا عاشق عمر میشود.

بخاطر همین موضوع ۲۰۰ هزار لیره ای که از نریمان گرفته بود را به او پس میدهد.
عمر و دافنه بقدری عاشق هم شده اند که تصمیم به ازدواج میگیرند. اما روز عروسی دافنه تمام اتفاقات افتاده و واقعیت ها را به عمر میگوید …

پخش آنلاین:

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved