خانه » پیشنهاد سردبیر » خبر طلاق ابرو گوندش از همسر ایرانی خود رضا ضراب

خبر طلاق ابرو گوندش از همسر ایرانی خود رضا ضراب

خبر طلاق ابرو گوندش از همسر ایرانی خود رضا ضراب

ابرو گوندش, دانلود آهنگ جدید ابرو گوندش, ابرو گوندش و همسر ایرانیش, ابرو گوندش و رضا ضراب, طلاق ابرو گوندش, ماجرای طلاق ابرو گوندش از رضا ضراب, زندان رضا ضراب, وضعیت رضا ضراب

ابرو گوندش ، خواننده ترکیه ای از رضا ضراب، سرمایه‌دار ایرانی و شریک بابک زنجانی که به جرم پولشویی در آمریکا زندانی است درخواست طلاق کرده و او هم پذیرفته. آنها صاحب دختری به نام «آلارا» هستند.

همچنین رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در بازگشت از نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، به خبرنگاران همراه خود گفت: رضا ضراب بازرگان ایرانی تبار ترکیه ای شهروند ما است و بی گناه در آمریکا در زندان بسر می برد، او از گفت و گوها با آمریکا در خصوص آزاد سازی رقه خبر داده و از ادامه تسلیح کردهای سوریه توسط آمریکا انتقاد کرد.

اردوغان در گفت و گو با خبرنگاران و روزنامه نگاران همراه خود در هواپیما، با انتقاد از اینکه آمریکا که به درخواست ها و اصرارهای مکرر ترکیه در اعاده فتح الله گولن به این کشور پاسخ نداده است، گفت: اما این کشور یک شهروند بیگناه ترکیه (رضا ضراب) را زندانی کرده است.

آنکارا فتح الله گولن خود تبعید در پنسیلوانیای آمریکا را متهم به تشکیل گروه تروریستی و عامل کودتای ۱۵ جولای گذشته کرده است.

* محاکمه رضا ضراب در آمریکا

اردوغان با اشاره به گفت و گوی دو ساعته خود با جوبایدین معاون رئیس جمهوری امریکا در نیویورک گفت: در این دیدار موضوع قضایی در آمریکا و زندانی شدن رضا ضراب را مطرح کرده است.

رئیس جمهوری ترکیه با یادآوری اینکه «رچارد برمان» قاضی و «بهارا» دادستان آمریکایی که پرونده اتهامات رضا ضراب در کنترل آنهاست، به دعوت تشکل های وابسته به گروه تروریستی گولن، به ترکیه آمده و از سوی این نهادها مدتی در استانبول میزبانی و پذیرایی شده، گفته است: قوه قضائی آمریکا رضا ضراب را که از نظر ترکیه بیگناه است، دستگیر کرده و تسلیم کسانی نموده است که با گروه گولن مرتبط بوده اند. حتی در ادعانامه ای که از سوی این افراد آماده شده به نوعی تلاش شده که اسم من و خانواده ام نیز در ان قرار گیرد.

اردوغان با اشاره به اینکه رضا ضراب شهروند ترکیه است و ما مجبور به حراست حقوقی از وی هستیم، گفته است: تحقیقات وزارت دادگستری و اقتصاد ترکیه نشان می دهد این شخص مرتکب جرمی نشده است.

نام رضا ضراب بازرگان ترکیه ای ایرانی تبار و ارتباطات او با دولت آنکارا، برای اولین بار به دنبال عملیات ارتشا و فساد ۲۵ -۱۷ دسامبر سال ۲۰۱۳ در جامعه ترکیه مطرح شد. او در جریان این عملیات که بعدها از سوی دولت آنکارا به عنوان توطئه ای برای براندازی دولت قانونی حزب آک مورد ارزیابی قرار گرفت، یکی از متهمین ردیف اول پرونده بود، که دستگیر و زندانی شد. اما بعداز ضد حمله دولت و پاکسازی هایی که در دستگاه پلیس و قضایی ترکیه صورت گرفت، دوباره محاکمه و تبرئه شد. اما او دو سال بعد و به طور نامعلومی در سفر به آمریکا دستگیر و زندانی شد. او متهم است که قوانین آمریکایی تحریم علیه ایران را نقض کرده و در انتقال غیرقانونی پول به ایران دست داشته است.

خبر طلاق ابرو گوندش از همسر ایرانی خود رضا ضراب

تاکنون 4 نظر ثبت شده است.

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

  2. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

  3. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین
    سایت ها هستید.

  4. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون
    ازتون تشکر کنم و امیدوارم
    باعث ایجاد انگیزه براتون بشه


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved