خانه » پیشنهاد سردبیر » رابطه جنسی و عجیب ریحانا خواننده مشهور در اتوبوس + عکس

رابطه جنسی و عجیب ریحانا خواننده مشهور در اتوبوس + عکس

ماجرای عجیب و ریحانا و دوست پسرش + عکس

ریحانا

به گزارش یکی از شبکه ها که اخبار بازیگران و خوانندگان خارجی را پخش می نمود این بار ریحانا خواننده و مدل باربادوسی پاپ آمریکایی را سوژه خبری خود قرار داد. به گزارش ایران ناز شبکه جم درباره این خواننده که وی را پرفروش ترین هنرمند دیجیتال آمریکا و شاهزاده پاپ آمریکا معرفی میکنند، گفت: ریحانا به تازگی از دوربین فراری شده و بیشتر کار های خود را در خفا و به دور از دوربین های خبری انجام می دهد.

ریحانا (1)

ریحانا برای تبریک جشن شکر گذاری به دیدن دوست پسر پرحاشیه خود کریس براون رفته است و چهار روز پس از اجرای یکی از کنسرت هایش برای گذراندن شب شکر گذاری دو ساعت با کریس براون در اتوبوسی دیدار کرده است.
با توجه به حاشیه هایی که این دو نفر با یکدیگر داشته اند این دو قصد ندارند که مقابل رسانه ها با یکدیگر دیده شوند. از حمله گارد محافظ کریس براون مشخص بود که وی با ریحانا در اتوبوس روابط نامشروع برقرار کرده است.

ریحانا

شایان ذکر است که این دو نفر چندی پیش با یکدیگر در یکی از اتوبان های لس آنجلس درگیر شده و کریس براون، ریـحانا را به شدت مضروب کرده و ریـحانا نیز وی را به دادگاه کشانده و به زندان و پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved