خانه » سرگرمی » راه حل مشکل ورود به بازی کلش آف کلنز و کلش رویال بعد از فیلتر

راه حل مشکل ورود به بازی کلش آف کلنز و کلش رویال بعد از فیلتر

راه حل مشکل ورود به بازی کلش آف کلنز و کلش رویال

تا به این لحظه هیچ یک از نهادها و منابع رسمی کشور خبر فیلترینگ را نه تایید یا رد نکرده اند!! از طرف دیگر بسیاری از وبسایت ها و کانال های خبری نیز خبر فیلتر کلش آف کلنز و کلش رویال این دو بازی محبوب را میدهند. این درحالی است که حتی با مطرح شدن این موضوع در فروم سروپرسل نیز ، واکنشی نسبت به اختلال در سرورها نشان داده نشد و این حاکی از عدم وجود مشکل در سرورهای بازی است!!

علت این محدودیت در دسترسی هر چه که هست تا به این لحظه برای همگان مبهم است و باید به ناچار از راه حل های موقتی برای ورود به بازی استفاده نمود. سایت دلنا همچنان به پیگیری های خود ادامه داده و در صورت دستیابی به خبرهای رسمی و موثق ، در کمترین زمان آن را در اختیار شما قرار خواهد داد!!

راه حل موقتی برای ورود به کلش و کلش رویال

این مشکل هرچه که هست ، چه فیلترینگ باشد و چه اختلال در سرورهای بازی ، درحال حاضر به راه حلی نیاز داریم تا بتوان بوسیله آن وارد بازی شد!!

در حال حاضر تنها راه حل موجود برای ورود به بازی تغییر آی پی اینترنت خود از ای پی ایران به ای پی های خارجی می باشد که برای اینکار نیاز به برنامه های ف ی ل ت ر شکن دارید که میتوانید از مارکت های خارجی این برنامه ها را دانلود کنید.

این برنامه ها را متیوانید برای هر دستگاهی که استفاده میکنید و نیاز دارید بصورت رایگان از ربات @PaskoochehBot در تلگرام دریافت کنید

loading...

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سلام بازی کلش فیلترشده
    امامن باف ی ل ت رش ک ن س ای ف و ن بازش کردم والان درحال بازی هستم


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved